Jump to content
GIGN Forum

Team


phtm
 Share

Recommended Posts

Nu es (respektiivi mees) veidojam komandu, kas butu lidziga, ka pubmasters (nejau kkaada shpikoshana, tikai saliidzinaajums)... par nosaukumu un visu parejo padomasiim, bet pieteikties jau var tagad!!

1 - Vards

2 - Gadi

3 - Dzivesvieta

4 - Fav. maps

5 - Maaki jumpot? Tad ko maaki?

6 - Fav. weapons

7 - Kuros serveros speelee?

8 - Kontakti (skype, irc, email utt.)

9 - Kad esi briivs?

Ieprieksh jau bija team savaakts, normali patrakojaam, paspeelejam, bet pajuka viss.. gribu atsaakt visu! so - piesakaties mozh? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

PS.

Es nesaku, ka jums jaabuut mega-uuber-super-giga labajiem speeleetaajiem, vnk jasavacas un uz kada servera jaapatrako biggrin.gif

vislabaak jau CSDM smile.gif

Kontakteeties ar mani:

[email protected] ; skype = phantoom1993

PPS.

Vienmer man prasa vai 1993 ir mans dzimshanas gads.. smiliez.de_2428.gif 1990 ir iistais smiliez.de_2428.gif

Edited by phtm
Link to comment
Share on other sites

Nu es (respektiivi mees) veidojam komandu, kas butu lidziga, ka pubmasters (nejau kkaada shpikoshana, tikai saliidzinaajums)

Klau, niecība, varbūt izdomā kaut ko oriģinālu? Vai, ja nespēj (iespēja simts no viena) tad nedari neko.

Link to comment
Share on other sites

Tad ir jaatbild - Neko nemaaku, jo esmu duraks, kas nevar atveelet paris sekundiites komandai "bind ctrl +jump" tongue.gif

nu es ar nesaprotu.. kur.. upset.gif

KO???

Ko Tu gribēji pateikt ar šito tekstu???

Es točna nesapratu...

"nu es ar nesaprotu.. kur.. upset.gif"

Vienkārši ownz! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

yoyoyoyoyoyoyoy smile.gif

1. Sergejs (draugu lokā vienk. - Seriks vai Serjoža)

2. 12 gadus jauns (bet prātā jau esmu nobriedis 18gadnieks)

3. Grobiņa (mēdzu arī būt manīts Tīnužu purva apkaimē lasot brūklenes smile.gif )

4. FAvorīta mape man ir cs_oilrig (es zinu tur dažus bagus) un cs_disconter (kļevā karte, riktīgi laba, iesaku visiem paprovēt)

5. jā, māku lēkāt, pieprotu vairākus lēkāšanas stilus - paviāna, ķengura, diognālo suslika stilu, tad vēl māku dažas breikdance kustības. parasti lēkāju pa istabu, bet dažreiz arī pa pagalmu smile.gif

6. FAvorīta ierocis man ir tā lielā melnā zūmene (aizmirsu numuru) - patīk sēdēt bazē un gaidīt, kad pretinieki paši uzskries virsū lodēm (lolllli kā es parasti viņus paņemu lollllllll)

7. tajos, kur nav Cheating Death, jo ja uz sērvera stāv CD, tad es nemāku uzlikt Hack-Wallus, nu tad kad sienām var redzēt cauri - tas PSC ir tāda jautrība, iesaku visiem paprovēt, bet tā parasti spēlēju uz SK.swe puba un arī T.N.T. klana puba smile.gif

8. man bija e-mails, bet tad man pazuda pasvords un es vairs nemāku tikt iekšā, bet tu vari man sūtīt parastās vēstules uz mājām - Grobiņas pagasts, māju nosaukums ir Zampas, netālu no Tumšā meža, Lielā laukakmeņā un Nokaltušā ozola smile.gif

9. esmu brīvs uzreiz pēc skolas, ja protams, mēs ar čomiem neizdomājam iet apzagt veco Bertu no Skrīveru mājām, lol, mēs parasti zogam tomātus un ābolus, tas ir tik rēcīgi (xixi) un brīvdienās esmu vakarā mājās, jo no rītiem jābrauc uz Rīgas tirgu pārdot kartupeļus (kā es to ienīstu), bet zato Rīgā ir tādas čiksenes, psc vienkārši - iesaku aizbraukt uz Rīgu smile.gif

nu kā būs - ņemsi mani?

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

nu es jau tieši vēlos pieteikties tanī klanā, man pat ir tāds 133t niks - L33nR0c15 smile.gif nu kā patīk - L33nR0c15, kļova, ne? phtm, tad es esmu pieņemts vai nē? pliz, pliz dod ātrāk atbildi!!!

P.S. lol, kā devīzi mēs varētu paņemt vārdus no vienas Turbonegro dziesmas (The Age Of Pamparuis), totāls nonsens, bet tieši to jau mums arī vajag!

You got nothing to lose at Pamparius

gonna wear them happy shoes tonigth

You got nothing to lose Pamparius

Gonna bake a motherfucking pizza tonight smile.gif

Link to comment
Share on other sites

6. FAvorīta ierocis man ir tā lielā melnā zūmene (aizmirsu numuru) - patīk sēdēt bazē un gaidīt, kad pretinieki paši uzskries virsū lodēm (lolllli kā es parasti viņus paņemu lollllllll)

p0wnzZz.. smiliez.de_2551.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

slowhands tu esi genijs thumbsup.gif

vispar es esmu pamanijis ka pedeja laika diezgan daudz sitas pubmasteru kopijas paradijusas. es tam tiku atri pari- ar draugiem paskraidijam tornisos, bija forshi, bet sapratu, ka lai tam butu jega cw vajadziga riktiga super shara...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...