Jump to content
GIGN Forum

Cd|rom


Vetonit
 Share

Recommended Posts

man bija kaut kas līdzīgs, poxodu CD roms bija sajājies - vedu pie meistara... ja tev ir garantija, tad vari aizvest uz servisu... vispār CDromiem ir garantija? es piemēram pirku jaunu, jo gribēju raxtītāju (iepriekšējām nebija rakstītājs) un tad tanī servisā ielika to jauno + vēl cietais bija kaput un to nomanīja pa velti, jo cietajam garantija laikam 2 gadi... kr4e, ja nav nekādu zināšanu par PC (Kā man), tad labāk neko pašam tur, tautas valodā runājot "nepist", bet labāk vest pie gudrā onkuļa smile.gif

P.S. neklausi ko saka visi šitie sliktie zēni, viņiem galvenais tikai apcelt mazākus, mnu piemēram, kas tāds DiLdo, tb DiddL ir? uzliek vienu baigi asprātīgu smailiju un sēž laimīgs... tu domā viņš pats zin atbildi uz šo jautājumu, nē, viņš tikai māk uzlikt tizlus smailijus, viņš ir nožēlojams... neņem viņu galvā!

redzi tos džekus manā signaturē? viņi atnāks pēc DiddLa dvēseles, kādreiz atnāks...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

quiet rude, lai neteiktu vairāk! Bet par tēmu, man ar ir šat tad, ka nelasa diskus, bet pārsvarā tās ir disku vainas, bet reizēm arī labus cd nelasa. Tātad no manis 2 varianti : 1) disks sux

2) ved meistaram ( es to tik vnk nevaru izdarīt, jādzenās 200 km sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...