Jump to content
GIGN Forum

Snowoshana Un Inventaars


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iesaku visiem SIGULDU tur daudz trases It iipashi iesaku Kordas trasi kas ir pie BOBenes. Vairaak asu izjuutu cieniitaajiem. Var arii aiybraukt uy reini, jo tur ir uztaisiits halfpipe, bet cik es esmu dyirdeejis nav nekas dizsh 5.metri sienas laikam bija blink.gif . Es tagad seezhu Viesniicaa TERCHOWA un dzeru shokolaadi pulkstens peec shejienes laika ir 9 25 un araa spiid saule. Peec 1h maucu uz kalnu kura galotni no lejas nevar redzeet. Ar snowu diezgan miiziigi, bet nu po. AAA ps tagad es esmu Slovaakijaa 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, veel man radaas viens taads jautaajums visiem, kas kaut ko sajeedz no sleeposhanas / snowboarda inventaara. Respektiivi, vai ir iespeejams kaut kaadaa veidaa pamainiit slepeem/deelim dizainu - ar kaukaadaam specifiskaam kraasaam, iipaashaam uzliimeem utml? Un ja var, kur kauko taadu var nopirkt, cik tas maksaa?

Link to comment
Share on other sites

par kraasoshanu nezinu, bet uzliimes...kaadas ir - taadas liimee virsuu smile.gif

p.s. par uzliimeem neko nevaru pateikt, jo nezinu kaadas tev patiik... smile.gif zinu, ka uz boards.lv var aizbraukt un tur kkas ir, bet tur laikam ir baigi daargi... (uzliimju pirkshana - lieka naudas teereeshana)

EDIT: paliidzeeju spitei +10cm biggrin.gif

EDIT2: cerams, ka paliidzeeju smile.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

o jēē'! zaibis tērpi jums abiem naughty.gif

Par uzlīmēm, drugani aktīvi snovotāji, un uzlīmes līmē uz dēļa, bet tādas smukas, extrēmas, like Birdhous, element... smile.gif bet nu kāda kuram gaume.

P.S. ir dēļi, kuriem vajag uzlīmes un kuriem nē.

EDIT: tev uz dēļa labi izskatītos, kāda caurspīdīga ar melnām kontūrām uzlīme, a worm`am arī caurspīdīga tik ar baltām or sarkanām kontūrām.

P.S.S. man liekas, ka ir firmas, kas uz pasūtījuma nakļeikas taisa!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

o jēē'! zaibis tērpi jums abiem  naughty.gif

Nju taadi biku smiekliigi vinji ir - it iipashi ja abi kopaa esam, bet nju vismaz var pamaniit rolleyes.gif

Njaa un tad sanaak ka taada liimeeshana laikam nav visai populaara un kraasoshana laikam netik sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jums taks normali deelji prieks kam krasot  smiliez.de_2538.gif

Man draudzene nopirka lietotas sleepes un vinjas taadas nobruzhaatas biku ir, un taa nu mees domaajam, ka vareetu nokraasot, kauko saliimeet vai kaukaa tamliidziigi, lai izskatiitos labaak, bet laikam jau nekas nesanaax sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds kantoris Spīdola.lv Kurš nodarbojas ar aerogrāfiju veidošanu uz autiņiem, tiesa prasa ļielu piķi bet nu domāju, ka viņiem nebūs problēmas arī ar snova apkrāsošanu!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Boards.lv veikalā -> Webs - tur uzlīmes ir, bet pārsvarā viņas limē uz skeita (pārsvarā skeita uzlīmes), bet, ja arī ir kāda elan vai kkas tml., tad nu minimums 50sant. - lētākās, tāpēc arī neviens īpaši neaizraujas ar dēlu aplīmēšanu...

EDIT: sheit velviens links uz vienu veikalu, kur kkas varētu būt - Treesounds Web

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

ai nu viena vecene no teeta kafejniicas tur vislaik tusee un vinjai mutere straadaa milzkalnaa un ja vinja brauc liidzi uz riekstu kalnu vinja vnk pasaka ko mums lai iedod panjem pa briivu taas kartiites ( mees parasti braucam kaados 19.00 liidz pashai naktij lai var kaartiigi izbraukaaties ) iedod mums un liidz naktij braukaajam! paprasiishu lai vinja mani iepaziistina un tad vareeshu pats braukt bez sen4a

Link to comment
Share on other sites

ai nu viena vecene no teeta kafejniicas tur vislaik tusee un vinjai mutere straadaa milzkalnaa un ja vinja brauc liidzi uz riekstu kalnu vinja vnk pasaka ko mums lai iedod panjem pa briivu taas kartiites ( mees parasti braucam kaados 19.00 liidz pashai naktij lai var kaartiigi izbraukaaties ) iedod mums un liidz naktij braukaajam! paprasiishu lai vinja mani iepaziistina un tad vareeshu pats braukt bez sen4a

ta kas man iisti janogalee ir? taa vecene, vinjas mutere, tavs senciitis vai arii tevi? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...