Jump to content
GIGN Forum

Ukraina


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

nezinu kā jums izskatas, bet man krievu fani izskatas nedaudz pieklusuši, ari te gigna lielie ķērcēji kka klusi palikuši, kas tad šiem noticis ka vairs nemetas ar putām uz lūpām aizstāvēt?

Tu domā mani? Ko tad aistāvēt. Mani tas neskar nekādīgi.

Link to comment
Share on other sites

Krima jau kopš 18.gs ir bijusi Krievijas Impērijas teritorijā, 1954.gadā Hruščovs uzdāvināja viņu Ukrainai,tur ir arī politiski apsvērumi. Vēl viens faktors - vēsturiskā mantas dalīšana,jeb biznesa aspekts - Ja Kijeva un rietumi aiziet uz EU un Ameriku,tad otra daļiņa jāatdod Krievijai,lai visi priecīgi.

Link to comment
Share on other sites

Krima jau kopš 18.gs ir bijusi Krievijas Impērijas teritorijā, 1954.gadā Hruščovs uzdāvināja viņu Ukrainai,tur ir arī politiski apsvērumi. Vēl viens faktors - vēsturiskā mantas dalīšana,jeb biznesa aspekts - Ja Kijeva un rietumi aiziet uz EU un Ameriku,tad otra daļiņa jāatdod Krievijai,lai visi priecīgi.

klau, ja patinam vel vesturi atpakal...un taa var turpinat.

Cita valsts nav tiesiga izlemt, kas paliks ukrainai un kas atdalisies, ta ir vinju pasu valsts un pasi ari lems, ja bus vajadziba. Ja arii Hruscovs atdeva, tad ko nu vairs, atdevi - pats vainigs. Tu tacu savas davinatas davanas neej draugiem atnemt ar sakaamo, ka tu to pirki, tas bija tavs.

Link to comment
Share on other sites

Tā pussala vēsturiski pieder Tatāru tautai , kurus Staļins veiksmīgi iznīcināja - ne tur Ukraiņi dzīvojuši , ne Krievi. Krieviem ir svarīga stratēģisku iemeslu dēļ šī pussala - pirmkārt jūras bāze (siltā) - transporta ceļs uz tuvajiem austrumiem ;) + muitas zona , jo no Āzijas nāk daudz preces.

3. naktī jāceļas augšā un jāskatās , sāksies karš Krimā, kas notiks tālāk ? ? To laiks rādīs.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Tāpat kā ar Gruziju :) Ātri tiks piedots un aizmirsts! Krievi nav vieni atceries - ķīnieši ir ar viņiem arī vienā katlā. Ja ASV grib iesaldēt krievu amatpersonu un oligarhu "līdzeklus" , kas ir EURO un Dollāros, jo rublis ir sīka vienība valūtas tirgū , tad ķīnieši ir gatavi no Amerikāņiem savu parāda apjomu pieprasīt zeltā , kas diez vai patiks Amerikāņus naudas mašinērijai ar tā jau "pārdrukāto dollāru" . Šis nav viss tik vienkārši, es tikai ceru, lai viss beidzas samērā mierīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nepamet sajūta, ka gaidāmais karš(worst case scenario) būs sava veida treniņkarš, lai parādītu, ka ar šiem joki mazi. Vai arī pie varas ruļļiem ir plānprātiņš, kuram botokss ir izgrauzis smadzenēs robu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpat kā ar Gruziju :) Ātri tiks piedots un aizmirsts! Krievi nav vieni atceries - ķīnieši ir ar viņiem arī vienā katlā. Ja ASV grib iesaldēt krievu amatpersonu un oligarhu "līdzeklus" , kas ir EURO un Dollāros, jo rublis ir sīka vienība valūtas tirgū , tad ķīnieši ir gatavi no Amerikāņiem savu parāda apjomu pieprasīt zeltā , kas diez vai patiks Amerikāņus naudas mašinērijai ar tā jau "pārdrukāto dollāru" . Šis nav viss tik vienkārši, es tikai ceru, lai viss beidzas samērā mierīgi.

nu tu gan esi ārpolitikas "eksperts". reizēm der arī kaut ko citu palasīt ne tikai vietējos delfus

http://www.fmprc.gov.cn/eng/xwfw/s2510/t1133558.shtml

par "pārdrukāto dolāru" - šī frāze ļoti vatņikiem patīk, lai gan nesaprot no kurienes štati gan tā iemanās nosegt ("pārdrukāt") dolāru. mistika gan ne? ņemot vērā Nobela prēmijas laureātu skaitu no štatiem. laikam šos arī drukā ko?

Link to comment
Share on other sites

Outlawz tā info nav no delfi, tvneta vai vēl kādu kreiso lv mediju saita. Un ja tu vēl neesi izpratis finanšu shēmas/piramīdas un aptvēris to , ka dollāram reāli seguma nav , tad es nezinu ar ko tu ikdienā nodarbojies , lasot info par ASV.

Par to Ķīnas paziņojumu es jau zināju :)

Outlawz tā info nav no delfi, tvneta vai vēl kādu kreiso lv mediju saita. Un ja tu vēl neesi izpratis finanšu shēmas/piramīdas un aptvēris to , ka dollāram reāli seguma nav , tad es nezinu ar ko tu ikdienā nodarbojies , lasot info par ASV.

Tvnetā raksta tikai rusofobiskus rakstus ;) Tādi idioti kā Olivers Everts, kurš cenšas kurināt naidu starp LV un krieviem- nezinu ar ko žurnālisti nodarbojas rus.tvnet.lv , bet pielauju ,ka ar to kko tādu pašu.

Mediji Latvijā neeksistē, kuri neieņem neviena pusi un paliek analītiski neitrāli.

Officiāls statements paliek steitments, bet kad sākas reāli darbi officālie vārdi mainās.

Vismaz prieks , ka 3jos naktī nekas nav noticis.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Urban - naudas segumam ne obligati ir jabut zelta kalniem. Patiesiba - gluzi preteji. Zambibaves dolara nav seguma. USA dolars ir loti labi nosegts.

Beefs

edit: a - btw vel viena valuta bez seguma ir lolcoins... :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...