Jump to content
GIGN Forum

Jautaajiens


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

mani nomaac neizpratne! kaapeec ir tik daudzi cilveeki, kas tik biezhi savos poustos ieliek vienu smailiju vai smailiju juuru un neko neieraksta? Kaads tam ir pamatojums. Man kaukaa vienmeer, ieraugot shaadu poustu, gribaas shii pousta rakstiitaaju nobanot, bet es taa iedomaajos, ka varbuut tam ir dziljaa doma. varbuut tas ir kaukas tik advanceets, ka man to vienkaarshi nesaprast. Varbuut, ja kaads no sho poustu rakstiitaajiem spees man izskaidrot savu poustu jeegu, es vairs nebuushu tik bargs. Es, protams, saprotu, ka var gadiities taads pousts ik pa laikam, bet ne jau katrs otrais vai treshais. Nu labi, tik traki jau nav. Bet esu ieveerojis, ka ir daudzi taadi smailijpousteri, kas biezhi raksta shaadus poustus un lielaakaa dalja paareejo poustu arii ir bezsakariigi. Jums ir jaasaprot, ka forums - taa ir sava veida komunikaacija starp cilveekiem, un komunikaacija ir kas taads, kur katrs dod kauko no sevis un uznjem no citiem. Kaada ir jeega no tiem, kas nespeej mums neko sniegt? Tad nu mans priekshlikums ir taads. Vai nu kaads man izskaidro sho poustu jeegu (un shim izskaidrojumam nevajadzeetu buut smiliez.de_2125.gif vai kam liidziigam), vai arii visi saak izteikties vairaaku teikumu garuma un paareejie tiek bez zheelastiibas banoti.

Laikam jau es atkaartoshos, bet pateikshu veelreiz, ka man ir apnicis "lasiit" poustus, kuros nav pateikts pilniigi nekas.

Ok! It kaa viss, ko veeleejos bilst, ir pateikts. Ceru uz lielisku diskusiju ar smailijpoustu miiljotaajiem!

p.s. smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2524.gif

p.p.s. aizmirsu piebilst, ka, ja nespeej atbildeet uz maniem jautaajumien, tad naakamreiz padomaa divreiz pirms raksti savu bezsakariigo poustu

Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā, es iztēlojos pāris scenārijus:

1. Mani sauc Kalmārs, es mācos 7. klasē, man nav draugu, tā teikt esmu klases āksts (tāds ir katrā klasē), mani tāpat nekad mūžā neviens neuztvers nopietni, tāpēc kādēļ man, pie velna, jāraksta kaut kādi teksti, ja tāpat es palikšu klauns un āksts. Šinī gadījumā vainīgi viennozīmīgi ir vecāki, kas devuši man vārdu Kalmārs.

2. Esmu CS PRO playa, manam vārdam nav nozīmes, visu izšķir citu sāpes, kad viņi tiekas ar mani kanterstraika kaujas laukā (nezinātāji rakstiet droši tildes vārdnīcā vārdu cunt (nu tas tā kā būtu tāds jautrumiņš, hi hi^^)). Jautājums man priekš sevis tas pats: "Kāda vella pēc man atbildēt uz kāda debilo jautājumu ar tekstu?" Citi vēl padomās, ka, ja es kaut ko nebūt skaidrošu nūbam, es, pasarg dies', pats tāds esmu. Lai Visuvarenais nogrābastās! Iemetīšu smiliez.de_2125.gif .

Ai, man apnika gudrot scenārijus. Cerams, ka es kaut kā nebūt palīdzēju Dr. Pain'am iesjusties šo ļaužu ādās.

Link to comment
Share on other sites

par zemu smailijus nenoveerteesim. brīzhiem zem tiem dzilja doma sleepjas.

taa to buutu teicis mazais, zaljais yoda no staarvaariem.

piemeeram, paina smailiju rinda

" smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2524.gif "

protams, pavirshaaks veerotaajs nodomaas: pain tachu tos smailijus panjeema, jo tie bija viens aiz otra!!

bet uzmaniigaak papeetot var saprast, ko pain ar to bija domaajis: man patiik smieties un briivajaa laikaa meedzu svilpot, darbmaaciiba man nevedas, jo ilgojos peec teeva.

p.s.

secret.gifban.gifcrybaby.gifshutup2.gifaxe.gifyawn.gifnunu.gifaha.gif

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa izskaidrojums ir tik vienkaarsh, ka no prika gribaas palaist briiviibaa vieglu spurkshkjiiti.

