Jump to content
GIGN Forum

Cik Es Varu Atlauties?!


Recommended Posts

Tas smailijs posta beigaas izsaka visu par tevi nez 10 slotus uzliec, ja ir HLTV tad liec 11 (1 prieksh HLTV), bet tici man lagos tas tavs serveris vismaz boosters tev ir uz vinja?

Protams, ka ir- bet man liekas, ka kādus ~18 slotus vajadzeetu vilkt ar pingu ~60, jo uz mana vecaa P4 1,4GHz 512RAM - bija 12 sloti (toreiz veel bija nosaukums CS Nice biggrin.gif ) un visi speleja ar pingu ne vairaak, pa 80!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja varēji atrast naudu tādam kompim tad gan jau nebūs problēmu tikt pie laba neta, jo šis ir vienk KAKA

Protams pastāv otra iespēja tu uztaisīji šo topiku lai vienk parādītu citiem cik kruts tu esi un palielinātu savu krāniņu kurš tāpat tagad būs nelielāks par 10 cm!

Link to comment
Share on other sites

Ja varēji atrast naudu tādam kompim tad gan jau nebūs problēmu tikt pie laba neta, jo šis ir vienk KAKA

Protams pastāv otra iespēja tu uztaisīji šo topiku lai vienk parādītu citiem cik kruts tu esi un palielinātu savu krāniņu kurš tāpat tagad būs nelielāks par 10 cm!

Nezinu ko tu tur muldi, bet es zinu ka tu sho postu uzrakstiiji, lai tava posta 2. dalja vareetu atteikties uz tevis!! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...