Jump to content
GIGN Forum

Man ir mīļi radiņi jo man ir divpatsmit gadiņi!


Temdems
 Share

Recommended Posts

Cik saprotu runa iet par ct bazē logu! es tur gandrīz vienmer paskatos jo atrodas, kads kas mil tur pasedet un kad dzird mani lien lauka un sauj mugura! un par Flash runajot aceros to momentu un bija man flash tikai ne pilniba kautkadu konturu redzeju un pa turieni arii bēru lodes!

Tagat sanāk, ka tu mani apmelo par wh! un par to diršanos ar Jermi pačeko lidzi kurš ko ir uzsācis nevis izvelc visus manus textus!

Link to comment
Share on other sites

Kur joptvai tu tur wh redzi? kas tā par herņu? Par ko Ban! Kāds cits izņemot Maddn var paskatities demo?

Kur es ko apkaunoju, ok piekāst visu acc, varat paši savus čiteru apkarot! Bet wtf, pec ka jus spriežat ka man ir wh? Kas tās par muļķibam! neko nesparotu!

Tik daudz nekompitentu cilveku! Kas Te notiek? Tik tiešam ?

Link to comment
Share on other sites

lol, lielais acc piešķīrējs maddns, PĒC 3 TOPIKIEM uzcepj nereālo sazvērestību, kas ir bijusi par vainu visam, bet iepriekš nevarēja ierakstīt neko vairāk par

access netiek piešķirts, jo galvā vēl divpadsmit

:)

Ja man atņemtu iespējas būt par adminu par to, ka esmu kādu nosaucis par pimpi, man būtu no 2 aksesiem par 2 aksesiem mazāk. Ar to es neesmu domājis, ka lamāties ir baigi stilīgi, bet to, ka ACC piešķīrējam tā kā būtu jāpamato savi galvā ieņēmumi jau sākumā, nevis katrs topiks jāaizslēdz ar tik nesakarīgiem tekstiem it kā pašam galvā būtu skaidas.

Tas tāda atkāpe par to, kā būtu jauzvedas pašam ACC masteram, ja jau tev tādas iespējas ir piešķirtas šajā elitārajā sabiedrībā un vēlās savu tēlu spodrināt sakot, ka:

jo vairāk zema līmeņa administratoru būs, jo mazāk normāli kandidāti gribēs pretendēt. Es esmu runājis ar virkni spēlētājiem, kuriem varētu dot iespēju, bet viņi visi ir bijuši pietiekami gudri, lai atteiktos.

Var jau būt, ka es neko nejēdzu, māku tikai gudri dirst un mācīt citus, bet kaut kāda nelāga aizdoma, ka es esmu daudz vairāk laika veltījis adminu pieteikumu izskatīšanai, izvērtēšanai un praksē man gandrīz vienmēr ir bijusi taisnība.

Piebildīšu vēl tikai to, ka es neaizstāvu šo Temdemu un pats viņu nepazīstu, kā arī neesam kopā spēlējuši, es aizstāvu godīgu attieksmi pret adminu kandidātiem, ja nevēlaties, lai šeit ir čīteru midzenis 24/7, kā arī tie laiki, kad būs teicami adminu kandidāti ir dažus gadus aiz muguras.

Link to comment
Share on other sites

Nightmare, nav noslēpums ka Tu esi uzēdies uz maddn, kautgan es īsti nezinu dēļ kā, iepriekš jau biju lasījis uz Taviem flame postiem uz maddn pusi virzītiem.

Varbūt nelien Tur kur Tev nav sajēgas, sēdi biksēs un tēlo veci forumā, bet css šis čells nepratīs apieties ar aksesu, nejau tāpēc ka maddn tā teica, bet gan, dēļ šīs lielās apņemšanās, kad skaidri redzams ka viņš grib +10cm tikai palielināt.

Man personīgi riebjas visas tās ''jaunās zvaigznes'' kuri pirms kāda laika spēlēja kā makaki ar granātu un nezināja kurā pusē jāliek c4.

Es personīgi neatbalstu maddn, jo maddn pazīstu dzīvē, viņš nemētājas ar argumentiem ja nevajag, tāpēc šeit nav čomu būšana, bet atbalstu ne-pievienošanu Temdemu adminu pulkam, jo viņš ir pie čīteru sliekšņa manā uzskatījumā, kgan vēl drusciņ un tiks pieķerts.

Link to comment
Share on other sites

Tavu neatlaidību var tikai apbrīnot.

Kā jau teicu, ko es iesāku to novedu līdz galam lai arī ko tas prasītu!

