Jump to content
GIGN Forum

Kā Tev šķiet kurš ir patiesībā ir pelnījis atvaļinajumu?


Temdems
 Share

Recommended Posts

Es nevelos te vairs nevienu apdirst, bet tomēr izņēmums būs jāpieļauj! Jau otro reizi man tiek uzlikts kautkads mistisks bans, par kautkadu WH ar pašizdomatiem sacerējumiem!

Un vēl jautā vai man kauna nav, vienkārši WTF? Šīs personas no kādas pasaules nāk, tā šķiet, ka css nav spēlējis gadiem, bet redzēt redz visu! Un saka, ka man demo redzams, ka es izlienot no stūra tieši mērķēju uz pretinieku! Kur nemaz ta nav un visu var sīki un smalki redzēt ar r_drawothermodels 2.

Es uzskatu, ka Maddn. ka adminam būtu jadot atvaļinajums, jo viņa tiesāšanas spējas ir apšaubamas un vērtēšanas koeficents arī ir uz 0 nerunajot par to, ka šī persona nespēlē vai nav spēlējis CS:S jau kadu laiku.

Pagaidām par citiem neizteikšos, bet gan jau tam arī pienāks laiks.

JA ARĪ UZSKATI, KA MADDN VAI KĀDAM CITAM ADMINAM BŪTU JADOD ATVAĻINĀJUMS VAI JĀATŅEM ACC TIESĪBAS, LUDZU ATBALSTI MANI, LAI MĒS VARAM ATVAĻINĀT ŠĪS NEGATĪVĀS PERSONAS NO VARAS UN VIŅU IEGRIBU PILDĪŠANAS!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Pipelē biji kad rakstiji šito? :D Gada tituls "Apsmiekls 2014"

P.S. Pieceļos no rīta pohains, ienāku forumā un jūtos labāk, jo šis indivīds ar saviem rakstiem vnk spēj uzlabot garīgo! Paldies Tev Temdem!!! :D sorry veči par postu, bet man vajadzēja k-ko ierakstīt...

Un runājot par tēmu, maddn ir viens no šī foruma normālākajiem cilvēkiem, kas izsakās skaidri un pamatoti! <----Nav pakaļā līšana, ja kādam tas ienāk prātā.

Edited by vantuzis.
Link to comment
Share on other sites

temdems-noteikti 13 gadīgs sīkais kas ir galīgi mājās izlutināts un var dabūt visu ko grib un darīt visu ko grib, jo viņš visu panāk ar raudāšanu :D bet te nav tavi vecāki kas iedos tev visu ko gribi tapēc tik lai apklusinātu tavu raudāšanu :D

izaudz un tad tik nāc atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

temdems-noteikti 13 gadīgs sīkais kas ir galīgi mājās izlutināts un var dabūt visu ko grib un darīt visu ko grib, jo viņš visu panāk ar raudāšanu :D bet te nav tavi vecāki kas iedos tev visu ko gribi tapēc tik lai apklusinātu tavu raudāšanu :D

izaudz un tad tik nāc atpakaļ.

Aplauziens chali !

Vinjsh tev saliktu pa kjobi ka neliekas ^^

Link to comment
Share on other sites

Vantuzis. - Ne dzēru, ne pīpēju atšķirībā no tevis - alkān. Es vienkārši dīvains pa dzīvi esu. Tev kāda problēma ar to?

Vispār jau pajāt, ko tāds kaka, kā tu domā. Rakstu, ko domaju un kā ir atšķirība no lielākās daļas cilvēki, kas čuriņu ielaiduši biksiņās tirīc kādā kaktā un raksta dzeju par to.

dienaszaglis - Es no 13 gadu vecuma līdz 20 gadu vecumam esmu izbaudījis ielas dzīvi un neviens vecāks man klāt nestāvēja un neko nedeva. Man neliekas, ka kāda šāda tipa persona, kam ir līdziga dzīve bijusi ir izlutīnats un pats arī neēsmu! Drīzak, jau tu pats esi izlutināts sīcis, kas kādam no šiem Adminiem ir baigais čomiņš.

sluT - Tavs segvārds vien izska daudz par Tevi - Maziņš puisītis, kas iemacījies jaunus svešvardiņus!

Edit: ooooou sorry, neēsi maziņš, esi vecāks nekā es (my bad), bet tā pat, vienīgais ko TU un TEV līdzīgie var uzrakstīt ir jēls sūds bez loģikas!

l1nk1n - un pec tam izsmietu.

Print'Screen - Kādam pirsti pa garu.

LAVRx - Es sevi nedzenu kaunā, pēc kā Tu to spried? Pec tā, ka es postoju savas pretenzijas/domas pret konkrētiem indivīdiem, kas pilda savu darbu nekorekti? Tad jau es vairs nedrīkstu runat, jo visu ko es rakstu/saku ir apvainojums man pašam! Es esmu saņēmis cieņas aizskarošus apvinojumus par to, ka čītoju un par to arī es tagat runāju! Padomā divreiz pirms lieki raksti.

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

sluT - Tavs segvārds vien izska daudz par Tevi - Maziņš puisītis, kas iemacījies jaunus svešvardiņus!

Edit: ooooou sorry, neēsi maziņš, esi vecāks nekā es (my bad), bet tā pat, vienīgais ko TU un TEV līdzīgie var uzrakstīt ir jēls sūds bez loģikas!

Diskutēt ar tādiem kā Tu ir bezjēdzīgi.. un šis nemaz nav jāpamato, tas ir fakts!

p.s. Aizej labāk paskaties vēl kādu sēriju ar digimoniem..

