Jump to content
GIGN Forum

Zviedrija ir aizgajusi pilniga dirsaa


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Es tikai nesaprotu kādēļ, ja galveno kārt Latvijā melnos ikdienā nesastopam, kā var rasties slikts priekštats? dēļ tā ka kāds kaut ko ir pateicis? cmon. Ir sanācis nodzīvot 4+ gadus UK un vēl šur tur, protams katra kūltūra uzvedas savādāk un ir savi prikoli, bet uzskatu ka visi esam vienādi un šito naidu gan es neatbalstu, riebjas arī racisti. Ir draugi gan Latvieši, gan melnādainie, gan arī pakistānieši .etc, forši cilvēki.. ir arī lohi, bet tik pat daudz lohi ir arī Latvieši.

Ja cilvēks iemācās / cenšās mācīties valsts valodu, lai dzīvo laimīgs

it's not the race, its the individuals.

p.s kasis10000, tu kā vienmēr esi lox.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

JEYRAZZ pēc tava iepriekšējā ieraksta jau varēja manīt, ka tev smadzenes ir izskalotas. Nesaprotu kāpēc to multikulturālisma citdeli nevar pārcelt, piemēram, uz Āfriku - t.i., tie, kuri vēlas dzīvot tādā vidē, lai dodas uz turieni, nevis padara Eiropu, kontinentu ar vissenāko vēsturi un lielisku kultūru par multikulturālisma izgāztuvi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka tad kad es biju sīkāks, man paziņa stāstīja, ka melnie smirdot un es nevarēju iebraukt, kāpēc viņi smird, dēļ ādas krāsas? Ganža..pēc ganžas viņi smird un nevis smaržo.

Esmu pret miksu.

mēlnādainie īpaši smaržo, jo viņiem poras uz ādas ir lielākas/savādākas, jo viņu klimatiskajos apstākļos viņiem vajag daudz vairāk svīst - te slēpjas tas izskaidrojums, tāpēc viņiem āda arī smaržo savādāk.

Tas pats ar aziātiem un acīm, tā ir organisma adeptācija videi ilgā laika posmā.

Man besī cilvēki, kas ienīst citas rases/nācijas u.t.t 21. gadsimts - nevarat drusku tolerantāk attiekties pret pasauli? Manuprāt, sen jau mēs esam "Pasaules cilvēki". Nav taču tā, ka mēs vēl katrs savā viensētā dzīvojam un ar dakšām dzenam prom iebraucējus.

Jūs taču nevarat ņemt no pasaules visu un pretī nedot neko?

Tas pats ar feministēm - grib vienlīdzību un labumus reizē! Grib lai maksā visiem vienādi, bet lai čalis arī pēc randiņa samaksā par vakariņām. Kur dzimuma vienlīdzība?

Tizls piemērs, bet ideju gan jau uztvērāt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, un tādus cilvēkus kā tevi ir vienkārši jāsit nost. :) Nezinu vai esi nepareizajā .gs iesprūdis, vai arī vienkārši esi dānis no dzimšanas ar kretīna sindromu.

bezkaunīgs sūds tu esi, nekas vairāk.

Īstenībā, ar tevi pat nav jēga runāt JEYRAZZ, tu esi nožēlojams zadrots, kas reti kad ārpus dzīvokļa iziet. 49 vieta no 28037 Counter-Strike Global Offensive

Kretīna sindroms neeksistē, eksistē dauņa, un tāds ir Tev.

Ceru ka sapratīsi, bet diezvai, jo esi daunis. Beidz oponēt uz to, lai doktors hauss būtu āfrikānis

People-Avatars-008.jpg

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Nezinu no kurienes Jums tadi prieksstati. Es esmu daudz pacelojis, saticis visdazadakas rases un man ir pilniegi vienalga aks te dzivo. Te nejau adas krasas ir pie vainas, bet gan kaa audzinats. Spilgts piemers ar tiem pasiem krieviem. Vieni skraida un blauskas ja russkij, vi vse bomzi, a otrs nak no sakarigas gimenes un ir tiesi tikpat normals ka mes (cik nu kurs ir normals). Protams ja tu esi no pagalma bandas un tev "kruti comi" ir tikai no tava pagalma bandas, un citos pagalmos ir idiotu kuriem uz pasaules nav vietas, tad taa tev bus visu dzivi.

Esmu saticis pietiekosi daudz sakarigus melnos. Un ari viniem cilveki iedalas tiesi tapat ka mums. Visvairak kontakta ir bijis tiesi ar aziatiem un tur tiesi tas pats.

Pienemam ka baltajam latvietim ir 2 grupas- normalais iedzivotajs, un otri ir urlveidigie blatotaji, blaveji. Tad melnajiem ir normalais iedzivotajs un otrs ir calis ar noslukusam biksem un skaita rindinas (un tadu tiesam ir daudz), un aziatiem tad ir normalais un geeks. Taa ir visam rasem (par musulmaniem nepateiksu neko :D ). Man ka personai kas nav rasists un es neiedzilinos sitaja raudasana ka atbrauks tulit te melnie un parnems Latviju (precizak mani tas nebaida), man ari nav problemu atrast pietiekosi daudz sakarigu cilveku ar citadaku adas krasu.

