Jump to content
GIGN Forum

Lingvistikas Speciālistiem.


Jurko
 Share

Kā pareizi tulkojas??? VZJAL I KINUL?  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu burtiski tulkojot vārds vārdā, būtu paņēma un pameta. Bet nu no žargona ir uzmeta. Tikai kā to vzjal interpretē. Paņēma un uzmeta vai ņēma un uzmeta (Otrais ir Lingvistikas speciālista - Ulbrokas Andra skaidrojums smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

loool juus tak esat nuubinji!

tas ir kaa par gjimenes izjukshanu piem:

vzjal i brosil tjipa: ņēma un pameta (pareizais tulkojums)

veel var teikt : paceela un nometa

nu un veel kaukaa bet 1. ir pareizais

Link to comment
Share on other sites

loool juus tak esat nuubinji!

Ņūūūbs esi Tu! Jo nesaproti par ko klājas runa! Pričom tur ģimene? blink.gif4.gif

  nu baac shito buushu palaidis garaam sad.gif

apgaismojiet mani

Kā var palaist garām pa nedēļu to, kas sākās jau pagāšajā svētdienā un turpinās pirmdien, otrdien, trešdien un ceturtdien? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ņūūūbs esi Tu! Jo nesaproti par ko klājas runa! Pričom tur ģimene? blink.gif4.gif

Kā var palaist garām pa nedēļu to, kas sākās jau pagāšajā svētdienā un turpinās pirmdien, otrdien, trešdien un ceturtdien? smile.gif

nezinu kaa esmu visu palaidis garamaam, jo tomeer zinjas itkaa katru dienu skatos

Link to comment
Share on other sites

ko es izdarīju? smile.gif

vienkaarshi kaadreiz TradeMAAKam bija skaistas attieciibas ar Ilzi Jaunalksni. Vinji viens otraa bija samiileejushies liidz ausiim (vismaz tradeMAAK taa domaaja), bet tad notika kaukas negaidiits. TradeMAAK paarnaaca maajaas mazliet agraak un piekjeera Ilzi gultaa ar citu. Tas bija pasaules gals, vismaz tobriid taa shkjita. Tachu laiks gaaja un TradeMAAK kaucik tika paari shai traumai. Tachu tagad tu, slowhands, atgaadinaaji vinjam sho notikumu un paceeli gaismaa pagaatnes notikumus, atpleesi gandriiz sadzijushaas bruuces.

p.s. Es ceru, ka TradeMAAK tiks atkal tam paari un spees dziivot pilnveertiigu dziivi bez Ilzes

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...