Jauninjie, kuri tiko tikushi pie foruma un kuriem nav iipashi liels vecums, tikai tagad atklaaj taadu lietu kaa apaljus, smukus, dzeltenus smaidinjus. Shaadi briinumi nav MS word'aa, tapeec tas ir kas pavisam jauns un neatklaats prieksh vinjiem. Jauninjie aatri uzskricelee kaadu debeeiilu tekstu, lai tik aatraak dabuutu izmantot paaris forshos gjiimiishus. Protams, vinji nezin, ka ar smailijiem izsaka savas emocijas teikuma beigaas, lai labaak vareetu izteikt domu. Vinjiem naak praataa tikai smuki chibuliishi, kurus peec iespeejas vairaak jaasaliek savaa bezveertiigajaa poustaa, lai izskataas smuki un lai vareetu apguut sho saidinju funkcijas.

Dr. Pain, varbuut tu neizpratiisi manu teikto, bet tici man, taa ir, es pats biju siiks pidinjsh, kad pieseedos pie foruma pirmo reizi un dariju tishi taapat kaa citi pidinji, kuriem sakaarojaas eksplorot skaisto smaidinju buutiibu. Bet tev Dr. Pain to noteikti nav naacies piedziivot, jo laikam, kad tu biji veel siiks pidinjsh, bez logjiskaaas domaashanas, noteikti pie interneta tev nebija nekaada pieeja.

Nav-par-ko thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

par zemu smailijus nenoveerteesim. brīzhiem zem tiem dzilja doma sleepjas.

taa to buutu teicis mazais, zaljais yoda no staarvaariem.

piemeeram, paina smailiju rinda

" smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2524.gif "

protams, pavirshaaks veerotaajs nodomaas: pain tachu tos smailijus panjeema, jo tie bija viens aiz otra!!

bet uzmaniigaak papeetot var saprast, ko pain ar to bija domaajis: man patiik smieties un briivajaa laikaa meedzu svilpot, darbmaaciiba man nevedas, jo ilgojos peec teeva.

p.s.

secret.gifban.gifcrybaby.gifshutup2.gifaxe.gifyawn.gifnunu.gifaha.gif

he he he tuulkojums smaidinjiem tieshaam labs biggrin.gif

nebuutu domaajis ka tur pa darbmaaciibu kautkas ir bet nu ka tu saki wink.gif

PS. mo4 sariikot labaako smailinj teksta konkursinju smile.gif

vareetu noreekties !!!!

Link to comment
Share on other sites

Daži smailiji izsaka labāk domu nekā vārdi. 31.gif

tas tikai noraada uz to, ka vai nu tev pasham nav skaidra doma, vai, ka tev ir ljoti mazs vaardu kraajums, vai, ka tu nemaaki izteikties...

Patiesiibaa doma ljoti vienkaarsha un vienkaarsh piemeers (es pat nezinu, ko tas atbalstiis): forumaa paraadaas kaut kas labs. Cilveecinsh seez pie datora, izlasa un rodas kaut kaadas emocijas. Shajaa gadiijumaa es saku emocijas, jo, ja runa ir par domu - tad to vairumos gadiijumu ir iespeejams skaidri formuleet. Bet - paraadaas emocijas (te nu vareetu vainot izgliitiibas sisteemu vai lasiitaaja vecumu, kas veel nedod indiviidam iespeeju formuleet emocijas domaas). Lasiitaajs nemaak kritiski analizeet.

Bet atbildeet gribas un tam ir vairaaki iemesli:

1) ja topiks ir izraisiijis dusmas tad nezkaapeec gribas neargumenteeti pieraadiit, ka topiks kluudaas (shie ir posti ar dazhiem vaardiem)

2) ja ir izraisiijis pozitiivas emocijas, tad taas pietiekami labi raksturo pieejamie smailiji...

Bet kaapeec?

te buutu jaameegina raksturot normaala nooba viedoklis. Atcerieties - shaads briinums meklee identifikaaciju un noveerteejumu.

