Jump to content
GIGN Forum

Snowoshana Un Inventaars


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vismaz no nomas deelja uz pirkto deeli paariet bija gandriz tas pats kas saakt no sakuma ar deeli macities braukt smile.gif

nu labi... visvairak uz pagriezieniem atskiriba sajutama... stabilitates un balansa izjuuta saakumaa bija vispar 0... 2x pa 2h pabraukajamies un nu jau tiiri ok ir...

nakamnedelj laizham atkal uz riekstkalnu, cerams ka lietus neliis 20.gif

Link to comment
Share on other sites

tiko no kalna, iesvetijaam macho ar pirmo braucienu... bet izskatijas ka shim ne ipashi pie sirds gaaja (-10cm 20.gif )... vakaraa tieshaam forshi, cilveki reali maz, pie pacelaja pat jagaida nav - piebrauc klaat un mochii augshaa...

a labakais uz mazaa (iesaceju) kalna bija - galaa stavoshais trases darbinieks uzjautaja vai es negribot "izliidzinaat" celinju pa kuru brauc visi (jo visi tur parsvaraa uz dirsas brauca, nevis staavot)...nezinu ko shis tur padomaja par mani, laikam domaja ka es kaut kads pr0... a es ne reizi nebiju meginajis pat pagriesties uz pacelaaja biggrin.gif bet nu, tiiri ok sanaca ( 10cms.gif ) un pasham jautri... visiem iesaku vakaros braukt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pagashziem pa visu laiku kautkur 20x aizbraucu uz klanu (pa kadam 2-3h) un iemacijos normali - jau no liela kalna nobraugt un pa sikiem uzkalniem palekat (tur tadi bija speciali) , bet ta ari visu to laiku neiemacijos uzbraugt ar pacelaju, ka shis sak kusteties ta es gar zemi un kaveju visu rindu. Vienreiz bija pat ta kad, draugs uzbrauca jau tadu krietnu gabalinju uz augshu (ar pacelaju) un nenotureja lidzsvaru un krita leja, pakjerot visus, kas brauca ar pacelaju aiz vinja happy.gif

btw tas bija milzkalne. user posted image

Link to comment
Share on other sites

lol, tu neredzēji kāds man ātrums bija priekš pirmās reizes 10cms.gif

un pat ja fakts, ka man snovošana ne īpaši iet pie sirds, ņem nost centimetrus, tad mans jaunais kompis pacels to lietu astronomiskos izmēros smile.gif

iemaaciisies pagriesties, buus tev 10cms.gifthumbsup.gif

kad braucam veelreiz? 4.gif

heeey, worms aizmirsa mani! Man ar šī bija pirmā reize uz snowa! Nav slikti, bet slēpes tomēr rulzzz

P.s Par laimi tie centimetri uz mani neattiecas! eusa_whistle.gif

pa to vel varetu pastriideeties naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

oj labas mantiņas, worm! kā tu vispār vēl bikses vari uzvilkt es brīnos..

es neesu saņēmies nopirkt sev, jo reāli sanāk 2-3 reizes gadā aizbraukt līdz kalnam, un man liekas pirkt dēli galīgi neatmaksājas, ja to ielto 3x gadā sad.gif arī tā summa tomēr ir paliela. bet nu prieks par jums smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...