Jump to content
GIGN Forum

Vajadzīga palīdzība; Jaunu dzelžu salikšana/likšana.


MaR'z
 Share

Recommended Posts

Čau, čau.. tākā īpaši es neiorentējos dzelžos un esmu viens no tiem- ieslēdz/izslēdz, apmēram.. tad es vēlētos konsultēties kādu kasti var salikt par attiecīgu summu.

Summa es uzskatu nav liela- 400jevro, tad attiecīgi jautājums- kādu kasti es varu salikt par attiecīgo summu, varbūt vel var līdz 500.

Kaste būtu tīri spēlēšanai, uzšaut/uzbraukt kko jaunāku par attiecīgo summu.

Bija piedāvājums te pat Jēkabpilī veikalā "Tērēmazāk" , kur šie labo/pārdod kompīšus, tad nu man pien piedāvāja i7,4kodoli,6gb RAM,1gb video karte, tad nu tas bija uz ātro.. protams es neklausījos un neiedziļinājos detaļās jo naudas uz vietas nebija un pašlaik nav, bet vēlētos painteresēties varbūt kāds šeit var ieteikt kko jaudīgāku un atbilstošāku, jo karstu nav nepieciešams strēbt.

Paldies jau iepriekš :) .

Link to comment
Share on other sites

41S4vPmIlIL.jpg

Entry gaming PC

Battlefield 4 1080P High - 48 FPS

Metro: Last Light 1080P Normal - 46 FPS

Bioshock Infinite 1080P Very High - 54 FPS

Grid 2 1080P Ultra - 43 FPS

AMD Athlon II X4 760K Cocket FM2, Quad-Core 3.8 GHz, L2 Cache 4MB, 100W, Box (AD760KWOHLBOX) - 65€

MSI A78M-E35, A78, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, M-ATX (A78M-E35) - 43€

Sapphire Radeon R7 260X, 2GB GDDR5 (128-Bit), HDMI, DVI, DP, LITE, OC VERSION (11222-06-20G) - 110€

Crucial DDR3 8GB 1600MHz CL11 1.5V (CT102464BA160B) - 57€

Western Digital WD Black 3.5" 1TB SATA3 7200RPM 64MB (WD1003FZEX) - 65€

Corsair CX 430W, 80 Plus Bronze, 120mm (CP-9020046-EU) - 38€

Corsair Carbide Series SPEC-01 Mid Tower Gaming Case (CC-9011050-WW) - 40€

Kopā - 418€

Garantija, čeks u.t.t. Viss jauns. Varu sakomplektēt un sainstalēt. Vairāk privāti, ja ir interese.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tava apraksta nevaru saprast kādām spēlēm tev viņu vajag.

Pats builds, nākotnē varēsi papildināt ramu kā arī procesoru jaunu šai platei paķert:

https://www.1a.lv/or...6UgxixrjliIenEB

http://m79.lv/intel-...258_146143.html

P.S video karti myb kāds labāku par zemākām cenam var ieteikt....

Izskatās ka sātan esi iedevis buildu ko ieteicis ir Austin Evans.

Edited by overnixs
Link to comment
Share on other sites

Izskatīšu šo un ja būs vel kādu piedāvājumu, par naudu tuvākajā laikā nevaru solīt bet būt vinā būs atkarībā cik ilgā laikā es dabūšu darbu un kāds būs attalgojums, bet tas pa 410 izskatās pietiekami labs lai apmierinātu manas velmes un aizpildītu savu brīvo laiku, īpaši ja viņš ņem pretī BF4 bez lagiem :) .

Link to comment
Share on other sites

oh sweet summer child

edits. tev ir arī topiks par to ko lai uzdāvina draudzenei, es neesmu īsti pārliecināts vai tu esi īsts vai arī kāds ļoti smalki trollē.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

oh sweet summer child

edits. tev ir arī topiks par to ko lai uzdāvina draudzenei, es neesmu īsti pārliecināts vai tu esi īsts vai arī kāds ļoti smalki trollē.

Un kāds ir sakars? :D .

Link to comment
Share on other sites

bļa sātans jau ir cik kompjus te salicis un piedāvājis, man tik tiešām pirmo reizi interesē, cik reāli no šiem topikiem ir kāds nopircis kko?!

pētot postus manuprāt tev tikt tikai pie brīvprātigo darba... kopā ar mindiju, hahahaha.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau grūti sakomplektēt. Hobijs paliek hobijs. :P

Vismaz ~7 stacionārās kastes ir aizgājušas pie GIGN cilvēkiem. Uyinaators, Rawen, Nightmares, LaukuAviize, LittleAtoms un vēl.

Tam kastem ari nak garantija? Ja ja, tad Kas to nodrosina?

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...