Jump to content
GIGN Forum

Fckn Pc


maverick
 Share

Recommended Posts

Nu es esmu daljeeji salauzis datorgaldu, preciizaak to virsmu, uz kuras klaviere staav, nu tjip izvelkamaa taada, tagad daljeeji chakareejas, iisti gludi neiet un kautkas skraapeejas, bet nu par spiiti tam, ka esmu pat ljoti viegli aizkaitinaams, kautkaa parasti censhos domaat par sekaam, kas buus peec tam, kad izdariishu kautko neapdomiigu no dusmaam, taapeec ljaunaakajaa gadiijumaa iesperu skapim, kura durvis tagad ir nedaudz noshkjiebushaas, bet nu tas mani taa neuztrauc.

Aa, atceros gan gadiijumu, kad vecajam kompim paaris reizes sirsniigi iespeeru, jo rakstiiju referaatu kaadas 5h un peekshnji vinsh izrubiijaas. Peec tam naacaas cd-rom mainiit. Pats stulbaakais tas, ka tas referaats jau bija saglabaajies, wordam bija taada fiicha, ka ik pa 10 min automaatiski k-kur noseivo un, ja notiek kautkas aarkaarteejs, tad pec tam to var recoverot. Dabuuju savu referaatu atpakalj un viss bija chikiniekaa wink.gif . Bet nu tad es biju taa nopietni nostresojies un paaris asaras arii nobirdinaaju. Tas bija 6. klasee laikam.

Link to comment
Share on other sites

nu kā, dažreiz jau gadās tādas situācijas, ka pele pašķīst pret sienu vai klaviatūra tiek salauzta uz celīšā smile.gif vispār es tāds nesavaldīgs esmu, monitoru mainu katru 3. nedēļu, jo tur parasti pēc kārtējās nāves kanter straikā ielido kāds truls dažreiz arī ass priekšmets, nu vispār man pie kājām stāv insrumentu kaste, parasti ņemu atslēgu uz 13 un dauzu galdu, krēsls arī mēdz ciest, bet to es apskādēju ar baloneni (lol - balonene smile.gif ). vienreiz pat bija tā, ka es dankrotu izdauzijū parketā nevājo caurumu, jo mani cs 2x pēc kārtas nošāvā kaut kāds čīteris, tad sāku dirst virsū adminiem, ka viņi ir loxi, jo neredz, ka sērverī ir pilns ar čīteriem un beigās norāvu banu... kas sekoja tālāk? atslēga uz 13 triecās pret monitoru, ar vecā tēva kuvaldu tika izgrabināts sistēmbloks, durvīm tika izdauzīti stikli ar āmuru. nu vispār es to varu atļauties, jo man iz bagāti vecāki. jā, viņi man dažreiz piekodina, lai jaunais monitors noturās ilgāk par 3 nedēļām un jaunā G-7 ilgāk par nedēļu, bet kā rāda statistika čīteri skaits sērveros palielinās un mani devaisi cieš regulāri no manas nesavaldības smile.gif nu redz, tikko s_šķ_idiju j_uno Logitech kl_vu jo redz muterei v_j_g, l_i es iznesot mus_ru...

P.S. lol, tikko atradu "A" burtu, bija pakritis zem krēsla smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atceros kad man bija vecais kompis... kkaads 2 pentiums. Es vinju dauziju liidz nokritu zemee ar un vaaljaajos ar asaru pilnaam aciim. Tas bija pirms apmeeram 3 gadiem. Tad veel man bija 13 gadinji ( miinus 16 dienas). Kkad pagaajusho gad veel man patika iemochiit pa klavu ar duuri, bet peectam slinkums bija vaakt taustinju. Tagad vairs nedauzu neko (iznjemot kreeslu, galdu, peli un citus leetus un mazsvariigus objektus, kuri pagadaas pa rokai). happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Jums nav gadiijies, ka gribeetos aiz dusmaam izmest kompi pa logu aaraa, nu piemeeram ka CSaa galiigi neveicas? Jeb tomeer juus speejat savaldiit dusmas? biggrin.gif

Nekad neko dēļ dusmām neesmu sasitis.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

smile.gif tākā man skapī stāv vecais monitors, nav grūtik kko saplēst smile.gif bet, hmm, itkā neesmu tā nokaitināts, varbūt esmu samērā savaldīgs.. es nez.

