Jump to content
GIGN Forum

''extrimlii Dinked''


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

Uhtii man patiik ta texta dala kur tu raksti kad tu man esi fluudojis ... cool2.gifcool2.gif

Es nerakstiiju kad es atziistu ??? unsure.gifunsure.gif

Tu man skiet lasi augsas textu apaksas un posto smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Nu bet uber logiski kad es uzdirsu Es to rakstiju un loti labi apzinos smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Un jaa protams toreiz tik apcelts musu webs pacik biju mazais navleenes tad jau nacas aizstavet a to bija pretenzijas kad es esmu navelenos bet nodirshu ... smiliez.de_2524.gif

Un ja nemaldos tas Bija sen sen sen kad es vel biju mazs kniipa biggrin.gif Ka dazs 10cms.gif

Nja flashcback editet post Ownz 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Neliels ieskats mana berniskigaja sudziiba ... Vai tiktiesma es neatvainojos ??

Es tiktiesma esmu parsteigs ...

Ooo jee? Es saaku hmm wtf... es vienalga esmu par to kad vini pasi saka dirst!! Jo tad kad es Biju CTs piejonojies vini pa mic saka dirst <- Demka to nevr redzeet

Veel aaksti taisa RR galigi ne pa temu kad ble vis pateiks game !

Wtf..??

Ja Bijacham tas ko dos par to kad es uzidrsu par vina maati tad ok SOOORRY BIJACH ES TA NEGRIBEEJU

dry.gifdry.gif Edited by relouder
Link to comment
Share on other sites

Aaarpraac tu esi NOZELOJAMS RELOUDER !!!

Un ja nemaldos tas Bija sen sen sen kad es vel biju mazs kniipa

Saadu tekstu mees ar Goili gaidijaam no tevis ! biggrin.gif

BET TU Esi NOZELOJAMS !

Nja flashcback editet post Ownz 
<------- PILNIGA KAPITALA DIRSA LIISANA !!! VINS TEVI TUR NODIRSA UN PAZEMOJA !!!! UN TU PATS REEC PAR TO !! TAPAT KAA SERVEROS ! Tu to tik maki kaa DIRSA LIIST !!!
Link to comment
Share on other sites

Totala dirsa lisana es saku tada nozime ownz ! Ak dievs bet vai tad kill tas nebija rudenii ??? vai kad tad es neatceros ... Tas nebija sen vairak ka pus gads apkart ...

AK dievins teetin es eju pakarties es esmu vainiigs pie visam navi beedam ... axe.gifhang.gif

Dieva del sledziet ciet sho topic to vel 4ista no bedam pakarsos wacko.gifwacko.gif

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Edited by relouder
Link to comment
Share on other sites

viss ko es gribēju pateikt Mr. Kill - tevi nenoslayoja tāpēc ka tu esi NAVI, bet tāpēc ka fujitsy gribēja noslejot kaut kādu pidiņu par to ka tika palaists gaisā.

īstenībā - tas arī viss - ko tas tērētais relauders te sarakstījis nemaz nelasīju - lieka laika tērēšana. locked.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...