Seriously? photo-35294.jpg -> :slap:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu ka tev vaidzīgs LIELS ATVAĻINĀJUMS! A un apmeklēt kādu ārstu vai psihologu!

p.s. Tu esi vienīgais cilvēks ko es pusotra gada laikā redzu rakstot tādas glupības...

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet tieši otrādi "Temdem". Tu pats nesaproti uz ko uzsvaru liec vai kā? Te neviens nevienu neaizstāv, bet Tu konkrētajā situācija prasi moda atvaļinājumu. Esi mēģinājis sazināties ar viņu personīgi, vai savādāk? Ja jā, es tiešām gribu dzirdēt kā, un kādas atbildes ir bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Diskutēt ar tādiem kā Tu ir bezjēdzīgi.. un šis nemaz nav jāpamato, tas ir fakts!

p.s. Aizej labāk paskaties vēl kādu sēriju ar digimoniem..

Seriously? photo-35294.jpg -> :slap:

Veci tad nediskutē un pazūdi! Jo tāpat no Tevis šeit nav nekadas jēgas!

Tas nav digimons čali, tas ir Goku no spēles Dragon Ball Z, ko protams neznaji! (apēd augšā)

Es uzskatu ka tev vaidzīgs LIELS ATVAĻINĀJUMS! A un apmeklēt kādu ārstu vai psihologu!

p.s. Tu esi vienīgais cilvēks ko es pusotra gada laikā redzu rakstot tādas glupības...

Neuztraucies par mani, manu atvaļinajumu vai psihologiem, jo man visa dzīve ir viens liels atvaļinājums tas saucas PARTY HARD MATE AND FUCK OFF un psihologu vai psihoterapijas man nav vajadzīgas - tas nelīdzes tam, ka isakos skaļi!

Ja tu uzskati, ka otrs isaka savu viedokli par glupībam, tad lai tā arī būtu! Tava dzīve dari, ko gribi.

Man šķiet tieši otrādi "Temdem". Tu pats nesaproti uz ko uzsvaru liec vai kā? Te neviens nevienu neaizstāv, bet Tu konkrētajā situācija prasi moda atvaļinājumu. Esi mēģinājis sazināties ar viņu personīgi, vai savādāk? Ja jā, es tiešām gribu dzirdēt kā, un kādas atbildes ir bijušas.

Tev šķiet? Tītaram arī šķita pirms nonaca zupas katlā! Kā es nesaprotu uz ko lieku uzsvaru? Kas tu Latviski lasīt vairs nemāki? Tur skaidri un gaiši rakstits, ka mani rupji sakot pisina arā un cenšas padzīt no GIGN ar kautkadiem viltus sacerētiem textiem par wh! Jā es uzrakstīju MADDN vēstuli, bet negaidīju atbildi un iepostoju šo!

Tu esi smieklīgs čalīts, Temdem.

Man prieks, ka Tev prieks. Peace.

nahuj? nahuj man atnākot mājās ir jālasa šis mēsls? nahuj?

1. Nenāc mājas, gan ir labākas vietas, kur Tev aiziet. 2. Pārdot vai izmet arā pc. 3. Temdems topikus nelasi 4. Adminiem nepienakas lamāties.

Man šķiet tieši otrādi "Temdem". Tu pats nesaproti uz ko uzsvaru liec vai kā? Te neviens nevienu neaizstāv, bet Tu konkrētajā situācija prasi moda atvaļinājumu. Esi mēģinājis sazināties ar viņu personīgi, vai savādāk? Ja jā, es tiešām gribu dzirdēt kā, un kādas atbildes ir bijušas.

Sodien 16:25 tu iepostoji šo! Pēc 17 minūtēm pienāca vēstule no MADDN, bet es jau viņam uzrakstīju 01:12 pagājušajā naktī!

Kautkā intresanti, viņš man varēja visu dienu atbildēt, bet neatildēja, tikai pec tava posta!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

sen nebiju vienatnē tā smējies... :D :D :D Jūtos vēl labāk,paldies! :D

Uz Taviem uzbraucieniem pat nereaģēšu, jo izskatās, ka tiešām esi nedaudz slims un rakstot šo sāku justies pat nelāgi, ka smejos par Tevīm...

Izsakies droši! Man itresē, kas vēl Tev sakāms labo cilvēk!

Link to comment
Share on other sites

Veci tad nediskutē un pazūdi! Jo tāpat no Tevis šeit nav nekadas jēgas!

Tas nav digimons čali, tas ir Goku no spēles Dragon Ball Z, ko protams neznaji! (apēd augšā)

Tu nopietni? Es nevaru saprast man smieties vai raudāt..

Kāda starpība, kas tas ir.. visi vienā maisā tik un tā.. Tev tiešām ir 23 gadi? Man žēl Tevis sāk palikt.. :baby:

Paklausīšu Tev un pazudīšu.. Turies :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Iespējams nepareizā konekstā to pasniedzu. Bet tas nebija domāts kā apvainojums, tas pats kas, aizej ieelpo svaigu gaisu.

:D:D:D ok!

Tu nopietni? Es nevaru saprast man smieties vai raudāt..

Kāda starpība, kas tas ir.. visi vienā maisā tik un tā.. Tev tiešām ir 23 gadi? Man žēl Tevis sāk palikt.. :baby:

Paklausīšu Tev un pazudīšu.. Turies :thumbsup:

Leave!

Ar katru postu Tu apkauno sevi ar vien vairāk un vairāk. Vismaz piekāpies un atzīsti, ka tu esi pilnīgi debīls daunis.

Grbi dzirdet? Tu esi pilnīgi debīls, ja citus sauc tādos vārdos!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...