Jump to content
GIGN Forum

Ekanomika


^Ali^
 Share

Recommended Posts

nepieņemams stils! smile.gif psc rēcīgs garadarbs, tikai es neredzu kur ir atzīme, tas "5" nozīmē 5. uzdevums, ne? 0,5 varētu būt punkti par 5. uzdevumu un 3 kopējie punkti par visiem uzdevumiem - tātad 3 balles smile.gif učuks/učene drošvien nozviedza dirsu par tādu sviestu, nerunājot par pārējo klases daļu smile.gif

P.S. nakošajā algebras kontroldarbā izdari kko līdzīgu - visu ilustrē!

P.S.S. V.Ā.K.S.

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

P.S.S. V.Ā.K.S.

Drīkst vaicāt, no kurienes tev šis te?

jā, drīkst, jebkurā vietā un jebkurā laikā! tātad, izlasot to kontroldarbu es texta vidū pamanīju tādu dīvainu burtu salikumu - V.Ā.K.S., mezinu ko īsti nozīmē katrs atsevišķais burts, bet neminot ko nozīmē katrs burts, bet it kā iedomās izņemot to 4 punktus no tā vārdu salikua man sanāk vārds VĀKS smile.gif ko tas nozīmē? nu būtībā ir dažādi vāki - ir tādi ko uzliek uz gurķū burkām, ir tādi ko uzliek uz kanalizācijas lūkām, bet vēl vārds VĀKS nozīmē kko tādu, nu tādu, nu tādu kā PSC. piemēram, tavs brālis (es ceru Kavacky, ka tavs brālis neapvainosies, ja tev tāds ir) izdara kko extra stulbu un tad tu redzi, ka situācija nav glābjama - nu piemēram, viņš ieiet cs.gign.lv sērverī zem tava nika un spēlē ar wh, tad viņš dabūn banu, tu atnāc mājās un gribi normāli realxēties pēc mācībām/darba piesēdies pie sava dzelža un skaties - PSC, bans uz gign par wh. tu ej forumā un raksti, ka nepamatoti esi nobanots, tad visi saka, ka tu šodien spēlēji un čītoji, tu nezini, ko darīt un sāc plēst matus no galvas - aprokot savas melnās istabas čībiņas matu kalnos (tev tak ir gari mati, ne? smile.gif ), tad pēkšņi iedomājies par savu brāli, kuram jau ir bani uz viesiem iespējamajiem sērveriem - izņemot gign, jo tu piekodināji viņu tur nespēlēt un saproti, ka tas ir noticis - viņš ir arī dabūjis banu uz gign, saprotot cik bezjēdzīgi būtu raxtīt forumā, ka banu dabūja tavs brālis (atceries tās reizes, kad esi no... tos pidiņus kas tā dara? smile.gif ), tu vienkārši saproti, ka TAS I' VĀKS! GAME OVER! nu sauc kā gribi, bet es cenšos būs vairāk latvisks - nu varētu teikt, ka daļēji praktisks smile.gif (čau, Gustavo)!

P.S. pieleca?

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

taatad to darbu ir rakstiijis mans klasesbiedrs, tajaa ieskaitee vins dabuuja 4 laikam, to darbu ir redzeejusas visas skolotaajas, protams tas vinu jau taa ne paaraak veelamo atieksmi pret vinu ir veel vairaak padariijusi ne paaraak veelamu.

A un vins ir klases gudraakais zeens.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

A un vins ir klases gudraakais zeens.

vienmēr paticis šis apzīmējums - klases gudrākais zēns/meitene smile.gif tas, ka kādam klasē ir labākās atzīmes nepadara viņu par gudrāko cilvēku klasē, vismaz man tā liekas. iezubrīt visu vielu no galvas ir teicami, bet, manuprāt, tas nepadara cilvēku gudru - deklamēt grāmatā rakstīto, centīgu - jā, jebkurā laikā, jebkurā vietā! ar to arī man izraisa mūsu izglītības sistēma - ņem grāmatu izlasi, atdeklamē grāmatā raxtīto saņem 9 un ej pulē - būtu vairāk kkādi pastāvīgie uzdevumi grupās, vai kkādi projekti ar kuru palīdzību varētu iegūt kkādas praktiskās iemaņas, es domāju tas būtu 5x svētīgāk un klasē atklātos jauni talanti, ko jūs domājiet? smile.gif gan jau, ka algebrā un ģeometrijā var izdomāt kko līdzīgu. izglītības sistēma ir tāda kāda tā ir - skolās vēl joprojām trūks visādus uzskates materiālu, bļaģ visu kalt no grāmatas galvā, lol, piemēram, kaut vai tanī pašā anatomijā - vienā stundā paradītu visu par sirdsdarbības sistēmu ar kkādiem uzskatām verķīšiem plastmasas, es domāju, tas vismaz radītu kkādu interesi skolēnos, pats vari pieiet klāt un pastīties, aptaustīt, lol tas nosēžas atmiņā 5x vieglāk nekā kkāda debīla kalšana no galvas no grāmatas. jau vien. izdzirdot vārdu grāmata daudzi vemj smile.gif parasti visi aizbildinās ar naudas trūkumu tiri piri, bet bļaģ, kā viņi nesaprot, ka dažādājot skolās mācību sistēmu būtu lielāka produktiviāte, iespējams skolēniem iepatiktos tas priekšmets, kuru viņi ienīst. jā, mums nav naudas - mēs esam ņišaki... 3dien, "Kas notiek Latvijā?" rādija par nekustamajiem īpašumiem, nodokļiem utt., kad lielo īpašumu ownotāji valstij gadā maksā grašus par saviem masīvajiem hektāriem. tad bļa, naxren neviens nerīkojas un neiekasē normālus nodokļus - nedomāju, ka valstij lieka nauda nāktu par sliktu, varētu attīstīt izglītības sistēmu, nē, visiem viss pox smile.gif tā arī mēs te stāvēsim uz vietas - pamazām, kas beigs videni taisnā ceļā močīs laukā no valsts uz Īrijām, L-Britānijām u.c. Eiropas valsīm, kurās var normāli nopelnīt, kaut strādājot mazkvalificētu darbu! galīgi aizbraucu ne tur smile.gif