Nu tagat es ne tikai nederu acc, bet jau esmu sācis čītot, jo pametu speli uz 4 vai 5 minutēm lai ieliktu reortu, kur pec tam to pat pasaku pa rāciju citiem spēlētājiem!

Nightmare, nav noslēpums ka Tu esi uzēdies uz maddn, kautgan es īsti nezinu dēļ kā, iepriekš jau biju lasījis uz Taviem flame postiem uz maddn pusi virzītiem.

Varbūt nelien Tur kur Tev nav sajēgas, sēdi biksēs un tēlo veci forumā, bet css šis čells nepratīs apieties ar aksesu, nejau tāpēc ka maddn tā teica, bet gan, dēļ šīs lielās apņemšanās, kad skaidri redzams ka viņš grib +10cm tikai palielināt.

Man personīgi riebjas visas tās ''jaunās zvaigznes'' kuri pirms kāda laika spēlēja kā makaki ar granātu un nezināja kurā pusē jāliek c4.

Es personīgi neatbalstu maddn, jo maddn pazīstu dzīvē, viņš nemētājas ar argumentiem ja nevajag, tāpēc šeit nav čomu būšana, bet atbalstu ne-pievienošanu Temdemu adminu pulkam, jo viņš ir pie čīteru sliekšņa manā uzskatījumā, kgan vēl drusciņ un tiks pieķerts.

Esmu uz sliekšna, bet bans jau ir piešķirts! No psiholoģiskā viedokļa skatoties, tas jau ir daudz ka pazīsti viņu dzīve un zemapziņa jau vien izstrada imunitāti tam, ko pazīsti! Netici? Palasi un pamacies psiholoģiju!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, ko es iesāku to novedu līdz galam lai arī ko tas prasītu!

Nu tagat es ne tikai nederu acc, bet jau esmu sācis čītot, jo pametu speli uz 4 vai 5 minutēm lai ieliktu reortu, kur pec tam to pat pasaku pa rāciju citiem spēlētājiem!

Esmu uz sliekšna, bet bans jau ir piešķirts! No psiholoģiskā viedokļa skatoties, tas jau ir daudz ka pazīsti viņu dzīve un zemapziņa jau vien izstrada imunitāti tam, ko pazīsti! Netici? Palasi un pamacies psiholoģiju!

Un kāpec Tu domā, ka nemācēšu apieties? Vaitad tā ir kāda astronomija vai fizika? doma, ka es nevarēsu iemacities viss vienkāršakas komandas?

Es 100% zinu ka spēletaji mani cienis un viņiem nebus pretenziju par manu administrēšanu! Kā es to zinu jautāsi? Es ar visiem esmu arunajies, pasmejies, esmu vadijis visu komadu , esmu līderis spēle!

Speleju, kā mērkakis ar granatu? wtf! es source speleju jau tad kad tev dators nebija! kur jautasi! Valsts - Australija, Pilsēta -Gold Coast, Iestade kur spēleju X-Zone. Gads 2005/2006. Domaju ka mans logins arī tur vēl ir saglabajies (vecmans) vai (vecman) isti neaceros!

Link to comment
Share on other sites

Un kāpec Tu domā, ka nemācēšu apieties? Vaitad tā ir kāda astronomija vai fizika? doma, ka es nevarēsu iemacities viss vienkāršakas komandas?

Es 100% zinu ka spēletaji mani cienis un viņiem nebus pretenziju par manu administrēšanu! Kā es to zinu jautāsi? Es ar visiem esmu arunajies, pasmejies, esmu vadijis visu komadu , esmu līderis spēle!

Speleju, kā mērkakis ar granatu? wtf! es source speleju jau tad kad tev dators nebija! kur jautasi! Valsts - Australija, Pilsēta -Gold Coast, Iestade kur spēleju X-Zone. Gads 2005/2006. Domaju ka mans logins arī tur vēl ir saglabajies (vecmans) vai (vecman) isti neaceros!

Šis viss man lika smieties, zinu ka nevajadzētu atbildēt uz Tavu Tupo postu bet, kāpēc Tu citē savu postu? :D

Ganjau biji mērķējis uz manu postu, anyway Tu taču esi līderis spēlē Tev ir jādod aksess.!!!!!

vecīt dirst nav malku cirst 2006 gadā Tu varēji spēlēt 1.6. bet ne source :D

Un savus kontinentus vai valstis vari nesaukt kur Tu sūdu liki, tas Tavu interneta garumu nepagarinās.

