Jump to content
GIGN Forum

Ryanair Jautājumi


kasis1000
 Share

Recommended Posts

Taisos lidot vienā virzienā un ir sekojoši jautājumi.

1) Ryanair mājaslapā, pie Check-In atrodas šāda te opcija

this.png

tā ir cik noprotu ir apdrošināšana, kurai būtu jāpievērš vērība? Atstāju Don't Insure Me.

2) un kāds zin, kas tā ir par summu, kuru tieši Latvijas lidostā iekasē, uzrādot biļeti?

3) kā arī kā izpaužās opcija Free Allocate Seats?

Latvisko info tālruni par nožēlu neatradu :tadaa:

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

kasis tinās prom? niceeeee

Atstāj Don't insure me, visiem Ryanair lidojumiem lidostā jāmaksā Drošības nodeva ~7 eur. Free Allocate Seats nozīmē ka tev uz biļetes būs norādīta sēdvieta kur sēdēsi, agrāk Ryanar tā nebija.. kur apsēdies un bija brīva vieta, tur arī sēdēsi, tagad ir ar numuriem.

peace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nodeva ir tieši lidostai pa vidu, kur parasti arī ir raynair check-in, tad pa labi ir trīs mazas kases, un divas no tām ir raynair kasītes!

Es arī biju braucis, ar no-checked seats, varēja arī tā ;)

Insurance, ir tikai vienam tam lidojumam, nav jēgas no viņas! Laigan cik esmu braucis, vienmēr ir kuriozi ar raynair, bet tik lielas kļūdas kā gūt traumas nav bijušas, tikai tā ka sačakarēti nervi un daudzām dāmām sirds sāpes!

Link to comment
Share on other sites

Pēc pirmajām 3-4 reizēm lidojot ar Ryanar, never again.

Es nekad neesmu sēdējis tik tizlos krēslos, pat ja tās ir tikai 3 stundas, dupsis atrofējās.

Tā nodeva ir tikai Ryanair, jo viņi ir vienīgie kas to neierēķina biļetes cenā, jo jāizskatās jau ka lēti..

/truth

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...