P.S. es nezinu vai kerča klasesbiedrs ir gudrs vai centīgs, iespējams abi, tas jāprasa pašam kerčam!

Link to comment
Share on other sites

vienmēr paticis šis apzīmējums - klases gudrākais zēns/meitene smile.gif tas, ka kādam klasē ir labākās atzīmes nepadara viņu par gudrāko cilvēku klasē, vismaz man tā liekas. iezubrīt visu vielu no galvas ir teicami, bet, manuprāt, tas nepadara cilvēku gudru - deklamēt grāmatā rakstīto, centīgu - jā, jebkurā laikā, jebkurā vietā! ar to arī man izraisa mūsu izglītības sistēma - ņem grāmatu izlasi, atdeklamē grāmatā raxtīto saņem 9 un ej pulē - būtu vairāk kkādi pastāvīgie uzdevumi grupās, vai kkādi projekti ar kuru palīdzību varētu iegūt kkādas praktiskās iemaņas, es domāju tas būtu 5x svētīgāk un klasē atklātos jauni talanti, ko jūs domājiet? smile.gif gan jau, ka algebrā un ģeometrijā var izdomāt kko līdzīgu. izglītības sistēma ir tāda kāda tā ir - skolās vēl joprojām trūks visādus uzskates materiālu, bļaģ visu kalt no grāmatas galvā, lol, piemēram, kaut vai tanī pašā anatomijā - vienā stundā paradītu visu par sirdsdarbības sistēmu ar kkādiem uzskatām verķīšiem plastmasas, es domāju, tas vismaz radītu kkādu interesi skolēnos, pats vari pieiet klāt un pastīties, aptaustīt, lol tas nosēžas atmiņā 5x vieglāk nekā kkāda debīla kalšana no galvas no grāmatas. jau vien. izdzirdot vārdu grāmata daudzi vemj smile.gif parasti visi aizbildinās ar naudas trūkumu tiri piri, bet bļaģ, kā viņi nesaprot, ka dažādājot skolās mācību sistēmu būtu lielāka produktiviāte, iespējams skolēniem iepatiktos tas priekšmets, kuru viņi ienīst. jā, mums nav naudas - mēs esam ņišaki... 3dien, "Kas notiek Latvijā?" rādija par nekustamajiem īpašumiem, nodokļiem utt., kad lielo īpašumu ownotāji valstij gadā maksā grašus par saviem masīvajiem hektāriem. tad bļa, naxren neviens nerīkojas un neiekasē normālus nodokļus - nedomāju, ka valstij lieka nauda nāktu par sliktu, varētu attīstīt izglītības sistēmu, nē, visiem viss pox smile.gif tā arī mēs te stāvēsim uz vietas - pamazām, kas beigs videni taisnā ceļā močīs laukā no valsts uz Īrijām, L-Britānijām u.c. Eiropas valsīm, kurās var normāli nopelnīt, kaut strādājot mazkvalificētu darbu! galīgi aizbraucu ne tur smile.gif

P.S. es nezinu vai kerča klasesbiedrs ir gudrs vai centīgs, iespējams abi, tas jāprasa pašam kerčam!

nav vinsh nekaads zubris, vins ir baigais freeks kursh po sovmestjiteljstvu ir arii gudrs.

Link to comment
Share on other sites

kaukaa saakumaa neieveeroju augshaa to "12. b" un taapeec saaku domaat, kaadaa priekshmetaa un kaadaa sakaraa kaukaadaa 4.-6. klasee buutu jaaraksta kaukas taads

p.s. slow, 0,5(3) noziimee, ka maksimaalais punktu skaits shajaa uzdevumaa ir bijis 3, bet dzhekinjsh ir dabujis 0,5

Link to comment
Share on other sites

laikam kaut kas man ar humora izjuutu nav kaartiibaa, bet man shis nemaz nelikaas smiekliigi. labi kaut kaadaa 7-9 klasee shaadus vel var rakstiit, bet nu 12. klasee cilveekam jau vajadzetu but kaut cik pieaugusham.

un slowhads, kamon, ja kads kursh raksta shaadus pohuistiskus tekstus un ir "gudrakais klases dzheks" tas vien noraada uz to, ka vinsh nav nekaads zubris. un vispaar taa tevis piemineetaa kalshana no galvas nav nepiecieshama, ja rubii fishku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...