Jump to content
GIGN Forum

Jaunais admins - mar'z


NaGe
 Share

Recommended Posts

Biju ievērojis, ka daudziem, to skaitā - man, šķiet, ka mar'z nespēlē godīgi, t.i - izmanto neatļautas palīgprogrammas jeb tā sauktos "čītus", neskatoties uz visu to, ka admini un viņš pats visus aizdomīgos momentus norakstīja uz skaņu un radaru, ko protams, ka arī citi spēlētāji ņēma vērā skatoties viņa demo, izskatās, ka zēnam tomēr sanāca paslīdēt.... kas gan veikli pēctam tika pasniegts kā nevainīgs jociņš.

Diemžēl tā kā biju samērā aizņemts, nevarēju šo pasniegt GIGN komūnai ātrāk, bet domāju, ka tiem, kas tik ļoti aizstāv mar'z, būtu jāredz šis te...

https://www.youtube....h?v=nHM_D4nnlZ0

Link to comment
Share on other sites

1.Kāda jēga bija taisīt?Ja tu centies ar to kko pierādīt tad es no tā klipa jēgu neredzu.Bieži vien atnāk īsziņa no draudzenes tāpēc sanāk pastāvēt uz īsu brīdi kamēr rakstu.Ja tu domā ar to kko panākt tad tas ir smieklīgi,piedod.Tu neēsi vienīgais kurš domā kad man ir kkas,es respektēju tevi tagad jo tu uzrakstīji sūdzību ja šo var nosaukt par tādu,bet ar šo es šaubos kad tālāk par diskusiju šeit tiksi.

Ja tev ir kkas pret to,kā es spēlēju- nekomentē.Vairums spēlē spēli prieka pēc tpt kā es,bet vairums to ir spēlējuši tikai pubā un tālāk par to nav redzējuši kā puiši rauj vaļā turnīros/mixos un citur.Ja tu un vel kāds apšauba to kad es izmantoju ko vairāk par (radaru,skaņu,iemaņām kas man ir spēlējot ne tikai pubā pirmstam),tad čau.Es nevienam netaisišos ko pierādīt jo man tas ir apriebies kādam ko pierādīt/parādīt kā zīdaiņiem.Spēlēt ir jāmāk,tpt kā ir jāmāk atšķirt čīterus no spēlētājiem kas prot šaut.

2.Tas tikai izmantots vienu reizi lai uzķertu vienu otru.

*Tas čīts ir jāpērk- es to nedarītu un nedarīšu un nemaz neredzu jēgu hakot.

*Slēdzot to čītu,tam čītam nemaz nav tāds bindts kādu rakstīju es- izdomātu uz vietas. (skatīts pēc yt)

3.Tas nemaz nav binds bet tika ierakstīts kā teikums un kopēts.

Paldies par uzmanību un jauku jums atlikušo dienu.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

1.Kāda jēga bija taisīt?Ja tu centies ar to kko pierādīt tad es no tā klipa jēgu neredzu.Bieži vien atnāk īsziņa no draudzenes tāpēc sanāk pastāvēt uz īsu brīdi kamēr rakstu.Ja tu domā ar to kko panākt tad tas ir smieklīgi,piedod.Tu neēsi vienīgais kurš domā kad man ir kkas,es respektēju tevi tagad jo tu uzrakstīji sūdzību ja šo var nosaukt par tādu,bet ar šo es šaubos kad tālāk par diskusiju šeit tiksi.

Ja tev ir kkas pret to,kā es spēlēju- nekomentē.Vairums spēlē spēli prieka pēc tpt kā es,bet vairums to ir spēlējuši tikai pubā un tālāk par to nav redzējuši kā puiši rauj vaļā turnīros/mixos un citur.Ja tu un vel kāds apšauba to kad es izmantoju ko vairāk par (radaru,skaņu,iemaņām kas man ir spēlējot ne tikai pubā pirmstam),tad čau.Es nevienam netaisišos ko pierādīt jo man tas ir apriebies kādam ko pierādīt/parādīt kā zīdaiņiem.Spēlēt ir jāmāk,tpt kā ir jāmāk atšķirt čīterus no spēlētājiem kas prot šaut.

2.Tas tikai izmantots vienu reizi lai uzķertu vienu otru.

*Tas čīts ir jāpērk- es to nedarītu un nedarīšu un nemaz neredzu jēgu hakot.

*Slēdzot to čītu,tam čītam nemaz nav tāds bindts kādu rakstīju es- izdomātu uz vietas. (skatīts pēc yt)

3.Tas nemaz nav binds bet tika ierakstīts kā teikums un kopēts.

