Jump to content
GIGN Forum

Skaista vieta Rīgā.


crawl
 Share

Recommended Posts

bļeģ, paēst vai palūrēt uz baložiem? ejiet barot putnus, vienmēr laba izklaide. Brauciet ar autobusiem līdz galapuntiem un tur staigājiet, it īpaši ar autobusu, ar kuru neesat abi braukuši.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bļeģ, paēst vai palūrēt uz baložiem? ejiet barot putnus, vienmēr laba izklaide. Brauciet ar autobusiem līdz galapuntiem un tur staigājiet, it īpaši ar autobusu, ar kuru neesat abi braukuši.

un man likās, ka es vienīgais esmu vēl sabuhājies! :D

Link to comment
Share on other sites

Arī vietējais džeks dabūtu ar slapju lupatu pa muti, ja vnk prasītu kur aizvest veceni uz kādu nereāli slepenu vietu, par kuru neviens gandrīz nezin, bet kur meitene slapja paliek... It īpaši neminot nekādus apstākļus vai mērķus.

It kā pats būtu mucā audzis. Vispār uz Rīgu nav jāved vecenes :D

Link to comment
Share on other sites

varu derēt, ja šo topiku izveidotu NE-ņūfags, tad tik stulbas atbildes nebūtu. Idioti

actually šeit esmu no kāda 2007. gada.

uhm, es ar viņu kopā esmu jau kkādu pus gadu, tikai vajag uz kādu foršu vietu tagad aizšaut, tikai nezinu kur.

Link to comment
Share on other sites

Bļac, tu saproti, ka esi ienācis svešā kompānijā un dirs uz tās kompānijas biedru, kurš "smejās" par/ap savas kompānijas jokiem? Tu dzīvē arī tā dari? Ej pie svešiem cilvēkiem un pļūtī kādam par to, ka viņš ir daunis jo runā kaut ko tev nesaprotamu? Ja tu ar gejiem kopojies, tad tā nav mana problēma, izkakā bērna sūdu un piekāp atkal.

Link to comment
Share on other sites

Haha. Te gigns izklausās pēc mafiozi, kur katrs svešais, kurš saņem nevēlamu/negaidītu/ nepatīkamu komentāru un uz to reaģē, tiek nogalināts :D

You don't like the ways of the family?

don-corleone.jpg

Edited by b0r1ng
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bļac, tu saproti, ka esi ienācis svešā kompānijā un dirs uz tās kompānijas biedru, kurš "smejās" par/ap savas kompānijas jokiem? Tu dzīvē arī tā dari? Ej pie svešiem cilvēkiem un pļūtī kādam par to, ka viņš ir daunis jo runā kaut ko tev nesaprotamu? Ja tu ar gejiem kopojies, tad tā nav mana problēma, izkakā bērna sūdu un piekāp atkal.

never go full retard

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...