Jump to content
GIGN Forum

Juus, Tu


jerrico
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2125.gif frдulein bija austrija otra pasaules kara laika. tagad vacija un tai apkart ir vnk frau

frau ir kundze, frдulein ir jaunkundze. un prasiija par jaunkundzi. jaasaka gan, frдulein muusdienaas kaut kaa neizmanto tik biezhi. bet kuru gan veel par jaunkundzi saukaa?

Link to comment
Share on other sites

frau ir kundze, frдulein ir jaunkundze. un prasiija par jaunkundzi. jaasaka gan, frдulein muusdienaas kaut kaa neizmanto tik biezhi. bet kuru gan veel par jaunkundzi saukaa?

du bist eine frдulein!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Norvēģiski - Dere, du, ung frue (2 atsevišķi vārdi), herr

Link to comment
Share on other sites

ja jau mees (vismaz paaris postus augshup) apspriedaam fraulein (slinkums likt tos umlautus), tad peec manaam domaam, tam vaardam ir vairaak taada negatiiva noskanja, taa ta kaa mazliet velk uz taadu njirgaashanaas pusi, bet laikam jau anfishai patiik, ka vinju taa sauc. wink.gif

un man tikai seshi gadi vaacijaa sad.gif ta ka man hugo ieliek sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ja jau mees (vismaz paaris postus augshup) apspriedaam fraulein (slinkums likt tos umlautus), tad peec manaam domaam, tam vaardam ir vairaak taada negatiiva noskanja, taa ta kaa mazliet velk uz taadu njirgaashanaas pusi, bet laikam jau anfishai patiik, ka vinju taa sauc. wink.gif

un man tikai seshi gadi vaacijaa sad.gif ta ka man hugo ieliek sad.gif

neesmu teikusi, ka man patiik, ka mani taa sauc (mani taa nemaz nesauc). un kaa jau teici, taas ir tikai Tavas domas. un runa neklaajaas par to, kaa shis vaards izklausaas, bet gan par to, kaada vinjam ir noziime. fakts ir, ka Frau noziimee kundze un Frдulein noziimee jaunkundze.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...