Jump to content
GIGN Forum
atkars

Nakts rīta CS:GO spams

Recommended Posts

pārinstalēju csģo konsule aizgāja... tagad ir problēma, ka nevar pievienot gign serveri favorītiem...

pārinstalēju csģo konsule aizgāja... tagad ir problēma, ka nevar pievienot gign serveri favorītiem...

Man gignam nekonektē klāt pat...

Vakar nevareju piekonekteties arii.. citreiz uznaak serverim taads nikjis. :D Man patiik arii tas, ka citreiz serverii 16/20, bet raada, ka full. :D

tapec, ka worms nevar salabot neko blad, pat reg niks nestrada

csgo bija updeits, vajadzeeja arii updeitot serveri, nekas tur nebija jaalabo.. -.-

Pēc bana nolēmu uzrambāt, tikai žēl otrajā video biju 1v2 un otro čali ar 3hp nepaķēru caur grīdu!

Riktiigs 4iiters, kur pie bana tiki ?

Necitejam tak tos video, savadak te sak veidoties putra! :slap:

Juus lietojat visus tos raw input un parejos csgo mouse settingus?

man ieslēgts. Neredzu jēgu viņu neizmantot.

nav tāda atbilde, ir "jēga" izmantot, vai nav..

Raw inputs izlaiž un neņem vērā tavus OS settingus (sens) un ņem to tikai no direct inputa kas ir jūsu mouseee.

personīgi man viņš ir disabled, jo ir def windows sens (6), tāpat arī spēlē visi pārejie, tas gan dzīvi padara vieglāku, gan arī salidzināt sens ar kādu citu ir daudz vienkāršāk, nav dikti daudz spēlētāji kas izmanto raw input, bet tādi ir... jebkurā gadījumā tas jums neliks spēlēt nedz labāk nedz sliktāk, jums vienkārši ir jāzin vai jūs vēlaties lai jūsu OS sensitivity ietekmē mouse sensitivity.. viņu būtu prātīgi enablot ja jūs piemēram izmantojat ļoti augstu vai zemu os sens nevis +/- default (6). es adjustoju tikai sens + dpi uz mouse.. ezy

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1

Riktiigs 4iiters, kur pie bana tiki ?

Mani principi līdz tam noved :)

Fuc*ing čīters! Tev pšam intresanti vispar spelet? :)

Nu nav tik traki :)

http://steamcommunit...s/?id=213240871 - šo kāds ir mēģinājis ? Es pēdējā laikā esmu aizrāvies ar viņu, no 100 mērķiem, kas uz sienas turās pus sekundi, pagaidām trāpu ~ pa 50. Friberga video redzēju youtubē, viņš trāpa pa ~ 80 no 100, kas uz sienas turās 0.25 sec. Parasti stāvu uz 3. pakāpiena(?).

Jāpiešaujas peles sensitivitijam, lai ātri var uzvilkt uz mērķi. Man patīk, palīdz. Lai veicas, ja izdomājat pamēģināt ! :)

Edited by xZbits

jaa, protams, tie ir vinji

jaa, protams, tie ir vinji

tu esi debīls? tie ir viņi ja tu zini kas ir esea tad viņi tur spēlē..

Edited by rabeN

Ir ir viņi, tās medaļas par to liecina, Brutal csdm spēlēju ar JW, viņam arī bija tā medaļa, ka ticis līdz kkāda turnīra semi finalam or smtn.