Apluukojot noveerteejumu: manupraat, posteetaaja izpratne vareetu buut apmeeram shaada - mans posts noraada to ka esmu izpratis. Nav svariigi, ka tas neko nepasaka - pateikshu citreiz, galvenais, ka joprojaam esmu saveejais... Te veel buutu jaapiekabina domina par to, ka shaadi posteetaaji alkst regulaara noveerteejuma, ko tie var sasniegt regulaari atgaadinot par sevi, meeginot buut iipashi originaali (tas vareetu paskaidrot shii smiliez.de_2125.gif smailija popularitaati)....

Jaa protams identifikaacija ar sho kopienu, kuraa indiviidam skiet, visiem interesee vinja vieodklis. Attieciigi - mazie puishelji un meteniites (kuri, var arii nebuut nemaz tik mazi) veido neesoshu kopienu, kas peec shii procesa veikshanas kluust reaala. Shiis kopienas biedri (skaidrs, ka biedri rodas no pashidentifikaacijas) uzskata par savu pienaakumu izpaust daudz augstaakaa meeraa taadu viedokli, kas perfekti atbilstu shiis grupas ideeaalam. Ideeaala protams reaaala nav, bet mirklii, kad vinji taadu rada, taads arii rodas, jo paareejie grupas biedri arii atpaziist sho ideeaalu. Un te nu mees nonaakam liidz smailijiem. Katrs grupas biedrs, pieraadoot savu autentiskumu censhas minimizeet atskiriibu starp sevi un grupu pauzhot viedokli. Apvienojot to ar augstaak teikto (nav zinaashanu, nespeeja izteikties utt) un pievienojot arii tieksmi peec piederiibas dazhaam citaam indiviidu grupaam (muusdienaas iipashi stiliigi ir but originaalam, novatoriskam utt) rodas pats friikainaakais smailiju savienojums.

Taatad - smailija buutiiba ir atri un nesaapiigi panaakt, ka topika iesaaceejs saprot savu sasaisti ar postotaaju. Starp citu, manu viedokli zinaamaa meeraa pieraada tas, ka visi diivaini pa reizei uzskata par savu pienaakumu atveert pavisam mistiskus topikus smile.gif

baigi aizgaaju, bet laikam taadeel,ka nebiju ieprieksh uzrakstiijis plaanu smile.gif

ceru ka paliidzeeju painam

Link to comment
Share on other sites

varbuut vajag uztaisiit iipashu smailiju forumu, atpuushaas tas, kursh lieto tekstu.

Tas jau buutu kkas liidziigs free poust count topikam, visi tik liktu kkaadus smailijus un taa kraatu postus, nevis censtos izteikt kkaadu domu dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tas tikai noraada uz to, ka vai nu tev pasham nav skaidra doma, vai, ka tev ir ljoti mazs vaardu kraajums, vai, ka tu nemaaki izteikties...

vai ka smailiņi izsakās manā vietā, bez vārdiem! Pamēģini saprast, ko es ar to saku, nevis gudro, kā labāk nolikt tos, kam ir cits viedoklis.

no offence..

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi vidusmeera 13-15 gadiigs jaunietis uzspiezh uz "new reply" un pirmaa lieta, kas uzreiz iekriit aciis ir lieliskaa dzelteno smailiku kolekcija, tad, protams, ir jaauzspiezh "show all" un kameer vinsh caur smiekliem un asaraam iziet cauri visiem smailikiem, kuri vinjam patiik, un tos, kuri vinjam patik, ieliek arii postaa, tad pa to laiku vinjsh jau ir sen aizmirsis, ko gribeja rakstiit (ja vispar kaut ko gribeja rakstiit) un taa ka negribas dzeest aaraa sho lielisko smailiku kolekciju, gribot negribot ir vien jaauzspiezh "add reply". un voilla! gatavs!

