Jump to content
GIGN Forum

Probleema Luudzu Help


Recommended Posts

Nu taa , tas saakaas pirms kkaadas 1.Nedeeljas un izskataas ka nebeigsies lieta taada ka kompis ik peec ~ 1 - 0.30 stundas vienk izsleedzas un tad 10 min to nevar iesleegt , vai kaads vareetu pateikt kas par vainu , jo pie energy siitinigiem neesmu neko nemaz mainiijis ! ...

Dazreiz tas loti loti traucee , un taapec veelos kko dariit lietas labaa , ceru uz atsauciibu happy.gif bljag un taadelj speleejot sodien gign'a cupaa netiku vienk , jo tas dzelzis atsleedzaas ...

P.s no P.s smile.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Tev kka karst, paskaties vai tev kooleri strādā!

Piekriitu , looti iespejams ka cooleri nestrada kaa vajag ! Jaunakiem PC ir taa kaa temperatuura ir paari normai uzreiz PC izsleedzas ! Norma ir laikam kaut kur pei 80 graadiem manliekas . Man bija aks lidziigs , kad overclockoju PC 4.gif Tad vnkm nevareeja pavilkt , bet man restartejaas nevis atsledzaas . Bet ja nav vaina temprturaa tad laikam ir viirus sad.gif , tada gadijujmaa paarinstale Windiws biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arii taa pati probleema tieshi tagad ir taada pusaktuaala, jo to es atrisinaaju nonjemot kastei vaaku. Iemesls tam shitam ir jau augstaak mineetais, ka paarkarst droshi vien procesors. Man kompis ir nedaudz aizaudzis, taapeec nopirkshu saspiesto gaisu, lai patiiriitu. Un atrisinaajums tad, kad vinjsh izsleedzaas, lai aatraak iesleegtu ir izsleegt knopku kompja aizmuguree pie baroklja, pagaidiit 10 sec, iesleegt atpkalj un starteet savu darba staciju smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

iespeejams ka kondensatori uz maates plates uzpuutushies ... man taada huinja bija , ko tev raada taas 10min kuras tev vish nesleedzaas iekshaa PC itkaa duuc bet monitoraa neko neraada? Un cik biezji tev zuud elektriiba?

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

ja tev viss kartiba ar kuleriem tad novelc speed fan un palielini nedaudz procesora kulera atrumu, jo vaina ir tur , man ari bija tas pats

Uzraxti kas man tieshi un kaa ir jaadara , jo novilku drusku pa4akareejos un viss !

Blody man ar elektriibu majaas vis k , vienk dakjis izsleedzas pa mirklim unsure.gif Nu monitoraa paraadaas itkaa ekraana check man ir LG flatron L1715s un raadaas kkaads uzraxts pa krieviski , bet tas raadaas katreiz kad iesleedzu PC ! A un kad iesleedzu kompi vins itkaa noduuc un uzreiz izsleedzaas , itkaa truktu elektriiba :/

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...