Jump to content
GIGN Forum

Ehh ;(


Recommended Posts

es pat nezinu ar ko sākt īstenībā ...

principā gribējās paprasīt xb ... gan jau noderēs, kas pierādījās turnīra laikā piešķirtajam acc, un kad daži čitaki mira ...

nekas garš un grūti izlasāms ..

Link to comment
Share on other sites

Tev pasam briiziem vajadzeetu xg uzlikt, jo cik noprotu muzikas skola tu neesi gaajis un dziedaat NEPROTI ,tamdeel LUuudzu dievaaa deelj nedziedi wink.gifcool2.gif

Bet nu jaa calis normals un varees sev liidziigos gagot uz nebeedu! partytime2.gifpeace.gifnew_silly.gif4.gif104.gif362.gifkngt.gifwc.gifmog.gifposter_spam.gifras.giftumbleweed.gifcoffee1.gifkewlpics.gifold.gif10cms.gif

p.s Nekad vēl nebiju licis tik daudz smailiju!

Link to comment
Share on other sites

iespeeja nr. 1: esu paarstraadaajies

iespeeja nr. 2: esu kauko palaidis garaam

iespeeja nr. 3: ali ir stulbs

iespeeja nr. 4: esu nodzeeris smadzenes

tomeer jautaajums paliek aktuaals - kopsh kura laika xb ir tas pats kas xg?

5. tu tomēr esi stulbs smile.gif

ali nepārlasījās, viņa izteikums bija nedaudz dīvains "kādu tev xb, kad tev pašam xg ik pa brīdim vajag uzlikt". Man ar cik esmu spēlējis ar feiknikiem tas sviests pa mikrofonu nepatīk, bet nu es uzlieku voice_enable 0. ali pats jau ar nav labāks ar savu mūzikas laišanu pa mikrofonu.

nez, fuji jau varētu dot, bet tā kā viņš spēlē lielākoties šmigā tad neesmu pārliecināts par šo ideju.

Link to comment
Share on other sites

ali nepārlasījās, viņa izteikums bija nedaudz dīvains "kādu tev xb, kad tev pašam xg ik pa brīdim vajag uzlikt"

pats ej dirst. kaa tavaa saciitajaa ietilpst shis te teikums?

Bet nu jaa calis normals un varees sev liidziigos gagot uz nebeedu!

te nav teikts "chalis jau normaals un, lai gan daudz plaata muti, xb var iedot". Tur skaidri un gaiishi ir rakstiits "sev liidziigos gagot uz nebeedu", kas skaidri noraada uz "manis peec jau var iedot to xg".

p.s. bet es jau saprotu, ka tev jau savu chomu ir jaaaizstaav, taapeec nedusmojos par taviem nelogjiskajiem spriedumiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es nez... manuprāt xb dod cilvēkam, kas mēdz niekoties ar vella dzirām un spēlē cs varētu novest pie neganta gala, jo redz, kas notiek, ja dzērāju piesēdina pie auto stūres (pieņemsim ka tas ir fuj1) un mašinas aizmugurē sēž viņa draugi (tā būs gign komunā), tad kādā jaukā brīdī tā mašīna avarēs... un es patiešām baidos domāt cik būs cietušie un varbūt pat mirušie smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

da labi... gan jau vish tiks galaa

Speelee biezji un pa vakariem citreiz pa dienu - vop6im speelee daudz, es domaaju ka probleemas nebuus so REC

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, jo biju parāk sapriecājies/aizņemts ar smailiju likšanu, ka nepamanīju ko fuj1 īsti prasa.. No tā var izsecināt, ka tomēr tie smailiji nerulēeēēēēēēe!

Gribētu piekrist tam kurš teica, ka tu lielākoties spēlē "pālī" un tad diezvai tev gribās skatīties ķert čiīīīiiiterus + vai tu tādā kondīcijā mācēsi atškirt? dry.gif

Varbūt tomer xg? Ar to tu vismaz neko ļaunu neizdarīsi!

OFFTOPIC::: Macho, es vienmēr esu gribējis būt dīdžejs + muziku liku tad kad biju nomiris!!!

Link to comment
Share on other sites

Tā arī nesapratu, kā šis pasāciens beidzies līdz "uzmetu aci"(ha, ieliku pēdiņās, un neviens par stilistiku nevar piesieties tongue.gif ) serverī spēlējošajiem un ieraudzīju fudžiku, sarkanā krekliņā skraidošu. Congrats, you are one of us now happy.gif.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...