Link to comment
Share on other sites

Šis viss man lika smieties, zinu ka nevajadzētu atbildēt uz Tavu Tupo postu bet, kāpēc Tu citē savu postu? :D

Ganjau biji mērķējis uz manu postu, anyway Tu taču esi līderis spēlē Tev ir jādod aksess.!!!!!

vecīt dirst nav malku cirst 2006 gadā Tu varēji spēlēt 1.6. bet ne source :D

Un savus kontinentus vai valstis vari nesaukt kur Tu sūdu liki, tas Tavu interneta garumu nepagarinās.

Eu veci, gribi viizu redzet?

:D:D:D:D:D:D:D tiešam tu esi bijis apdalīts kādu laiku no dzīves! cietumā neēsi bijis?

tik tiešām! Netici paprasi l1nk1nam vins no manas pilsētas!

Par Austrāliju apstiprinās!

Man Nāk vairak smieklu, nejau par to, ka te diršamies, bet gan par cilvēku izglītotības līmeni dažādās lietās!

Visa cilvēce iet uz beigam, dzīvojam pēc nepareizas sistēmas! Fuck vnk visus tos Rotfelerus un visus Brivmūrniekus, kas mūs ir noveduši pie šadas krīzes un informācijas trūkuma!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Ļoti atvainojos, ka te kaut ko postoju!!!

2. Bet lasot visus šos postus, nekas neiet kopā - vai nu grib dot ACC, tad atkal nē;

Tad sāk beztēmā kaut ko novirzīties uz hakošanu (tam ir cita sadaļa domāta) ;

un tad vēlāk sākas "mērīšanās" - kas te galu galā notiek?!

3. Liekas, ka tikai postus krāj un viss!!!

Edited by Chevy
Link to comment
Share on other sites

1. Ļoti atvainojos, ka te kaut ko postoju!!!

2. Bet lasot visus šos postus, nekas neiet kopā - vai nu grib dot ACC, tad atkal nē;

Tad sāk beztēmā kaut ko novirzīties uz hakošanu (tam ir cita sadaļa domāta) ;

un tad vēlāk sākas "mērīšanās" - kas te galu galā notiek?!

3. Liekas, ka tikai postus krāj un viss!!!

Man vairs vispār nekas nelīmējas kopā, ja nu vienīgi smadzenes no domāšanas pie galvaskausa piecepušās!

Rīt jabrauc uz leišiem pirkt māšīnu, bet jādomā par to cik cilvēki neizglītoti! Tā tik vien gribas nepirkt auto, bet iegādaties serveri un pāsam palaist šada paša tipa spēļu serverus, lai nav problēmu, bet dzīvē ir citas prioritātes!

Kāda tur mērīšanās! Mani nosauc par mērkaķi un ka neko nejedzu no spēlēšanas, es reāli pasaku kur un kad iepazinos ar CS:S bet mani bet mani nosauc bezmazvai par meli! Citās valstīs par to es varētu iesūdzēt šadus cilvēkus tiesā par apmelošanu un cieņas aizskaršanu!

Un par tām jaunajām zvaigznēm, divus gadus nodzīvoju Skotija - Aberdeen bez pc, un tāpec ilgi nebiju spēlējis!

Atgriežoties Latvija vasaras sākuma es atsāku spēlēt CS:S un tad arī biju ierūsējis! Bet nejau mērkaķis ar granātu.

Man ir taču ir vienalga ko sveši cilvēki par mani domā!

Bet man jau patik, kā daži neerdinji māk ierēkt par cilvēkiem!

transp.gif

nobody.gif

Temdems»

Man nekas nav jākrāj! Viņi vinkārši ir un man muti neaiztaisīsi! Nekas es par to neuztraucos, lai tak cilvēki doma ko grib, viņu padarišana!

22:29

nobody.gif

slapeklis»

Ieteiktu Tev vairāk nerakstīt forumā, jo ar katru postu Tu pataisi sevi par lielāku makaku nekā esi.

22:27

nobody.gif

slapeklis»

Esi sakrājis apvainojumus jau?

22:26

nobody.gif

Temdems»

To man ir daudz!

22:25

nobody.gif

Temdems»

Slāpekli, labak neapmainīsimies ar apvainojumiem!

22:25

nobody.gif

slapeklis»

Kas vainas buļbašiem?

22:22

nobody.gif

Ikmens»

Es negribu būt nekāds ļaunais or smtn, bet slāpeklis ir kartupelis. Iesūdzēsi par cieņas aizskaršanu un apmelošanu ? laugh.gif

22:19

nobody.gif

slapeklis»

Temdem lielāku mudaku par Tevi neesmu redzējis laugh.gif

22:17

transp.gif

Edited by Temdems
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu Tendems te dod ritīgi, jo ir apvainojies ka viņam accesu neiedeva. Un jā serverī ir redzēts kā tu ar muti brauc virsū citiem!

Es tev ieteiktu atslābt! Gan jau pārdzīvosi!