Paldies par uzmanību un jauku jums atlikušo dienu.

Kapēc nopietnam cilvēkam kā tev bija tik muļķīgi jātrollo citi spēlētāji?

Kapēc, ja esi redzējis turnīros kā cilvēki spēlē, pats sēdi pa pubiem?

Link to comment
Share on other sites

Kapēc nopietnam cilvēkam kā tev bija tik muļķīgi jātrollo citi spēlētāji?

Kapēc, ja esi redzējis turnīros kā cilvēki spēlē, pats sēdi pa pubiem?

Saproti to kā vēlies,varbūt sapratīsi.

Tāpēc kad man vairs nav 15,ir sava dzīve.. spēlēju prieka pēc,pirms tam spēlēju citur,tagad ir pavērušās jaunas iespējas un tās ir jaizmanto nevis jānīkst pie ekrāna,tāpēc šauju prieka pēc.

Link to comment
Share on other sites

MsV | marz : X22.CHEATS.COM [ON] I JUST PRESS BUTTON [End] ..

Iedošu pats un tas bija arī viss,galīgs blefs un standarta pārbaude lai pārbaudītu vienu otru virsū pļurkstētāju ja pēc tā ir jācepjas un jāraud tad piedodiet,bezsmadzeņu radījumi ir un būs, gg.

Link to comment
Share on other sites

standarta pārbaude lai pārbaudītu vienu otru virsū pļurkstētāju

Kāds tad ir pārbaudes mērķis?

Un kā jau teicu - vai tas ir norm, ka nu jau adminam ir jāveic kaut kādas "pārbaudes" šādā veidā?

Link to comment
Share on other sites

Kāds tad ir pārbaudes mērķis?

Un kā jau teicu - vai tas ir norm, ka nu jau adminam ir jāveic kaut kādas "pārbaudes" šādā veidā?

Jā,tas ir pavisam normāli!

P.S, Tad viņš vel nemaz nebija admins,tāpēc beidz te tēlot detektīvu,nav jēgas!

Link to comment
Share on other sites

Jā,tas ir pavisam normāli!

P.S, Tad viņš vel nemaz nebija admins,tāpēc beidz te tēlot detektīvu,nav jēgas!

Es tiešām nesaprotu, itkā esat vienā klanā, jā, bet vai tad cilvēks pats par sevi nevar atbildēt? Esi viņam lielais brālis? Lai tak izskaidro kas un kā...

Un jā, tas pārbaudes veids. Kāda jēga ir kko tāda veidā pārbaudīt, ja jau esi caur postiem pierādījis, ka Tev ir vienalga ko citi domā...

Link to comment
Share on other sites

Tas bija pirms, tas ir fufelis un tas nemaz nebija binds bet rakstīts teksts.

Tā varētu būt. Vai tad tu arī katru reizi teiksi nē, nav wh, ja diendienā vairāki duraki bļauj uz tevi: WH, WH! Var jau arī pakaitināt, lai aizrijās.

Nevar nepiekrist,bet tas bija pirms tagad tas vairs nav bijis un neredzu jēgu, vienkārši bija pieriebušies tie kas nevar pārstāt raudāt caurām dienām un viens otrs pat maina niku un šauj nost,idiotisma kalngals..

Bet lai vai kā, es neredzu jēgu ne- to kad ir uztaisīts tas klips par ko man smiekls nāk, ne- par to bindu, tas bija un izbija.. čau.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Vairums spēlē spēli prieka pēc tpt kā es,bet vairums to ir spēlējuši tikai pubā un tālāk par to nav redzējuši kā puiši rauj vaļā turnīros/mixos un citur.

Public serveris ir domāts for fun, proti, spēlēšana prieka pēc. :slap:

Tāpēc kad man vairs nav 15,ir sava dzīve.. spēlēju prieka pēc,pirms tam spēlēju citur,tagad ir pavērušās jaunas iespējas un tās ir jaizmanto nevis jānīkst pie ekrāna,tāpēc šauju prieka pēc.

Tu saki, ka nav jānīkst pie pc, bet uzreiz pārej uz to, ka tu šauj prieka pēc. Tā nav sēdēšana aka nīkšana pie datora?

Iedošu pats un tas bija arī viss,galīgs blefs un standarta pārbaude lai pārbaudītu vienu otru virsū pļurkstētāju ja pēc tā ir jācepjas un jāraud tad piedodiet,bezsmadzeņu radījumi ir un būs, gg.

Nahren ir jāveic kaut kādas pārbaudes? Tu stāsti, ka tev vairs nav 15, bet veic pārbaudes un centies provocēt spēlētājus, lai pēc tam viņi varētu saņemt pēc nopelniem. Pirms acc iegūšanas biji "zelta puika", bet pēc pilnīgs āzis.

