Jump to content
GIGN Forum

Space - Pioneers


radler
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daunjux ops daunix sorry ko tu vari dirst pats neko nezinot?smile.gif es nevienu nenjemu kursh naak? vai arii tu redzi aliancee kaadu citu iznjemot mani?lol

bez tam luudzu filtree blood brotheros kuru tu gribi es tb mees neesam tik stulbi lai uzkjertos.bet tev es varu pateikt viens spiegs jau no mums ir zem jums 10cms.gifsmile.gif (interesanti kursh ne?smile.gif )

draugos protams apklusu jo man apnika atbildet uz tavu debilismu:) es vienkaarshi neesmu radis kaut ko teikt preti beerniem kuri neko citu kaa tu esi lohs stulbenis daunis utt nemaak pateikt ja jums labak paliek uz priekshu smile.gif

lol shouter ir streelnieks ja? thumbsup.gif nu var jau buut neesmu jau anglis:)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

pajautaa googles tantei un apskaties, kaa veesturiski angliski saucaas Latvijas Strēlnieku Bataljons...

Nu jaa jaa, viss ir baigi forshi, tikai man shkjiet, ka kaadam te ar rakstiibu shvaki iet. Ja arii nebuutu radlera aliance, diez vai pazemotu sevi un ietu aliancee, kuras veidotaaji pat nosaukumu pareizi uzrakstiit nemaak smile.gif Varu dereet, ka vaacieshi tagad forshi iereec par latvieshu kliedzeejiem.

Link to comment
Share on other sites

Ui... atceros, kad shito veel speeleeju, bija k-kur paari 100k punktiem smile.gif

riktiigi aizraavies biju, visu laiku no riita ceelos, visu vakaru seedeeju, bet atpakalj k-kaa nevelk, tomeer paaraak garlaiciiga speele, jo viss balstaas uz gaidiishanu!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu "Shouter" nav paņemts no zila gaisa.

http://www.karamuzejs.lv/en/index.php?id=4

Wide exposition of presented items reflected the legendary fight of Latvians shouters. The exposition gets acquainted with other European states, bound with the war, arming and solders? equipment.

Lai gan wikipedia un vispār netā nekur citur tas nav atrodams - bet karamuzejs.lv tomēr ir vairāk tendējies uz vēsturi nekā wikipedia..

Radler -> mums aliancē ir tikai viens nepazīstams..tātad..viņam arī ir noņemta iespēja redzēt mūsu online laikus un vispār planētu koordinātes.

Tik kur tad pazuda Blood Brothers..?

EastCoast --> laiciņu gan patiesībā paņem šitā spēlīte..no rīta un arī vakari parasti tiek pavadīti laiku pa laikam ielienot, bet domāju, ka tā ir tāda pati slimība kā draugiem.lv un face.lv...un vispār jebkāda veida spēlītes smile.gif

Edited by dainix
Link to comment
Share on other sites

Palasīju..izklausījās interesanti..

Nu pieregojos...nezinu space-pioneers daudz kompaktaaki..uzceelu k-kaadu Lumbermill, apstiijos mapu man paraadiijaas k-kaada bilde ar kalnu..nu nezinu.. Vieniigais kopiigais ar space - tas ka jaagaida visu laiku un real time strategy

Edited by dainix
Link to comment
Share on other sites

Nu tur, ja uzbruc, jaskataas kaadaa teritorija ira enemy'jam (tur ari noraditi katrai teritorijai savi plusi un minusi) .. Un kaa jau teicu - lidzigi spacepioneers .. vispaar labaak man tomer patiik Imperia .. nez laikam sirdii neesmu kosmonauts, bet gan generaalis tepat uz Zemes smile.gif

P.S. Lumbermill ira kokzaageetava, pie tam tur ja piespied uz nosaukuma ira aprakstiits, kas tas ira un ko dod, vienk vajag bi6kinj eng zinaa6anas un arii logikas happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ar angļu val. nav problēmas un lumbermill nozīmi arī zinu.. Tāpēc jau cēlu Lumbermilll..lai varētu fermu pēc tam celt.. biggrin.gif

nu bet es esmu laikam palicis nelaimīgs kosmonauts nākotnē.. tagad komandēt barbarus ar lokiem un zobeniem īsti nevedās dry.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

shit happens...es tik logo uzveidoj`, bet slinkums pārtaisīt.. un gan jau, radler, tu zini, ka pārītim no mūsu alianses vecie niķi atgriežas un lamājas, kur nevajag..bet nu..vismaz LV alianse arī ar normāliem džekiem.

Link to comment
Share on other sites

shit happens...es tik logo uzveidoj`, bet slinkums pārtaisīt.. un gan jau, radler, tu zini, ka pārītim no mūsu alianses vecie niķi atgriežas un lamājas, kur nevajag..bet nu..vismaz LV alianse arī ar normāliem džekiem.

Jaa un bik skriptus ar palieto, bet tas jau piederaas pie lietas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...