Un nebrīnos ka spēlēji ar čītiem!

sorry par postu!!!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Hahaha, neskatoties uz to, ka CSS sen neesmu spēlējis (man te nav ko tjipa darīt), es arī gribu iekrāt postu.

Gan kandidāts, gan admini ir smieklīgi visās savās izpausmēs. Bet nu pirmais pieteikums 2014 GIGN gada topikam.

Pirmkārt, lūdzu, lūdzu novērtējiet mani pēc mana avatara. Izzīlējiet nākotni arī. pweeease.

Otrkārt, es uzskatu, ka nedrīkst pazemināt latiņu admina statusa iegūšanai, lai kādi būtu apstākļi. Bet no otras puses, atņemt tiesības ir tikpat viegli cik piešķirt.

Treškārt, admina statusa kandidāt, tu ļoti labi zināji, ka ir jāveic regnicks pirms tiesību prasīšanas. Kas tas ir, kad lasu pieteikumus, tik bieži saskaros ar tekstu: "Tuvākajā laikā iegādāšos". Bļeģ, vai tiešām ir tik grūti saprast, ka tas ir viens no noteikumu punktiem, plus, tā iegādāšanās negarantē admina statusu? Tas parāda cik lojāls tu esi pret GIGN serveri.

Tamtaramkārt, ja jūs šamējo atvaļinājāt tikai tāpēc, ka viņprāt viņš meklē taisnību savā dzīves gaitās, tad nu lūdzu atvaļiniet arī tos, kuri šeit arī smirdina gaisu vai arī ir vienkārši lohi.

Nepazīstot cilvēku un pieteikumu izlasot, ir skaidri saprotam, ka šādam vīram piešķirt aksesu nedrīkst. Par to norāda dažādas rindkopas pieteikumā, gan tālāk redzamajos ierakstos, bet nevēlos nevienu personīgi aizvainot, tāpēc, ja ir interese varu privāti uzrakstīt jebkuram (Nu kaimiņu žanim nerakstīšu, zināmiem fruktiem gan).

Link to comment
Share on other sites

Haha, piekrītu Lumpy par viņa postu pirmajā lapā. Netaisos es ne sveicināties ar Tevi, maddn, ne arī runāt, skatoties uz to, ka vienīgā labā īpašība Tevī ir tā, ka jēdz salikt pareizus komatus. No cs'a Tev nav ne saprašanas, ne arī skilla. Dažreiz brīnos, ka normāli kandidāti netiek pieņemti tikai tāpēc, ka Tu pasaki nē, jo gribi būt viens no tiek "krutajiem" kuriem ir access. Te ir bijuši daudzi normāli kandidāti, kuri labprāt palīdzētu, bet viņi neraksta pieteikumu tikai tāpēc, ka beigās būs "atteikts" no maddna, tikai tāpēc, ka maddn'am nepatīk viņa apģērbs, vārds, niks, ar kādu viņš spēlē. Vienmēr atradīsi iemeslu. Temdema iemeslu, kāpēc viņš ir tik saniknots, es saprotu, bet viņa paša skills galīgi neatbilst servera prasībām. Cheers.

Edited by IndeM
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, piekrītu Lumpy par viņa postu pirmajā lapā. Netaisos es ne sveicināties ar Tevi, maddn, ne arī runāt, skatoties uz to, ka vienīgā labā īpašība Tevī ir tā, ka jēdz salikt pareizus komatus. No cs'a Tev nav ne saprašanas, ne arī skilla. Dažreiz brīnos, ka normāli kandidāti netiek pieņemti tikai tāpēc, ka Tu pasaki nē, jo gribi būt viens no tiek "krutajiem" kuriem ir access. Te ir bijuši daudzi normāli kandidāti, kuri labprāt palīdzētu, bet viņi neraksta pieteikumu tikai tāpēc, ka beigās būs "atteikts" no maddna, tikai tāpēc, ka maddn'am nepatīk viņa apģērbs, vārds, niks, ar kādu viņš spēlē. Vienmēr atradīsi iemeslu. Temdema iemeslu, kāpēc viņš ir tik saniknots, es saprotu, bet viņa paša skills galīgi neatbilst servera prasībām. Cheers.

Tu esi iipash kadrs, divas nedeljas pirms prasi acc, katru reizi saac buut tik pieklaajiigs, ka bail metas.

Tas, cik vinsh bija nepacietiigs, katru briidi stresoja, ka vel nav ticis pie acc, manuprat, par kko liecina.

Un punktu pielika tas, ka maddn uzrava, ka vinsh bija chitojiis demkaa, kuru pats ielicies [fuck the logic]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...