Jump to content
GIGN Forum

Maza kibelite


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Runajot par swed banku :) viniem sistema viena vajiba, varat notestet pasi. Jusu logins - vai + 1..4 cipars diapazona. In ievadiet vienalga kadu paroli, ja logina trapisiet eksistejosa noblokesiet kontu tam userim :) . Piemers ja jusu logins ir 50000 meginiet testet ar 49995-50005 sada diapazona. Pats interesantakais lai kontu atbloket ar pasi userim jadodas uz banku. Tiek blokets konts nevis ip/ mac respektivi velak sava konta easy tiksiet.

3 reiz jaievada nepareizi parole

Runajot par IT nodalu, ir bankas kuras algo firmas, lai tas apkalpotu. Bet firmas tajas maksa maz stradniekiem, man skiet ka sefi sev panem dalu bet suta parastu ierindas stradnieku :)

:DDDDDDDD nu tu gan esi daunis, ta nav kljuuda, taa tas ir speciali, taa ir visam bankaam!

un nekur nav jadodas, panem ligumu pie rokas, kodu karti un pazvani bankai, visu vini atblokjes.

SR ar katru nakamo postu tu pieradi vel vairak, ka viss tevis rakstitais ir meli :D

Link to comment
Share on other sites

Bez līguma var iztikt, pietiek ar kodu karti. Telefoniski atbildi uz pāris elementāriem jautājumiem par saviem datiem, pēdējiem darījumiem un pieeja tiek atjaunota.

[...] viniem sistema viena vajiba, varat notestet pasi [...]

Lielākā Swedbank sistēmas vājība esi Tu, SuperRembo. Pat testēt nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Es negribu nodirsti superrembi, bet es personīgi uzskatu, ka čalim kas sniedz bankai paklpojumus PC labošanā vajadžētu saprasti, kas varētu notikti ar cieto ja viņam parāda cik ciets ir grīdas segums.

Rembo no offence :)

Link to comment
Share on other sites

Sodien sanjemos beidzot banking trolling uzstaisit :).

Izvēlējos vienu paziņu, kura bankas konts zināms un zinu, ka viņš saņem sms ja konta ienāk nauda.

Nu i noziedoju šim pasākumam 2 eur >:), sūtot pa 0.01 centam.

Interesanti cik daudz ta var otra gala nosukt naudinas ^.^

Vecajā sistēmā kad tie vēl bija LS, tad 0.01Ls = otrā galā atskaita 0.06Ls par sms ziņu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un kārtējo reizi Rembo paliek par idiotu.. :D Cik zinu, visur ir 5ls, ja vien Tu pats neprasi nomainīt uz lielāku, vai mazāku summu. Nedomāju ka viņš prasīja, lai sms nāk no 1 santima, kautgan viņš ir tavs draugs,visādi var būt.. :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, to lietu es neparbaudiju diemžēl :D Vajadzēs mēgināt uzzinat, vai nu vins kluva pagatavs, vai ari nabagaks.

P.S Cits gadījums, ko atradu interneta sakara ar bankas story:

Swedbankai pēdējā laikā vispār interesantas aktivitātes kā noslaukt naudu...

Tiko saskaros ar vinu tādu... apmeram pirs 2-3 nedēļām katro otro trešo nakti sāku saņemt sms bankas par to, ka man no konta atskaita 0,06 Ls. Itkā sīkums, bet tomēr, sevišķi, ja tas atkārtojas ar apbrīnojamu precizitāti... Tad nu ņēmu un zvaniju uz banku uz izrādās, ka tie santīmi ir atskaitīti par to, ka man atnāk sms. Lieta tād, ka man bankā ir divi konti EUR un LVL. Tā kā uz LVL konta bija maza summa es to parkonverteju uz EUR un ieskaitiju otrā kontā, par ko man atnāk sms. Viss ok, bet izrādās, ka apmaksu par sms velk nost no LVL konta un tajā sāk veidoties mīnusi (tik daudz, cik maksā sms), līdz ar to banka, lai kontā nebūtu mīnusi savukārt nem no mana EUR konta un skaita manā kontā to iztrūkstoso summu, t.i., tos 0,06Ls, par ko savukart man atnak sms par to ka man konta ieskaititra nauda un par to sms savukart atkal atskaita nost un t\a visu laiku pa apli, līdz bezgalībai. Forši, jo ja tu nepievers tam uznmanibu tad tā var ilgi skaitīt, bet beigas tie tad jau vairs nav tikai 0,06Ls. Tā kā tā, esiet uzmanīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Npesienies pie gramatikas, pirksti noslid no pareiziem burtiem, kad atrak raksti un neparlasi savu tekstu.

p.s Bet drosibai savus nostadijumus pacelu uz 5 EUR, jo man staveja 0.01 Defaulta pasam. Izradas tie sasoditie bankas ligumi jalasa no a-z.

Nekad nebiju visas piedavatajam funkcijas pieversis uzmanibu, kas ka ir nokonfigurets.

Runājot vēl par citu banku:

piemēram DNB Nord, nav tā kā swedbankā kad ir limiti no kuriem sāk nākt sms. DNB Nord bankā ir par katru kustību ar kontu 6 santīmi. Vai otra iespēja atslēgt pakalpojumu pavisam.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Npesienies pie gramatikas, pirksti noslid no pareiziem burtiem, kad atrak raksti un neparlasi savu tekstu.

p.s Bet drosibai savus nostadijumus pacelu uz 5 EUR, jo man staveja 0.01 Defaulta pasam. Izradas tie sasoditie bankas ligumi jalasa no a-z.

Nekad nebiju visas piedavatajam funkcijas pieversis uzmanibu, kas ka ir nokonfigurets.

Runājot vēl par citu banku:

piemēram DNB Nord, nav tā kā swedbankā kad ir limiti no kuriem sāk nākt sms. DNB Nord bankā ir par katru kustību ar kontu 6 santīmi. Vai otra iespēja atslēgt pakalpojumu pavisam.

BĻED INTERESANTAIS ATGADĪJUM, KURAI BANKAI TU SAPLĒSI CIETO?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...