Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jā.. šitie storiji šķiet crazy shit līdz mirklim, kad pats tos piedzīvo.. :D

Atceros, ka skolas laikā ar draugu un viņa draudzeni tusējām pa Īli (Jāņi laukos). Pa nakti palikām siena šķūnī. Drauga draudzene sāka man uzbāzties, kāmēr viņas draugs gulēja viņai blakus otrā pusē. Toreiz es nobremzēju, bet vēlāk manam draugam bija līdzīga situācija ar savu draudzeni un viņas draudzeni un viņš daudz nebremzēja un izknieba savas draudzenes draudzeni, kāmēr viņa draudzene gulēja tur pat blakus tajā pašā gultā. EPIC šit, bet laukos ne-tas-vien notiek! :D

Nu un tad, protams, viss episkais šits, kas notiek kāzās.. kāmēr kādai vīrs vel dzer, tikmēr blakus guļamistabās visi ar visiem pišas.. :D

Viens no ekstrēmākajiem seksiem man bija autobusā Rīga-Tukums. Biji baigi kruti! :D

Beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ir kādi labi padomi kā tikt ārā no rutīnas ar mīļoto meiteni?

Gribas tā kā pašā sākumā, kad tikāmies visas iekšas leca ārā no uztraukuma.

Taisīt suprise etc shit katru nedēļu ar kkā neliekas ka mainītos kautkas.

Link to comment
Share on other sites

Slāpekli, pamēģini būt more awesome. Jau 2 nedēļu laikā tava čiksa to reāli ievēros un arī kļūs more awesome. Jums būs vairāk seksa un dzīve jau liksies krietni krutāka. + kopīgi pasākumi ārpus gultas.. :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Pieredze rāda, ka tā more awesome būšana ne vienmēr nostrādā. Līdz ar to tāds 50/50 pasākums.

Ir tādas, kas pretī negrib dot neko. Pat tad ja Tu sāc veltīt vairāk uzmanības/visādus pārsteigumus n shit.

Beigās sāksi justies nenovērtēts.

Manuprāt, sākumā būtu vienkārši jāizrunājas.

Link to comment
Share on other sites

Par ko tad izrunāties, par to, ka viss sux un iestājusies rutīna un jādomā ko darīt tālāk... taču īstu ideju nevienam nebūs, it īpaši, ja awesome šits skaitās sākt braukāt pa pasākumiem (=daudz naudas) nevis oldskūl staffs (iet pļavā plūkt puķes un blenzt saulrietā)

Link to comment
Share on other sites

Grūti būt more awesome, ja redzamies reāli tikai pa nedēļas nogali, itkā dzīvojam kopā, bet viņai ir tik pretīgs darbs bārā, ka viņa mājā ir pēc 12iem naktī, un no rīta tikai viņu redzu kad eju uz darbu :D un i to redzu kad viņa guļ. Grūti parādīt more awesome :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vienu es zinu točna un to man iemācija vecāki, kuri kopā jau ir pārāk ilgi.. :D - attiecības ir darbs un pie tām ir jāstrādā. Atceros "quote" no "Rick and Morty"

-

[ Bedroom, Beth typing on her computer. ]

Jerry: Beth, do y-you still love me?

Beth: Ugh, what kind of question is that?

Jerry: The "yes or no" kind?

[Laughs nervously]

Beth: Jerry, do you want homeless people to have homes?

Jerry: Yes.

Beth: Are you gonna build them?

Jerry: No.

Beth: Then what good was the "yes"?

Jerry: Wait, is loving me the house or the homeless people?

Beth: Loving you is work, Jerry. Hard work, like building a homeless shelter. Nobody wants to say no to doing it, but some people put the work in.

So, what do you say? Do you see me working here? Does this conversation seem tedious to me?

Jerry: Sort of.

Beth: Then I obviously sort of love you, don't I?

Beth: So stop asking and maybe i'll love you more. :)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ko darīt brīdī, kad gribās no otra atpūsties, otrai pusei pašai nav ko darīt, garlaicība, pisās virsū ar savām problēmām un nav ko darīt tik ilgi, ka gribās iemest ar pusķieģeli, kaut pašam vienmēr atrodās ko darīt - cope, aliņš, PC, čomi, whatever kas... :D

Link to comment
Share on other sites

Pieredze rāda, ka tā more awesome būšana ne vienmēr nostrādā. Līdz ar to tāds 50/50 pasākums.

Ir tādas, kas pretī negrib dot neko. Pat tad ja Tu sāc veltīt vairāk uzmanības/visādus pārsteigumus n shit.

Beigās sāksi justies nenovērtēts.

Manuprāt, sākumā būtu vienkārši jāizrunājas.

man bija šitāds bullshits, arī pārāk daudz gribēju viņu iepriecināt pretī knaps paldies bija.

un jā, meiča bija jaunāka par mani, kgan tikai gadu jaunāka. :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...