Diez tur kaut ko saprast vares no ta ko uzrakstiju? :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nē nu vienkārši - daudzi bļauj, lai krievi vācas atpakaļ uz Krieviju, ja grib kaut kādas īpašas tiesības, bet tad paskataties, kas notiek valstīs, kur ir šie melnādainie vai musulmaņi. Krievi mums ir mentāli līdzīga nācija, bet melnādainie tādi nav, viņi ir karstasinīgi, nerunājot par musulmaņiem...

Laikam tāds cilvēks kā JEYRAZZ domā, ka viņa tie melnie drauģeļi nostāsies pret savējiem, drīzāk būs tā, ka JEYRAZZ pats nostāsies musulmaņu pusē beigās.

Link to comment
Share on other sites

taadu lohu pusee kaa tu un kaasis jau es tochna nestaashos, man ir pilniigi vienalga cilveeks ir balts, melns, dzeltens, musuulmanis vai latvietis, bet taadi egojistiski cilveeki kaa tu manupraat ir ar mietu jaasit, nevis jaanostaajas tavaa pusee tikai tapeec ka tu esi latvietis. noziimiiga ir individuaala cilveeka attieksme, nevis rase.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Tie muslimi, kas apšauj visus, kas nav muslimi, arī ir individuāļi? :D

Tie ir cilveki ar skalotam smadzenem. Labakais piemers, kuram nevajag talu iet pakalj ir Delfi\Tvnets. Vnk. jaieiet jebkura +- nacionalitati aizskarosha raksstaa un japalasa komentari. 2 daunju bandas kuri kliedz to, ko shiem no bernibas ir barojushi iekshaa, jo savas galvas nav uz pleciem.

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vispār, baigi jocīgi - gignā vienmēr ir bijusi aizliegta naida kurināšana starp nācijām, bet laikam tas neattiecas uz to ka latvieši visus par pidersiem sauc :)

Da labi, nevajag sekot rietumu jefinju pieemeeram. Jaabut ar mugurkaulu un jaasaglabaa nacionaalaa identitaate. Vismaz gignaa cilvekiem veel nav viss testosterons izchuraats. Rekur tolerance un liberalisms noveda Zviedriju, nakama ir Norvegija (par to jau breiviks protesteja) un UK tas pats draud. Un Francija, protams, arii. Par USA nerunasim: http://youtu.be/KVKdTA9ohOk?t=2m46s

^^^

Viss pateikts

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Šis galīgi no konteksta izrauts. Viņš bija domājis, ja tev ir paziņa kas izturās normāli tad kāda starpība kas viņš ir.

Kā tev liekas, ja tas paziņ ir normāls, domā viņš nostāsies pret sev līdzīgajiem? Kāpēc 93% no ASV melnādainajiem, kuri bija balstiesīgi, balsoja par Obamu? Tikai dēļ ādas krāsas...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mēlnādainie īpaši smaržo, jo viņiem poras uz ādas ir lielākas/savādākas, jo viņu klimatiskajos apstākļos viņiem vajag daudz vairāk svīst - te slēpjas tas izskaidrojums, tāpēc viņiem āda arī smaržo savādāk.

Tas pats ar aziātiem un acīm, tā ir organisma adeptācija videi ilgā laika posmā.

Man besī cilvēki, kas ienīst citas rases/nācijas u.t.t 21. gadsimts - nevarat drusku tolerantāk attiekties pret pasauli? Manuprāt, sen jau mēs esam "Pasaules cilvēki". Nav taču tā, ka mēs vēl katrs savā viensētā dzīvojam un ar dakšām dzenam prom iebraucējus.

Jūs taču nevarat ņemt no pasaules visu un pretī nedot neko?

Tas pats ar feministēm - grib vienlīdzību un labumus reizē! Grib lai maksā visiem vienādi, bet lai čalis arī pēc randiņa samaksā par vakariņām. Kur dzimuma vienlīdzība?

Tizls piemērs, bet ideju gan jau uztvērāt.

Es neesmu rasists, man netraucē ka viņi nedzīvo Āfrikā un man netraucē viņu dabiskais ādas aromāts... Man traucē, ka man ejot mājās ir jāizbauda ganžas mākonis. Varētu ievērot minimālu ētiku un darīt to savā privātajā teritorijā nevis publiski. Protams, ne tikai melnie pīpē, bet cik esmu novērojis, melnie ir līdzīgi kā Latvijā čigāni...patīk izcelties, padižoties, papontoties utt. un varbūt tāpēc, viņus redz un saož biežāk nekā citus.

Link to comment
Share on other sites

Tu gribeji ka Latvijaa jaunie krievinji? (vismaz liela dala)... Noperk dzipu, teleponu un blato, tikmer kengaraga iiree dzivokli :D

Melnaas bandas ardas? Tu ASV esi bijis? Tas ko pa TV rada ir stipri parspilets suds. Ne tuvu tik traki nav. Tad jau pie mums purcika/plavniekos ir bistamak nakti staigad ka tur. Vnk mes esam pieradusi pie urlam un visiem tiem urodiem. Dala melno ir tiesi tadi pasi ka musu urlas, tikai drusku citadak virziti. Un tas ka saudas visi apkart ir nejau vinu vaina, bet valdibas, ka atlauj katram ierocus uzglabak cik uziet.

Ka jau teicu... Katrs laikam uztraucas par to grupu kurai pats pieder.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...