Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Pēc bana nolēmu uzrambāt, tikai žēl otrajā video biju 1v2 un otro čali ar 3hp nepaķēru caur grīdu!

Riktiigs 4iiters, kur pie bana tiki ?

Link to comment
Share on other sites

man ieslēgts. Neredzu jēgu viņu neizmantot.

nav tāda atbilde, ir "jēga" izmantot, vai nav..

Raw inputs izlaiž un neņem vērā tavus OS settingus (sens) un ņem to tikai no direct inputa kas ir jūsu mouseee.

personīgi man viņš ir disabled, jo ir def windows sens (6), tāpat arī spēlē visi pārejie, tas gan dzīvi padara vieglāku, gan arī salidzināt sens ar kādu citu ir daudz vienkāršāk, nav dikti daudz spēlētāji kas izmanto raw input, bet tādi ir... jebkurā gadījumā tas jums neliks spēlēt nedz labāk nedz sliktāk, jums vienkārši ir jāzin vai jūs vēlaties lai jūsu OS sensitivity ietekmē mouse sensitivity.. viņu būtu prātīgi enablot ja jūs piemēram izmantojat ļoti augstu vai zemu os sens nevis +/- default (6). es adjustoju tikai sens + dpi uz mouse.. ezy

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://steamcommunit...s/?id=213240871 - šo kāds ir mēģinājis ? Es pēdējā laikā esmu aizrāvies ar viņu, no 100 mērķiem, kas uz sienas turās pus sekundi, pagaidām trāpu ~ pa 50. Friberga video redzēju youtubē, viņš trāpa pa ~ 80 no 100, kas uz sienas turās 0.25 sec. Parasti stāvu uz 3. pakāpiena(?).

Jāpiešaujas peles sensitivitijam, lai ātri var uzvilkt uz mērķi. Man patīk, palīdz. Lai veicas, ja izdomājat pamēģināt ! :)

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

jaa, protams, tie ir vinji

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...