Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

08/09/14

f1BKm3n.png

Pēc zaudētiem $400, beidzot atnāk atpakaļ kaut kas jēdzīgs, un zaudēju tikai dēļ muļķīgām likmēm. Gribēju arī likt uz OG vs. VP (inferno) vakar, tur būtu forsu summiņu izcēlis, bet protams ka pietrūka dūša un neko arī neizdarīju, trešo reizi šonedēļ uzvar MEGA underdogi.. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

08/09/14

f1BKm3n.png

Pēc zaudētiem $400, beidzot atnāk atpakaļ kaut kas jēdzīgs, un zaudēju tikai dēļ muļķīgām likmēm. Gribēju arī likt uz OG vs. VP (inferno) vakar, tur būtu forsu summiņu izcēlis, bet protams ka pietrūka dūša un neko arī neizdarīju, trešo reizi šonedēļ uzvar MEGA underdogi.. :D

Jeyrazz ko tu saki par fnatic v Virtus pro?

Link to comment
Share on other sites

Sunim vienmēr taisnība!

http://www.youtube.com/watch?v=AUZENdt1QNY

0qiitlx.png

Šodien tiešām nav laiks nekādai analizēšanai, ātrs TL;DR:

Fnatic pēdējā laikā ir spēlējuši pārsteidzoši labi uzvarot visas pēdējās spēles ar 'jauno' sastāvu, bet es es uzskatu ka šajā BO5 Virtus. Pro ir pietiekoši labas izredzes uzvarēt šo match-up. Es neņemšu vērā vakardienas VP vs. OG upset'u, jo VP spēlēja bezrūpīgi, gan arī OG ir tiešām labi Inferno mapē. Jā, pirms divām nedēļām šajā pašā turnīrā Virtus .pro uzvarēja BO5 pret NiP, komanda kura uz papīra ir labāka gan par VP, gan arī Fnatic, bet skatoties to spēli manuprāt NiP spēlēja diezgan briesmīgi un viennozīmīgi nebija savā labākajā formā, tādēļ es neuzskatu ka spēle pirms 2.nedēļām BO5 pret NiP nozīmē ka VP uzvarēs arī Fnatic, jo manuprāt Fnatic pēdējā laikā ir spēlējuši labāk nekā NiP.

Jā, manuprāt šī spēle ir apmēram 45 - 55 fnatic, jo fnatic ir pārsvars šajā spēle, bet Virtus .pro ir laba iespēja paņemt šo spēli, visu noteiks tas, cik daudz Virtus .Pro ir gatavojušies šai spēlei un vai viņi būs labā formā - to mēs protams zināt nevaram, ja Virtus .Pro spēles ar savu pilno potenciālu, viņi drošvien uzvarēs šo BO5.

Man tiešām patīk Virtus .Pro koef's kas ļauj iegūt diezgan pienācīgu summiņu ja viņiem izdosies uzvarēt, tādēļ galu galā iespējams izdomāšu likmi likt uz viņiem, bet es par to veljoprojām neesmu drošs..

Ir palikušas 4+ stundas līdz spēles sākumam, un es viss ticamāk izdarīšu savu izvēli skatoties kura komanda šai spēlei gatavojas vairāk.. kā es to zināšu?

Šeit ir abu komandu steam grupas ->

Virtus Pro - http://steamcommunit...oups/virtuscios

Fnatic - http://steamcommunit...oups/fnaticcsgo

Tur arī varat apskatīt spēlētāju profilus un redzēt vai viņiem pirms šī mača būs team practice, vai nē.. kādas mapes viņi mēģinās un cik ilgi viņi to darīs.

peace. +like if you like it.

Šonedēļ centīšos pievienot vairāk analizētus predictions.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pēc spēles nē, bet ja paskatās uz mapēm kā tādām, un kurai komandai kura mape ir favorīts - pārsvars viennozīmīgi ir Virtus .Pro, redzot tās mapes Virtus .Pro būtu jāuzvar, bet pagaidām viņi nespēlē ne tuvu savam līmenim, zaudējot daudz nozīmīgu 1v1 un vienkārši netrāpot. Palaist garām gar degunu cache pēc 12-3 arī ir traģiski. Ir 2-0, bet ja Virtus .Pro kaut kā izdodās paņemt Inferno - kura jātzīst ir ļoti laba Fnatic mape, tad viņiem vēljoprojām ir ļoti labas izredzes, bet šī mape izšķirs visu.

