Jump to content
GIGN Forum

Šņaucamā Tabaka!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Viens klasesbiedrs vislaik vinju mauc un vislaik shjnaukaajas salvetees, ti debili

atljauj mineet, kublinsh? wink.gif vinja melnie braalji no manas kalses arii regulaari ierodas klasee ar sarkaniem deguniem un tad prasa salvetes...

un vispaar, esmu meghinajis, nekaadu jeegu neredzeeju iipashi, vel jo vairaak jo latvijaa nevar nopirkt (tas ir, ir aizliegts tirgot, bet lietot jau nav aizliegts), atceros, ka kad tik kaads brauc uz aarzemeem uzreiz visi draugi prasa, lai peerk vairumaa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. šņaucamā tabaka:

a. tiešām laba pretiesnu manta

b. rēķinies ar pretīgas krāsas puņķiem

c. cilvēkiem ar vājiem deguna asinsvadiem neiesaku( tādi cilvēki kuriem asinspiediena palielināšanās ietekmē sāk asiņot deguns)

d. NEKAD NERISKĒJAT ŠŅAUKT UZREIZ MĒMO ČUPU , VAI VĒL SŪDĪGĀK - AR TRUBIŅU PA TAISNO.

e. Lietot pa retam - lai nerodas atkarība

Man labāk zelējamo ( aizlūpas ) tabaku atved tad nopirkšu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

esu meegjinaajis, bet man nepatika labaak kaadu aleenu

mmm alus

smiliez.de_2076.gif

kaut gan, ja jau taada maigaaka. moska var, jo kad testeeju, coms teica ka esot kaut kaada stipraa. kaut kan tad bija pox (kad bija mazs un pilniigs idiots (14 g.) taga esmu tikai idiots (20 g.))

kursh var taadu maigaaku piedaavaat?

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku iesācējiem bliest neko stipru iekšās!

Mierīgi asins vēzi var dabūt! (un šitas nav kārtējais vecmammas solijums par dzīves grūtumu utt)

eLL ieteiktu kaut kur dabūt tās manējās mīļotās. smile.gif

Plusi - Nav tik stipras kā melnās, Red Bull, Cream utt.

N' pretīgo melno punķu nav pilnībā.. thumbsup.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

snuffs - prikoliiga fishka, vareetu balto dabuut ieveerteet

zeeleejamaa - kreps. ne dirsaa ne galvaa, fana nekaada. vot chomam gan bija labi. naakoshajaa riitaa. atklaajaas, ka shams visu laiku rija siekalas un peecaak ar kunjgji mocijaas zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

nevajag nekaadu shnaucamo tabaku. Sajauc sali ar cukuru un aiziet shnauc iekshaa smile.gif

tas taa kaa mums te klasee dazhas meitenes un veel redzeeju dazhus siikos no 5taas klases, kas shnjauca degunaa tos pulveriishus, ar kuriem taisa "putojoshaas limonaades"

user posted image

Link to comment
Share on other sites

tas taa kaa mums te klasee dazhas meitenes un veel redzeeju dazhus siikos no 5taas klases, kas shnjauca degunaa tos pulveriishus, ar kuriem taisa "putojoshaas limonaades"

user posted image

4.gif esmu mēģinājis, bij agrāk tādas paciņas ar sūkajamo pediņu uz kociņa un iekš pakā bij tāds pulverīts, kurš šprakstēja, vot to mēs ar džekiem maucām nāsīs... reaļna 4.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...