Jump to content
GIGN Forum

Tomb Raider


macho
 Share

Recommended Posts

sainstalēju šodien vegas video 6.0

man gan ir trial versija sad.gifsad.gif bet nu tas sīkums.

vobšem mans pirmais mūvijs ever (neskaitot gļukus ar videomach) ar Laru ir šeit. Tāds neliels sviestiņš smile.gif Paspēlējos ar vienkāršākajām funkcijām un tas arī viss.

dirsīgais odiņš grib atsauci uz savām krūtīm. Man arī bija krūšu bildes, bet viņējā krūtis biš vairāk redzamas tāpēc paņēmu to. Nu vobšem pateicu, ka tā ir viņa bilde, lai viņš beidzot aizveras. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

15:00 nokačāju to vegasu. 16:44 ieliku šeit filmiņu. Secinājumus vari izdarīt pats wink.gif

Nu vēl jāņem vērā daunisma koeficients. Katram tas ir savādāks. Macho apguva pamatus diezgan ātri un man neprasija gandrīz neko smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jautajums MachO ar to SonY Vega ir viegli iemacities taisit muvijus??? confused.gif

smiliez.de_2428.gif ja tev paaris rieksti tajaa galvaa ir, tad aatri var iemaaciities... Vnk palasi paaris forumus un viss... Un ja domaa liidz, tad muviks var sanaagt ljoti labs !!

Link to comment
Share on other sites

omg.... nezināju, ka tik labs grafons.....

žēl kad mana old skūl videokarte nevelk šo brīnumu....

varēji labāk ielikt lielāku action. Pretinieku galvas kausu šķaidīšanu uc. stuff.

liekas kad tas ir k-kāds sākums, apmācība.

man patika slowmo' ,,,

6/10 dry.gif (pārāk maz darbības(neskaitot krūtis un slowmo'))

Link to comment
Share on other sites

tas vegas ir FOORSH - vinjam tik daudz visaadu fii4u uiiii speej tik kost alu

norm filma wink.gif

ja taa tomeer paskaita, tad tur nekaa nav, vnk ar Paliigprogrammaam vinjus paarveido(Particle illusions, photoshop utt)

Bet sameeraa muviks ir labs thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

vnk geimplejs. arii es lielaa meeraa fanoju par TR, jo taa bija vispaar pirmaa speele, ko es speeleeju/ izgaaju, neskaitot duumus utt. prieks par to, ka Legend beidzot iznaacis sorcerer.gif

Link to comment
Share on other sites

awwwww... tomb raiders *sapnjains skats taalienee*

nja, atceros kaa agraak mochiiju. bet tad kaut kaa, kaut kaa piegriezaas, mosh jaanokachaa shii jaunaa un jaauzrauj, izskatiijaas, ka ir tiiri advanceetaaka kaa speeleetaas (I & II & III, pec tam man apnika vinjas).

Link to comment
Share on other sites

ja taa tomeer paskaita, tad tur nekaa nav, vnk ar Paliigprogrammaam vinjus paarveido(Particle illusions, photoshop utt)

Tavi teksti mani dur nost.

"ja taa tomeer paskaita, tad tur nekaa nav" = "(Particle illusions, photoshop utt)" Paskaita = nekā nav = 1, 2 utt. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...