Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

nu pasaki kapec tu tadus skriinus ar tadiem betiem neieliec sakuma ? :D

Gan tādēļ ka likmi uzliku 6 minūtes pirms spēles sākuma, gan arī tādēļ ka tas bija random yolo bets bez nekādas analizēšanas.. Mercenery nemaz nenospēlēja tik labi, ļoti daudz kļūdas, un sekot manam yolo betam arī nav prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

Heh, tev taisnība, pārmaiņas pēc pilnīgi neviens underdog nepaņēma spēli.. diezgan pārsteidzoši, jātzīst ka gribēju likt uz Cloud9, uz abām viņu spēlēm, bet mācoties no kļūdām likt uz North America komandām ir diezgan shady, jo viņas ir neparedzamas, tākā palaidu garām.

Jāskatās kā būs ar šodienas mačiem..

Link to comment
Share on other sites

Mercenary vs HR - vienkārši mercenary setups ir pārāk labs, lai liktu pret viņiem. HR neticu. Reti spēlē labi.

NiP vs Titan - Nipeļi overall ir spēcīgāki. +vēl mape nuke, kura viņiem ir pati labākā. :)

VP vs Dig - Neko lielu neuzliku, jo šīs komandas visai līdzīgi spēlē season mapē, tāpēc mazs bets uz "underdogiem". :)

Fnatic vs VP - Procentuāli VP @ train ņem priekšā fnaticus, ja VP sāk teroru pusē, kas arī šodien notiks.

0997cd3c5a.png

Redzēsim kā beigās iznāks. Cerams, ka par labu man. :)

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Mercenary vs HR - vienkārši mercenary setups ir pārāk labs, lai liktu pret viņiem. HR neticu. Reti spēlē labi.

NiP vs Titan - Nipeļi overall ir spēcīgāki. +vēl mape nuke, kura viņiem ir pati labākā. :)

VP vs Dig - Neko lielu neuzliku, jo šīs komandas visai līdzīgi spēlē season mapē, tāpēc mazs bets uz "underdogiem". :)

Fnatic vs VP - Procentuāli VP @ train ņem priekšā fnaticus, ja VP sāk teroru pusē, kas arī šodien notiks.

0997cd3c5a.png

Redzēsim kā beigās iznāks. Cerams, ka par labu man. :)

HR labaka mape ir inferno, un fnatic train ct setups ir unstopable, vismaz vecaja line-upaa bija. laigan ari lgb bija labi trainaa.

NiP panems ez ja saks ct.

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Es atnācu no darba un domāju sakarā ar to, ka tikai viena spēle varēšu uzlikti. Uz DAT nebija jēgas likti jo vinests maziņš tad kaut kādus mēslus mēģināju uzlikti uz unnamed. 5min laikā neizdevās un atmetu ar roku. Še tev stiens !

Link to comment
Share on other sites

2. superupsets 2 dienu laika...

planetkey vs mouz

13:87 koefs. loungee...

man butu bets jo bija uz planetkey pret mtw, bet diemzel nebiju pie pc un nevareju iegut savu 93 value :@

labi bisku pasteidzos, bet izkatas ka tpt planetas panems :)

GG =D

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...