Jump to content
GIGN Forum

Izpārdošana!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

1) SKOTT USA soma, specjāli paredzēta sk8 vai snb nesēšanai, ļoti ērta pirkta pa 60Ls Iekšā ir specjāla nodaļa mitriem apģērbiem utt fīčas!

Vienīga LV, jo pirkta Austrijā pirms gada! CENA : 35 ls

user posted image

user posted image

user posted image

2) Logitech WINGMAN ATTACK 2 joystick, pie PC slēdz caur USB lietots varbūt 3x CENA : 5Ls AIZRUNAATS

user posted image

3) Akumulātoru lādētājs var uzlādēt 4 AA tipa akumulātorus ! CENA : 3Ls AIZRUNAATS

user posted image

4) Video karte nVidia Gf mx400 64mb 32bit, agp 4x, s video , CENA : 6Ls

user posted image

5) Sony Memory stick Duo 64mb atmiņas karte CENA : 3Ls

6) Vēl ir datu kabelis no SE k750i ( gan der arī citiem modeļiem) CENA : 5ls

7) Ladētājs SE k750i (gan der citiem modeļiem) CENA : 5ls

Vads ar ko parasti no focuka pārdzen uz PC bildes arī dažiem mp3 playeriem der kipa USB viena galaa otraa MIni usb ! CENA : 1ls

EDIT : 3 prezervatīvi (neizlietoti) atradu atvilknē CENA : 50 sant par izlietotiem bus 25sant!

8) Mecca bikses 100% orģinālas 1x vilktas(man par platu, ideālas reperim cool2.gif )

izmērs kipa 28 nu tas ir ~ uz 177 augumu ! CENA : 15ls (runājama)

user posted image

user posted image

user posted image

EDIT : Datu kabelis der šādiem modeļiem : passt auf: SonyEricsson D750i | K750i | P990i | W550i | W800i | W810i | W900i | Z520i

Lādētājs arī tiem pašiem modeļiem !

Btw kādam Xu nevajag? es domāju 4x pirkt and tiks tirgots viens > abas bremzes pegas aizmugrē 3kāršais disks , jauni bremžu kluči , apvalks, 3daļīgie klaņi CENA : 100ls protams ir dokumenti ! Bildes vēlāk

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laugh.gif ali peedeejaa laikaa taads tirgoniigs palicis.

P.s Ja es kko gribeetu nopirkt, tad tu vestu uz liepaaju? dry.gif

Tu piemēram esi Rīga noskatijis kko pirkt, bet dzīvo kkur citur, tad veikalam pie tevis vajadzētu braukt? smiliez.de_2428.gif

Pa tēmu runājot varētu to joystick paņemt!

Link to comment
Share on other sites

Taaa Pievedums (brāļi urļiki tikko atveda )

CD/mp3 plejieris Sony D-Ne509 atskaņo gan parastos diskus gan mp3 diskus ir antisoks uz displeja var redzet dziesmas nosaukumu( ne tikai ciparinus kura dziesma ta ir) ir atrac3 Pluss atbalsts(ar splecjālu sony programmu var viena CD sabaast looti daudz mp3 dziesmas)

Līdzi dodu Adapteri lai var neterejot baterijas klausities piesledzot pie straavas Viss stradajos nav nekadi gluki ir antisoks ! CENA : 20ls

user posted image

user posted image

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Tas joystick`s izskataas baigi noputeejis. Taapeec pirmais iespaids rodas ka joystick`s ir pavecs. Bet zinu ka joystick`s nav vcecs smile.gif. Vareeji pirms focheeshanas joystick`u notiiriit. wink.gif

P.S. Kaa man patiik vaards joystick.

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

Staveja vinsh plauktaa tapec ari noputejis ( apsolu, ja pirksi tad notirisu vinu, lai rokas nenosmeree, bet iet vinsh iet un ir lietots 2x (vnk nepatik speles kur vinu pielietot var, ja loti gribes varesu iedot lidzi Microsoft Orginalo speli - lidmasiinu kautkadu!(ja atradisu)

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Vēl ir datu kabelis no SE k750i ( gan der arī citiem modeļiem) CENA : 5ls

Ladētājs SE k750i (gan der citiem modeļiem) CENA : 5ls

Vads ar ko parasti no focuka pārdzen uz PC bildes arī dažiem mp3 playeriem der kipa USB viena galaa otraa MIni usb ! CENA : 1ls

EDIT : 3 prezervatīvi (neizlietoti) atradu atvilknē CENA : 50 sant par izlietotiem bus 25sant!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Mecca bikses 100% orģinālas 1x vilktas(man par platu, ideālas reperim cool2.gif )

izmērs kipa 28 nu tas ir ~ uz 177 augumu ! CENA : 15ls (runājama)

user posted image

user posted image

user posted image

EDIT : Datu kabelis der šādiem modeļiem : passt auf: SonyEricsson D750i | K750i | P990i | W550i | W800i | W810i | W900i | Z520i

Lādētājs arī tiem pašiem modeļiem !

Btw kādam Xu nevajag? es domāju 4x pirkt and tiks tirgots viens > abas bremzes pegas aizmugrē 3kāršais disks , jauni bremžu kluči , apvalks, 3daļīgie klaņi CENA : 100ls protams ir dokumenti ! Bildes vēlāk

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Drug, a ko man darīt mest ārā > ?

Nopirku es viņas par "nelielu" ciparu + būsi savādāks, jo tev nebūs MASS bikses kāa visiem un kā jau teicu viņas ir vienreiz uzvilktas un izmazgātas , kopš tā laika stāv kumodē!

Edit : Joystick aizsists by naajsiks kurs skraida ar ponponu ieroci jeb vnk MaCh0

Palikuši Soma , Video karte , atmiņas karte , Bikses , Plaeeejieris , ladētājs,datukabelis , kā arī prezervatīvi . Skātīt iepriekšējos postus, lai dabūtu det infu + bildes!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...