Jump to content
GIGN Forum

Staasts Par B0ni


anfisa
 Share

Recommended Posts

shodien viena meitene man raksta:

"neesi tanii Yahoo? he, tur var pie viena dzekina web-kameras piesleegties:))"

tipa prasu, kapeec vinjas nav online, vinja raksta:

"man neiet tas fakinais messenger:(((( draudzene tagad vinu uzkurina:))))

vina niks ir b0nis"

ook. domaaju, jaapaluur. iesleedzu vinja web cam, skatos, kkaads viirietis seezh. redzeet var tikai kaajstarpi. bikses kaajaas. prasu tai meitenei, kur vinjas vinju atrada.

"he, ir viens taads:))) kaut kaa atradaam vinu:)

tev sanaaca? pameegini uzraksti vinam kaut ko seksiigu, redzeesi kaa shis reagee:)"

nerakstiiju vinjam neko.

"mosh jums ar manu druzhku divataa sanaaks atkal vinu novest:))) vinsh jau esot chamdiijis savu pipeli:DDD"

jaa, saaka chamdiit savu "pipeli". vispirms caur bikseem, bet peectam baaza vienu roku biksees, peectam jau arii otru. tad vinjsh novilka bikses, un drochiija caur apeneem. un galu galaa..

vinja raksta:

"he, shis jau maucot valaa:))))

blin, ka es shoreiz neredzu:("

laikam pietiks ar sho un sho skriinu.

p.s aizmirsu pashu svariigaako. meitene beigaas raksta :

"he, es jau esmu agraak redzeejusi.... man jau patiik:))"

Link to comment
Share on other sites

es palieku greizsirdiigs... izraadaas, ne es viens drochiju uz anfisas bildi sad.gif

vinjam jau nebija manas bildes

nu ble, kapec tev liekas, ka mums shajaa forumaa interesee kaut kaadas webcamas, kuraas lien mazgadiigas tiines, lai koljiitu uz to kaa dzheki pashapmierinaas!?

daudziem likaas reeciigi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es tak nezinaaju, ko vinjsh dariis laugh.gif iisteniibaa jau es no saakuma izsleedzu, bet slow hands un kerchs baigi gribeeja screenus smile.gif

klau, sīkdaune, kāda bļeģ nafig velna pēc tu liec kaut kādus ibiomaķ locekļus šiten? KURU (neskaitot pļūtiņu un naitu) ŠEIT INTERESĒ VĪRIEŠU DZIMUMLOCEKĻI? Stulba, sīka dura tu esi un nekas vairāk. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

klau, sīkdaune, kāda bļeģ nafig velna pēc tu liec kaut kādus ibiomaķ locekļus šiten? KURU (neskaitot pļūtiņu un naitu) ŠEIT INTERESĒ VĪRIEŠU DZIMUMLOCEKĻI? Stulba, sīka dura tu esi un nekas vairāk. dry.gif

Ouch! anfisa, again shame on you!

Link to comment
Share on other sites

nu nax juus tik ljauni? cilveeka dabiigo skaistumu neatbalstat?

p.s. mans peedeejaa laika aktiivaakais topiks iekritis sarunaa par pimpiishiem. sakritiiba? wink.gif

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

klau, sīkdaune, kāda bļeģ nafig velna pēc tu liec kaut kādus ibiomaķ locekļus šiten? KURU (neskaitot pļūtiņu un naitu) ŠEIT INTERESĒ VĪRIEŠU DZIMUMLOCEKĻI? Stulba, sīka dura tu esi un nekas vairāk. dry.gif

aa nu jaa man dikti interesee.. tu jau zinaasi..

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...