Link to comment
Share on other sites

vai ka smailiņi izsakās manā vietā, bez vārdiem! Pamēģini saprast, ko es ar to saku, nevis gudro, kā labāk nolikt tos, kam ir cits viedoklis.

no offence..

es jau nesaku, ka smailijus nedriikst lietot - tas ko es teicu, raksturo regulaaru izteikshanos bez nekaadiem citiem paliigliidzekljiem...

godiigi sakot tas nekaadas emocijas nerada.

taapat, man liekas diezgan stulbi, kad kaads ieliek forumaa ko daudzmaz smiekliigu un tad visi peec kaartas izpauzh savas emocijas iepostojot pa " smile.gif ". nu pastulbi, tas ka tas ir smiekliigi it kaa buutu skaidrs - labaak pastaasti, ja tas nav smiekliigi vai nu vismaz kaut kaa komentee, nevis viens peec otra kraajas " smile.gif "posti. No ofense, bet biski bezjeedziigi.

iedomaajies, ka kaudze cilveeku visi peec kaartas posteetu vienaadus teikumus. Buutiibaa tas pats smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku, ka smailijus nedriikst lietot - tas ko es teicu, raksturo regulaaru izteikshanos bez nekaadiem citiem paliigliidzekljiem...

godiigi sakot tas nekaadas emocijas nerada.

taapat, man liekas diezgan stulbi, kad kaads ieliek forumaa ko daudzmaz smiekliigu un tad visi peec kaartas izpauzh savas emocijas iepostojot pa " smile.gif ". nu pastulbi, tas ka tas ir smiekliigi it kaa buutu skaidrs - labaak pastaasti, ja tas nav smiekliigi vai nu vismaz kaut kaa komentee, nevis viens peec otra kraajas " smile.gif "posti. No ofense, bet biski bezjeedziigi.

iedomaajies, ka kaudze cilveeku visi peec kaartas posteetu vienaadus teikumus. Buutiibaa tas pats smile.gif

Tam es piekrītu, ka ir tizli likt smile.gif par kādu joku vai bildi! Bet, reizēm jau var ielikt, par kādu sensacionālu vai aplamu ziņu piemēram shock1.gif un pieraksti klāt vēl nedirs!

Bij te iepriekš k-kur viens labs piemērs, kur meniks izteicās smuki ar vienu smailiju, kurš arī būtu izteicies manā vietā. Ceru saprati, ko ar to domāju.

Link to comment
Share on other sites

Smaidiji ir pat labaaki nekaa vaardi piem : Tu esi Daunis

Tu esi smiliez.de_2428.gif ( manliekas ka patiikamaak kad ir raxtiits shaadi )

Bet nu nez kaadelj tiek izmantoti smailji , mby kaadam vienk loti vini patiik , vainu vienk nava ko dariiit , bet esmu 100% parliecinaats ka smailinji ir priekshs domu izpaushanas ! Ir arii taadas aspekts , ka manliekas ka puse no tiem smalinijiem ir nederiigi , un nesmuki !.. Vieniigi smaidinji kas ir kautcik normaali ir defult bet tas taa ... Bet jaa ir redzeeti arii tie jaunie Memberu replayi kur ir tikai '' smile.gifsmiliez.de_2477.gif '' Tas ir pilniigi normaali , jo ir normaali ka niez pirxti , jo dadzhi smaidinji jau ir tiiri taa neko , bet izmantojuma viniem taapat nava .. Visi tie LOL utt ir pilniigi (Shit ) Labaak uzraxtiit normaalu textu un vienk texta beigaas ielikt smuku '' smile.gif '' Nevis vidus tos nepatiikamos , nesmukos , debilos smalinjus ! ..

stfu.gif

=) smiliez.de_2469.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Meeginaasu izskaidrot smile.gif

1. Tapec ka vins grib buut aktiivs daliibnieks foruma bet vinjam nav ko iisti teikt tapeec uzmet kaadu smaidinu (cereedams ka kaads to pamaniis un pieveersies vinjam uzmaniibu)

2. Tapeec ka vinjam shausmiigi patiik kaaa izskataas tie smaidini vinja postaa (lai forums nebuutu tik druums bet gan jautrs un kraasains)

3. Tapeec ka cilveeks ir shausmiigi kautriigs un baidaas ka vinju paarpratiis un tapeec uzliek tikai vienu smaidinu " smiliez.de_2125.gif : " (jo zin ka katrs sapratiis to smaidinju savaadaak tapeec vins nekad nekluudiisies)

4. Cilveeks ir ljoti jautrs un meeegina biezi smaidiit (to arii vins grib paraadiit savaa posta izmantojot tikai smaidinu " smile.gif "

5. Shis viss ticamaakais smile.gif Vinjam ir shausmiigi balti zobu un vins meegina to visiem paraadiit " biggrin.gif "

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...