Jump to content
GIGN Forum

Snowoshana Un Inventaars


worm
 Share

Recommended Posts

tev sanāk tik bieži?

6dien un 7dien no riitiem toch braucam... un reizem sanak arii aizshaut kaut kad pa nedeljas vidu vakaraa... piemeram, shonedelj bijaam 1dien vakaraa, planojam 5dien, visticamak ka arii 6dien brauksim un laikam jau arii 7dien cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pagājušgad ar tākā saslimu ar šo nodarbi. Bet mans dzīves veids ( basketbols ) liedz man to prieku, pa brīvdienām uz kalniem braukāt, un šogad jau 3 reizes kāds fakins notikums man lielu kāju pieliek priekšā, lai es nenokļūtu līdz kalnam. Laikam nav lemts. old.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Skaibordi ( es negribēju rakstīt snow... ) chever. laigan šaubos vai kads no šeit esošajiem zin kas tas pa aparātu ir :/ Lasot šos postus man biki likās ka te tāda lielīšanās notiek, kuram dārgākas mantas. Biki pasmējos.

PpunktsSpunkts - takā biju pazudis wow pasaulē, un pašlaik nevaru spēlēt, tad daudz ko esmu paladies no šejienes dzēves garām sad.gif.

Skatos ir jauns stilīgs smailjs happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispaar ar sleepeem nejeedzu braukt.Kad peedeejo reizi braucu,tad salauzu wink.gif

Pa sestdienu un sveetdienu jaaspeelee hokejs,tapeec nesanaak uz kalnu aizbraukt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

1.kārt ir poga "EDIT"

2.kārt samazini signature, jau pieriebās katru reizi skatīties.

3.kārt pasties uz savu signature un iedomājies, ka esi tas mazais kucēns un es tas lielais suns, sto stfu.gif aka pietiks flūdot.

4.kārt viņš jau ir savārnots, bet paldies enīvei! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...