Jump to content
GIGN Forum

Space - Pioneers


radler
 Share

Recommended Posts

Noteikti dauudzi buus shito speeli jau izmeegjinaajushi (vismaz kaadi 60 kuri bija BB aliancee) taaka par speles principu neko daudz neteikshu. Buuvee miinas taisi kugjus uzbruuc aplaupi iznes parejos speletajus izsmej vinjuas kad vinji saak lamaaties utt.. (chau bloodhunter cool2.gif (kaut kur veel topicam par spacepionieriem jaabut tur par to speeli paaris lietas ir aprakstitas)

Daudzi gribeeja lai pasaku kad atveersies jauna galaktika lai varetu saakt no jauna.

1 maijaa atveeries jauna galaktika - 8 !!!!!!!!!!!!!!.

tas nozime visi saaks no nulles un visiem bus iespejas pakaapties liidz pirmajaam vietaam.ok par pirmo kljuut nav iespejams jo nezinu gan vai kadam te ir laiks 23h diennaktii sedet pie pc (taka dazhiem bezdarbniekiem)

lai varetu saakt speelet galaxie8 (kura nebuus nekaada mazaa galaxija nu buus vietas vairakiem tukstoshiem speletaju) vajag nosaakuma pieregjistreeties serverii bootcamp...lai apstiprinatu tur to regjistreshanos janospiezh ir uz neazverta aplja(maza bildite pa labi) un jasagaida emails ar apstiprinajuma linku uz noradito emaila adresi...kad bootcampaa tiek savaakti 1000 punkti ir iespeeja paarvaakties uz kaadu citu galaxiju shinii gadiijumaa uz galaxie8 (kura atversies pirmajaa maijaa) kad paarvaaksies uz galaktiku 8 ir jabut zem 2000 punktiem! tajaa skaitaa gan kugji gan maju punkti un arii resursi tiks pieskaititi! 1punkts= 1000 resursi. ja tev ir vairak pa 2000 punkti tu vari izveeleeties kaadus KUGJUS vai aizsardzibas iekartas tu velies izdzeest.! ja mazaak par 2000 tad vari izveleties kaadas klaat!jaunums galaxie 8 ir MULTIMIINAS.piemers: no otra levela metalminas bus iespeja uzbuuveet TRIIS metaalamiinas uz vienas planetas! katra protams savaa levelii! tas nozime ka bus iespeja 3xvairak resursus savakt! hm vel izmainja buus ka lai uztaisitu piem astoto planetu bus vajadziga navigacijas tehnika vai ka tur angliski 8 ! nu un veel tur kaut kadi siki jaunumi bet shitie bija svariigaakie!

taakaa visi kas gribeeja saakt speeleet nosaakuma jaunaa galaktikaa vai arii uzsaakt speeli var jau tagad regjistreties bootcampaa un gaidit pirmo maiju tongue.gif

iespeejams ka arii galaktikaa 8 buus aliance: blood brothers. visi latvieshi varees pieteikties thumbsup.gif tikai jau no pasha sakuma mums bus karsh pret SAW alianci.nu tas kaut kaads barinjsh latvieshu ir kas iedomajas ka spelee labak nekaa BB smile.gif buus viens jauns noteikums...vismaz 20% aktivitaate. iznjeemumi protams ir atvaljinajumi uttt

aktaa links ir: www.spacepioneers.de

vai arii www.space-pioneers.net

btw par jautajumiem kas saistiti ar kaa kas jaabuuvee kas man vajadzigs lai uztaisitu transportkugji utt griezties veelaak aliances forumaa...liidz tiem 2000 punktiem gan jau pashi tiksiet galaa.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK flashback buusim roxori:) tagad visu taktiku neizklaasim bet ir jau jauni plaani atieciba uz tiem SAW

ok anfisa arii speeles savadak vinjai psc psc psc psc psc psc psc psc un velreiz psc buus. viss anfisa speles!

bet flaschback tagad jau regjistrejies taja bootcamp lai lidz pirmajam maijam buutu 2000 punkti savaakti.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

nu kamoon kamoon nemaz tik daudz laika arii nevajag. mans pateevs visu dienu straadaa no rita 6 iziet no majas vakara 7 atnak majas un tad tika uzrauj taka tik daudz laika nemaz arii nevajag smile.gif visu dienu vinjsh kugjus noseivo un nekas nevar notikties...

oddish nu kamoon pasties vinji prieksh tevis muultimiinas uztaisija varesi buuveet tradepostus un kraat resursus:D padomaa kaadi tev ienakumi buus dienaa:) btw kads tev toreiz bija tradingposts?es tagad uztaisiju lidz 9 levelim.ppspsspc ma 13,5miljoni iet iekshaa.man ir 15 levels cyborgfactory varu level 10 tradingpostu taisit divas stundaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kamoon kamoon nemaz tik daudz laika arii nevajag. mans pateevs visu dienu straadaa no rita 6 iziet no majas vakara 7 atnak majas un tad tika uzrauj taka tik daudz laika nemaz arii nevajag smile.gif visu dienu vinjsh kugjus noseivo un nekas nevar notikties...

oddish nu kamoon pasties vinji prieksh tevis muultimiinas uztaisija varesi buuveet tradepostus un kraat resursus:D padomaa kaadi tev ienakumi buus dienaa:) btw kads tev toreiz bija tradingposts?es tagad uztaisiju lidz 9 levelim.ppspsspc ma 13,5miljoni iet iekshaa.man ir 15 levels cyborgfactory varu level 10 tradingpostu taisit divas stundaas biggrin.gif

Bljed friiks.

Un es saaku nopietni apdomaat savu speeleeshanu, jo es vakar pieregojos tajaa bootcampaa un man jau tagad ir apnicis pinch.gif

Link to comment
Share on other sites

zinu man arii tas nepatiik..stuulba gaidishana...bet nu shas jasagaida pirmais maijs.lol septitaja galaxijaa man viens ludzas lai es vinjam neuzbruuku un baigi liida pakaljaa teica ka negribot striidu jo es esmu parak stiprs utt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienveidīgi.

Link to comment
Share on other sites

tu esi stulbs samsung.

rembo tu tachu anglju valodu saprast kas tur tik gruuts ko saprast ka kugji jabuve...visi saprata tu vienigais nee biggrin.gif

Tur kugjis jaabuuvee? shock1.gif

Domaaju ka tev pasham sava planeeta, tu tur kkaadu baazi taisi un tad tev ir ierocis "Black Star" un tu uzbruuc citaam planeetaam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur kugjis jaabuuvee? shock1.gif

Domaaju ka tev pasham sava planeeta, tu tur kkaadu baazi taisi un tad tev ir ierocis "Black Star" un tu uzbruuc citaam planeetaam smile.gif

jaa Tev no saakuma ir viena planeeta, uz kuras Tu buuvee un attiisti raktuves un citus shitus. kaa arii Tu buuvee kugjus, ar kuriem Tu vari uzbrukt citaam planeetaam un savaakt vinju resursus. vari arii izniicinaat vinju kugjus un tos resursus, kas paliek paari no kugjiem, peectam savaakt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...