Link to comment
Share on other sites

nav gadijies smile.gif Veco klavu kas naaca komplektaa kad dachi pirku to dauziju kad biju siiks un nfs4 nevareeju uzvareet pie beigaam biggrin.gif (Tagad ap 2ls taadas maxaa) - taada balta un prasta bez nekaadiem papildtaustinjiem un tad kad nopirku jaunu (vecajai nekas nekad nekaiteeja) tad meegjinaaju veco salauzt - njifiga nekas nenotika biggrin.gif Sitaam ar dzhekiem no visa speeka, nu NEKAS nenotiek biggrin.gif Ne pogas lidoja laukaa ne uz puseem luuzt smile.gif apakshaa metaals happy.gif A jaunajaam plastmasa vien un kas tur ko nesalauzt smile.gif Pogas sanaaca tikai izvilkt aaraa un salikt atpakalj kaa patiik - baigais joks - salikaam rindinjaa vaardus kaa LOHS, KUCE utml smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee taa negadaas .. vipaar neesmu nekaads nervozais .. driizaak miera mika, kurs grib mierigi pastaaveet liidzas citiem .. tik tad, kad serverii 4iiteru ir apmeeram visa pretinieku komanda .. tad gan jau nervi netur, ta4u arii tad nekaadas veelmes nava iebliezt pa galdu vai, Dievs pasarg, pa LCD monitoru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

xe xe! atceros kaa mes vecajaa salona dauzijam klavas, peles un visu parejo! staigaajam ar kajam pa monitoriem utt! Bet tas vairak bij fun delj. Vel pirms kaada gadinja man biezi vien kulaks lidoja monitora vai arii kaviatura tika sista pret kko kas tuvak. Tagad esmu klus un mieriigs! Un ir paraak dargi divajsi, lai vinus sistu...

Link to comment
Share on other sites

nu ir gadijies.. it seviski CS deelj, kad vel speleju. Sasitu to debilo kabelja modemu, par kuru pectam dabuju maksat 100Ls, kaut gan vins tik dargi nemaksaa. Bet noteikumi paliek noteikumi. Un tads bija sods. + vel izskaidiju keisa vaaaku ar kaju, kurs man tagad vairs nav. smiliez.de_2428.gif

tas nav taa veerts sad.gif

Link to comment
Share on other sites

@ cs esmu diezgan savaldīgs, bet vienreiz gan esmu uzšāvis pa klaviatūru, kad k-kādas 50 -70 reizes nevarēju NFSU 2 iziet vienu ielas driftu... tagad atceroties to stāvokli kādā es biju.. psc, tik smieklīgi, un man vēl džeks reāli pisa prātu ( noliekot uz monitora smēķu paku, tip ej uzpīpēt utt.)...nu tā ir bijusi smagākā reize. bet kopumā tikai rupji lamājos, pie sevis parasti, retāk čatā.

Link to comment
Share on other sites

Speeleejot speeles Donald Duck stilaa happy.gif

aizejot pie ārsta, kas vēlāk nosūta pie narkologa.

Link to comment
Share on other sites

es menesi atpakall no stresa paarlauzu klaveraturu uz pusem!

vnk speleju nfs:mw un pie 99% iebraucu sienaa un nervi neiztureja un ka situ galds biku izjuka un klavene uz pusem!! cool2.gif

es giju nopircis speciali klaveni pa 4ls lai nebutu zhel to salaust!

ir reizes kad kompis lago un gribas pa vinnu iesist bet kad padomaju kadas sekas bus tad vairs negribas tik traki to kopi atspardiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...