Jump to content
GIGN Forum

Mx518


narkoze
 Share

Pa cik tu pirktu mx518 peli ?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

personiigi vispar nepirku smile.gif kadeljs, tadelj, ka prieksh manis vinjai lazers pa stipru... man sens ir 1.5, kad griezhos, man pele ir japacelj, bet vinja ir tik stipra, ka pat paceljot 1cm no kovrika, vinja griezhas smile.gif iesaku labak pikrt G5, izcila pele!

bet cilvekam, kam saliidzinoshi lies sens. ieteiktu pirkt par 20 ls, jo veikala maksa 30 ls!

Link to comment
Share on other sites

atkarībā no tā cik ilgi tā pele ir lietota, piemēram, es savējo mx510 jau braukāju apmēram gadu - iet perfekti, nekādi defekti, tikai biki nobružājies tas Logitech aplītis uz peles virsmas smile.gif rēķini es viņu ņēmu pa 30Ls, bet tagad par viņu es domāju max 10Ls dabūtu. nu nez, ja gribētu pirkt to mx518, tad skatītos cik ilgi ir lietota, nu ja kādu 0.5 gadu, tad es panemtu pa 20Ls max + ja vēl dabūtu buču no tevis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mby arii ka taa ir jo man itkaa sens ir 1 un uz peles staav vislaielaakais - ! smiliez.de_2524.gif itkaa speleejot man sens 3 apmeeram , bet optionos 1 ! laugh.gif

Vo ko tu dirss ,tev sens ir 6 vai 7!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...