Jump to content
GIGN Forum

Čīteri Un To Dezinfekcija


Recommended Posts

Sadomāju uzrakstīt savārstījumu, kas varbūt kādam būs noderīgs

Čīteri un to dezinfekcija

Es tos iedalu trīs grupās:

  • Mazgadīgie perdeļi
Šiem čīteriem parasti ir no 8 - 12 gadiem, viņi spēlē tikai tāpēc ka viņu draugi arī spēlē (bara instinkts) smiliez.de_2125.gif Nikus parasti viņi nekad neizvēlas smieklīgus, cenšas izdomāt ko krutu

Šie ir VISdrausmīgākie čīteri, jo viņi bojā spēlēt prieku visvairāk. Viņi nebaidās no tā, ka atklās ,ka viņi ir čīteri, mauks ar AIMu WH, nemaz neieveerojot nekādus pasākumus lai viņus neatklātu. Viņi nebaidās no 500 m uztaisīt tev Headshoot ar Glock, lecot no jumta, vai vēl trakāk - Headshoot ar HE Grenede naughty.gif Viņi aiz laimes shajos brīžos var pat apkakāties vai apčurāties.

Viņiem patīk ja viņus uzskata par pieaugušiem, tāpēc ir jādara pretējais, jāsaukā par sīkajiem. Tā kā Humoru viņi vēl nesaprot tas būs pavisam viegli izmantojot frāzes : ''Vai mammai pastāstīji, ka spēlēji shodien ar aimu??'' Vēl labs veids ir, kādus 10 raundus vinju ''Slay'', viņš paliks tik dūsmīgs, ka sāks dauzīt savu UUber kruto tēta datoru. Var arī ierēkt par viņu nikiem, kas nez kāpēc līdzinās Botu nikiem smile.gif Piemēram : Ja viņa niks ir B 13 (tikai piemērs), tad varētu izsecināt ka B - nozīmē ''bērns'' un 13 - ka vinsh ir 13 gadus vecs smile.gif Bet atceraties :!: , jo sūdu vairāk kustina, jo tas vairāk smird smile.gif

  • Standarta Boti
Šiem čīteriem parasti ir 13 - 15 gadu. Bez čītiem viņi prot spēlēt tīri normāli (vidēji), bet ja reizēm neveicas, tad iesleedz AIM, WH un visu pārējo, stingri noliedz ka čīto teikdams, ka PRO. Kad tiek kādā augstākā vietā, tā pārstāj čītot. Niki viņiem no citiem neatšķiras.

Viņus vajag paaris raundus ''paslapot'' viņi neizpratnē prasīs kāpec, tad ir arī jāsaka ka viņi čīto, tie kurie draudzējas ar savām smadzeneem smiliez.de_2428.gif sapratīs un beigs čītot, tad visiem būs labi, bet ja tev nav vēlēšanās ar smērēt rokas ar sūdiem, tad izbno viņu, atpakaļ nenāks.

  • UUber krutie jefinji
Šos droši var saukt par Pro čīteriem, viņiem ir speciāla stratēģija. Viņi niki, kā vienmēr ir UUber kruti. Tiem obligaati jāsatur šādas zīmes ''^'' ''//'' ''*PrO'' un tekstam 1337 rakstā. Reku piemērs : ^^UrLu_84nd4^^:/// LoH5. Tādus ir grūtāk pārakstīt banojot. Viņi VIENMĒR ir apvienojusies savos klanos. Vienmēr di*š, ka vinju klans jau 6 gadus un vinji spēlējuši visas CS versijas

Čītojot viņi izmanto tikai WH. Viņi ir ļoooti uzmanīgi, darīs visu lai viņus neatklātu, dažreiz speciāli mēģinās mirt lai rezultaats nebūtu 51:1 naughty.gif

Ja, kāds sāk viņus saukt par čīteriem viņi neko neatbild, lai neizraisītu lielākas diskusijas. Viņi manuprāt vismazāk bojā spēlētprieku, jo biezhi vinji tiek noturēti par PRO jefinjiem (nūģiem) umn.gif Turnīros gan tos ku*es vajadzētu *******

Banot viņus nav jēgas, tāpat atnāks ar citu IP un Niku.

Nu tāds nu ir mans vērtējums. Paldies par uzmanību

Rakstu Sagatavoja un publicēja SmaceniS, ja gribat rakstu pārpublicēt, tad pierakstiet, ka tā autors SmaceniS.

Gaidu jūsu viedokļus. naughty.gif

Edited by SmaceniS
Link to comment
Share on other sites

^^UrLu_84nd4^^:/// LoH5 pie sita es pareecu smile.gif visvairak kretine tadi citeri kuri MAK citot ta ka vinus pat riktigi skilloti admini nevar atpazit... tadiem es visvairak neredzu jegas chitot jo lai ta macetu spelet ar wh ir jabut skillam ari bez taa. ch34t0rz smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...