Pirms spēles arī skatījos kā Virtus .Pro bija team practice uz Inferno, tā kā redzēsim kā šiem veiksies..

Link to comment
Share on other sites

fnatic tas matčs izskatījās pārāk viegls.. virtuļiem kaut kas bija uznācis, vai arī vienkārši skinu hype. :D

p.s. runājot par nip vs fnatic/mouz spēli - labāk izlaidīšu, jo tas ir skaidrs, ka tur būs nip vs fnatic spēle. 50/50, nav vērts.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

fnatic tas matčs izskatījās pārāk viegls.. virtuļiem kaut kas bija uznācis, vai arī vienkārši skinu hype. :D

p.s. runājot par nip vs fnatic/mouz spēli - labāk izlaidīšu, jo tas ir skaidrs, ka tur būs nip vs fnatic spēle. 50/50, nav vērts.

Tak mouz atkal izcels fnaticus, tas tak online.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, parādīšu jums example kā dažreiz iet. Jā, es šeit bieži postoju skrīnšotus ar vairākiem AWP Asiimovie'm un vēl sazin ko, bet dažreiz tik pat ātri sanāk viņus zaudēt, gan ņemot risku, gan arī taisot muļķīgas likmes.

Uzvarēju likmi pret Fnatic pret Virtus. Pro

OI1RHsD.png

Zaudēju otro Epsilon .vs Titan spēli, kura noslēdzās 13:16, Epsilon varēja Mierīgi paņemt šo spēli, un koefs pirekš tā bija vienkārši lielisks, būtu izcēlis 600 value, bet Epsilon protams palaiž maču gar degunu pēc 10-5st half uzvaras, un beigās noslēdzas Titan labā 16-13.

JAwTQYh.png

Bet tajā pašā vakarā tiek uzlikta savā ziņā muļķīga likme uz Cevo spēli ar Netcode vs. Elevate, šai spēlei gan bija arī ļoti labs koefs, kurš bija par labu eLevate tikai dēļ viņu uzvaras vakar.

QiutXxh.png

Tākā galu galā diena izgāja ar pozitīvu ~130+ value, jā, tas varēja būt 300,400.. bet dažreiz ir jāriskē lai vinnētu foršu summiņu, un ne vienmēr tas izdodās.

p.s par Netcode spēli neko neminēju šeit tikai tādēļ ka csgolounge neļāva nemaz likmi uzlikt, bet es izmantoju auto skriptu kurš ik pēc 1 sekundes cenšās to izdarīt, atsāju ieslēgtu datoru un aizgāju čučāt, jo bija jau 4 naktī, no rīta pamostos ar forsu pārsteigumu, prieks par to ka galu galā vakar nebija jāzaudē vairāk nekā tika iegūts ^_^.

p.s.s NELIEKAT UZ CEVO SPĒLĒM, es esmu muļķis, tas bija yolo bets, cevo spēles nav foršas.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

paņēmu no viena ~5$ vērtus ītemus, lai sāktu betot, sanāca šis

ecfa5b3a19.jpg

+vēl 5$ atdevu čalim, kas aizdeva :D

p.s.

mans viedoklis par šodienas spēlēm -

fnatic vs mouz - uzliku mazu betu uz mouz, jo % tur ~20. ja nu mouz sasparojas :)

Ungārija vs Čehija - uz valsts spēlēm nebetoju, neiedziļinos.

Epsilon vs VP - nebetošu uz neko, jo var notikt jebkas. virtuļi @dd2 nav tik supreme, lai paņemtu epšus bez problēmām, izlaižu

TBD vs NiP - ja izies fnatic vs nip, tad izlaidīšu. (too risky) ja mouz, tad likšu uz nip.

VP vs Epsilon mačs nr. 2 - uzliku uz VP, jo @season viņi ir spēcīgi +pepši nav tur trenējušies vispār

Titan vs VP - mape nuke, bo1, lieku uz titan, jo francūžiem patīk nuke :D

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...