Jump to content
GIGN Forum

Cayenne vs X6


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Ja Tavs izglītības līmenis atbilst Tavai gramatikai un domas virzienam, tad Tev nekādi braucamie nepalīdzēs.. :slap: Varu vien ieteikt palikt tuvākam ar savu ķepu.

Ja taisies koļīt meitenes ar autiņu, tad rēķinies, ka viņām Tu būsi pie pakaļas. Bet principā, ja kopsi 2. golfu, 7. bembi vai Cayenne, tad arī meitenēm patiks tas, ja būs skaistu krāsu, nopulēts [bez buktēm, švīkām un citas krāsas detaļām]. Protams arī tīrs. Un nedomāju, ka Tev ir nepieciešams noteikt kaut kādu budžetu, ja tēmē uz tādiem autiņiem. Rēķini klāt vēl ekspluatācijas izmaksas.. Nav jēgas nopirkt SUV'u, ka pēc tam riepām nesanāk..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lumpy minēja pankūku.. būs tev bmw, kkāda jauda arī un meitenes pašas kāps iekšā. protams, ja vizuāli smuks ar style 95 virsū.

no offense, bet ja pie stūres kārtīgs gīks, tad diezvai kāps virsū.. tikai pavizināsies :D

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju iedomāties tik ļoti uz sejas vai mutes kritušu cilvēku, kas ar ixu, kajēni vai semeri nevarētu dabūt mērci. Tīri no zeltrakšanas viedokļa, kas ir labāks - "gīks" ar poršu, vai kārtīgs krāvējs ar vw/audi/toyota.

mljin, kāpēc es šeit vispār postoju? Šī diskusija ir tik skumja.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

man labākais draugs studē Francijā. viņam kursā ir Arābi, Turki un visādi citi melnie. Čalim iemācīja Turks kā copēt meičas.

Nopērc atslēgu piekariņu: Ferrari, bentley, porsche, dodge utt. Noliec klubā uz galda kopā ar maku. Visas iet garām un redz, ka esi atbraucis ar Ferrari. Nāk, aprunājas, sapūt ausīs viņai šo to. Tad pienāk laiks, kad jāiet mājās pisties. Ejot ārā viņam prasa, kur tavs Ferrari. Viņš saka- es tak dzēris esmu, nevaru braukt, lai paliek stāvvietā, rīt savākšu un viss! :D

Viņa saka, ā nu jā, dzērušam labāk nebraukt un aiziet. :D

ez game ez skins ez life :D:D:D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

man labākais draugs studē Francijā. viņam kursā ir Arābi, Turki un visādi citi melnie. Čalim iemācīja Turks kā copēt meičas.

Nopērc atslēgu piekariņu: Ferrari, bentley, porsche, dodge utt. Noliec klubā uz galda kopā ar maku. Visas iet garām un redz, ka esi atbraucis ar Ferrari. Nāk, aprunājas, sapūt ausīs viņai šo to. Tad pienāk laiks, kad jāiet mājās pisties. Ejot ārā viņam prasa, kur tavs Ferrari. Viņš saka- es tak dzēris esmu, nevaru braukt, lai paliek stāvvietā, rīt savākšu un viss! :D

Viņa saka, ā nu jā, dzērušam labāk nebraukt un aiziet. :D

ez game ez skins ez life :D:D:D

Latvijas klubos, ferrari... Maz ticami :D

Link to comment
Share on other sites

Protams, Parisai uzreiz berns jauztaisa un tad velak no vinas varees suukt alimentus. Taa tagad dara Halles Berijas bijushais viirs.

Bet kads sakars vispar?

Vinsh Parisu salīdzina ar iepriekš video redzātajiem Lambo un Ferrari.

Link to comment
Share on other sites

da nedirs. ja dotu, brauktu kā lielais, neizkāptu un gulētu tur.

daudziem te stāv pagalmos Sierras un citas lamatas. tiem kam ir kkas nopietnāks tie arī izklāsta kāpēc šie abi modeļi ir sūdi un nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es uzskatu visi šitie "žikie" džipi/nedžipi ir tikai lai pamērītos krāniņiem.

Tad jau labāk es pa tādu naudu kas vidēji ir tie tūkstoši cik, sakomplektēju,

sporta bagiju vai kko tamlīdzīgu, bet šiem džipiem visi šie nosauktie nejiet klāt, tpfu :) .

https://www.youtube....h?v=CEPiH10xktU

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Man liekas esmu izlasijsi pariti cita cala komentaru, nu bliin :D Puisis kandide uz izredzeeto grupu :D

EDIT: Murdzinj, tas vel siikums. Tas nekas ka tads bagijs izmaksa reizes 3-5 vairak ka nosauktie dzipi, un pilnigi nullites.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...