Jump to content
GIGN Forum

Intresanti Stātsīņi !


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Atradu draugos norm parēcu biggrin.gif

Ещё в школе, я с другом трахал животных. А что делать, трахаться хочется, а кто даст 14 летним. А начал я ещё в деревне в гостях. Там была моя первая корова. Она лежала на траве, я подошёл, погладил её хвост, вытащил свой конец и впиндюлил ей. Влагалищё у коровы было горячее и хоть широкое, но член плотно облигало. Кончил я быстро, мне понравилось, правда конец пришлось мыть в луже. А корова как лежала, так и продолжала лежать дальше.

Если эта первая моя история кому-то вызвала подобные воспоминания, я готов написать про свой сексуальный опыт с собаками. Ещё можете заглянуть

____________________________________________________________________

šitas vispar ir ahuet kurs tadas lietas raksta draugos biggrin.gif

Man ir 16 un es TO pirmo reizi darīju pirms 2 mēnešiem. Es tā ļoti atklāti pateikšu, jo gribu padalīties ar pieredzi, jo pats zinu kāds stresiņš pirms TĀ man bija...

Tas bija diezgan interesanti - es ļoti ātri beidzu un pašam tas nepatika, jo zināju, ka meitene nav beigusi... Tad pēc kāda laiciņa (tajā pašā vakarā) darījām TO vēl un tad jau varēju izvilkt daudz ilgāk un meitenei arī bija orgasms.

No sākuma mēs par to runājām un viņa tam piekrita. Mēs skūpstījāmies, izģērbāmies, es glāstīju viņas krūtis...

Zināju, ka viņa ir jaunava, un es arī tāds biju, bet es zināju kas pirmajā reizē ir jādara. Tā nu lūk - Lai meiteni padarītu par sievieti ir jātiek galā ar jaunavības plēvi. Tā ir no sākuma jāiestaipa. To var izdarīt ar pirkstiem (precizējot - iebāž 2; 3 pirkstus makstī un mēģinot to paplašināt. Tas jādara vairākas reizes un katru reizīti mazliet stiprāk. Nju - gan jau zinās cik ļoti... bet ar iejūtību!) No sākuma uzvilku prezi. Tad mēģināju savu locekli iebāzt, bet tas negāja iekšā, tāpēc turpināju iestaipīt jaunavības plēvīti un tad atkal iebāzt locekli... līdz tas izdevās. Un tad sāku to slidināt iekšā un ārā un tad jau sajutu kā tas darāms...!

--------------------------------------------------------------------------------

___________________________________________________________________

Situaacija ir tada, ka man ir pusis, vinsh saka, ka es vinjam patiiku, bet pirms manis vinjam bija cita meitene, kura vinsh patiesi iemiileejas( vieniiga meitene, prewt kuru ir bijis tadas jutas)un tad vini pashkiiraas. Mes esam kopa tagad, bet vinja bijusha vinju grib atpakal, bet vinja vinju ir ljoti sapinaajusi. Mans pusis saka,ka es esmu vinjam, bet es vinjam taa nepatiiku, kaa taa otra...Vinsh saka, ka es vinjam esot, bet sirds dziljumos es juutu, ka vinjam veel patiik vinja...Vinjs ar tadu sajusmu staastiija par savu bijusho, un es nodomaju, varbuut dot vinjam briiviiibu, lai vinsh buutu laimiigs??? Jo es nesmu tada kaa taa otra, varbuut upureeties un izrunaaties, vai vinsh velas atgriezties pie bijushas...??? paliidziet, nezinju ko dariit...sad.gif

____________________________________________________________________

Lidija, vai Jūs neiebilstu veikt ar mani dzimumaktu?

- Jā, Eduard, es arī pašlaik esmu noskaņota uz kopošanos.

- Novelciet drēbes.

- Jūs arī, mans draugs.

- Lidija, Jums ir pareizas formas krūtis.

- Eduard, Jums ir stipra erekcija.

- Pamēģināsim pozu nr.83. Tādejādi tiks nodrošināta optimāla iekļūšana.

- Esiet, lūdzu, taktisks ar mani.

- Es ievadu savu peni Jūsu vagīnā, Lidija.

- Es esmu kaisles varā, Eduard. Mans ķermenis kvēl liesmās. Lūdzu, mazliet augstāk, ja nav grūti.

- Sāku frikcijas.

- Jūs drīkstat kāpināt amplitūdu, Eduard.

- Lidija, Jums ir pareizas formas krūtis.

- Paldies, Eduard. Jūsu frikcijas neatstāj mani vienaldzīgu.

- Turpinām kopošanās aktu.

- Eduard, es kulminēju.

- Es arī, Lidija. Pietiekami vētraini.

- Paldies.

- Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...