Tāpēc kad man vairs nav 15,ir sava dzīve..

Esmu pārliecināts, ka te ir samuhļīts par vecumu, kā arī nebrīnos, ka te kaut kas tiek lietots. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Public serveris ir domāts for fun, proti, spēlēšana prieka pēc. :slap:

Tu saki, ka nav jānīkst pie pc, bet uzreiz pārej uz to, ka tu šauj prieka pēc. Tā nav sēdēšana aka nīkšana pie datora?

Nahren ir jāveic kaut kādas pārbaudes? Tu stāsti, ka tev vairs nav 15, bet veic pārbaudes un centies provocēt spēlētājus, lai pēc tam viņi varētu saņemt pēc nopelniem. Pirms acc iegūšanas biji "zelta puika", bet pēc pilnīgs āzis.

Esmu pārliecināts, ka te ir samuhļīts par vecumu, kā arī nebrīnos, ka te kaut kas tiek lietots. :)

Tas bija pirmstam lai redzētu vai cilvēki kuri raud caurām dienām kad man ir kkas notic kad man ir patiešām x22 kurš ir jāpērk, piedevām "kuram" bija nepareizs binds :D . Ja tu esi pārliecināts tad paliec pie sava jo nu es jau neiešu tev pierādīt cik man tur īsti ir, kur vel vai man ir kkas. Es vienkāši sēžu un smaidu cik cilvēki ir neaptēsti kad tic tam visam bullšitam.. nevienam neēsmu līdis pakaļā un nelīdīšu, šauju ar radaru/skaņu, pakaitināju mazuļus un tas arī ir viss, ja ir vel kāds kurš domā tamlīdzīgi kad man ir kkas un tā tālāk, tad go one boy, bet es vairāk necentīšos ne pārliecināt, ne pierādīt, lielumam laikam vecums ir tikai izskata pēc jo prāta nav, piedošanu ja kādu aizskāru bet tā laikam ir pubā.

Es pazūdu no skatuves, kas grib- tic, kas netic- netic. :)

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Tev neviens neko nepārmestu, ja tu normāli šeit atbildētu, bet apskaties uz sevi. "Es te ta speciali pakaitinaju tos pub jefiņus, lai viņi paraud." Tādā tipā tu te ber, kā arī gramatiski greizi. Tu sabrauc uz topika autoru par to, ka viņš ir uztaisījis sūdzību.

Par tādiem gājieniem tevi vajadzētu apgraizīt, bet sūdi ir tādi, ka nav kas adminē @CSS. Otrā diena, bet jūties kā neaizskaramais. Piemēram, apskatot topika autoru - labs kandidāts admina amatam. (tas, protams, ir tikai mans viedoklis)

Link to comment
Share on other sites

Tas bija pirmstam lai redzētu vai cilvēki kuri raud caurām dienām kad man ir kkas notic kad man ir patiešām x22 kurš ir jāpērk, piedevām "kuram" bija nepareizs binds :D . Ja tu esi pārliecināts tad paliec pie sava jo nu es jau neiešu tev pierādīt cik man tur īsti ir, kur vel vai man ir kkas. Es vienkāši sēžu un smaidu cik cilvēki ir neaptēsti kad tic tam visam bullšitam.. nevienam neēsmu līdis pakaļā un nelīdīšu, šauju ar radaru/skaņu, pakaitināju mazuļus un tas arī ir viss, ja ir vel kāds kurš domā tamlīdzīgi kad man ir kkas un tā tālāk, tad go one boy, bet es vairāk necentīšos ne pārliecināt, ne pierādīt, lielumam laikam vecums ir tikai izskata pēc jo prāta nav, piedošanu ja kādu aizskāru bet tā laikam ir pubā.

Es pazūdu no skatuves, kas grib- tic, kas netic- netic. :)

Es vienkāši sēžu un smaidu cik cilvēki ir neaptēsti, ka nemāk atšķirt vārdu "kad" no "ka"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2.Tas tikai izmantots vienu reizi lai uzķertu vienu otru.

*Tas čīts ir jāpērk- es to nedarītu un nedarīšu un nemaz neredzu jēgu hakot.

*Slēdzot to čītu,tam čītam nemaz nav tāds bindts kādu rakstīju es- izdomātu uz vietas. (skatīts pēc yt)

Ja jau zini, ka japerk, tad padalies kur esi meklejis? Man ari noderetu. Tad ari man bus skaists binds ar ko testeet tevi.

MsV - Mazs sasmirdejis Viltnieks.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...