Jump to content
GIGN Forum

Adminu visatļautība


manson
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 6651

| ADMIN: Pīlīte

| BANNED NAME: Ziņkārīgais Puņķis plosās

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:608276180 (nosteam generated ID)

| REASON: lūdzies dirst

| TIME SET: 2013-12-27 14:03:17 (4 minutes ago)

| EXPIRE: 2013-12-28 14:03:17 (in 23 hours 55 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/6651

+-------------------------------------------------------------

Demo: http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2013-12-27/20131227-1336-de_dust2.zip

Saprotams, ka bans ir tikai 24h garš, bet gribēju pajautāt par ko īsti ir bans? Iekš demo viss skaidri redzams, ka neviens rupjš vārds uz Pīlītes pusi netika raidīts, uzrakstīju tikai: "Adminam ir jālūdzas, lai nobano aimeri." Saruna ilgi neturpinājās, Pilīte uzlika banu. Pirms tam ienākot serverī, Pīlīte sāk banot kaut kādu čīteri, kas serveri ir jau pametis. Sēž specos vairāk par 2vām minūtēm un nevar nobanot SERVERĪ palikušos divus čiterus. Vienreiz uzrakstu, otrreiz uzrakstu, cik var? Pīlīte ienāk pie CT spēlēt cs'u (nevis nobanot aimerus, bet labāk paspēlēt cs'u) un uzrakstīju atkārtoti un tad dabūju banu. Bans ar iemeslu "lūdzies dirst", man liekās ar tādu kritikas uztveri Pīlīte nekur tālu netiks un izskatās, ka nekur tālu nav ticis.

To visu var apskatīt demo beigās.

Link to comment
Share on other sites

Topika nosaukums : Adminu visatļautība

Štrunts par banu,bet iemesls nav korekts.

Bana iemesls pielidzinams 15 gadiga berna intelekta limenim, tiesi tpt, ka post augstak.

Bans ar iemeslu "lūdzies dirst", man liekās ar tādu kritikas uztveri Pīlīte nekur tālu netiks un izskatās, ka nekur tālu nav ticis.

Tas nav jasaprot ar kritiku, tas ir ta. Piliite ir admins, Tu ne. Taisniba vienmer ir vinam, respektivi Tu kriti vinam uz nerviem ar savu lugumu, kuru vins noteikti noraidija vairakas reizes, jo budams liels puika bija parliecinats, ka serveri [] nav.

Bans pilnigi nevieta.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Ienāku serverī, visi man bļauj virsū, bano, bano. Kādi 2 cilvēki uzraksta kas notiek, ieeju specos un skatos. Tāpēc vien, ka spēlētāji saka, ka ir aims, nebanošu, jāpārliecinās taču pašam. Spēlētāji viņus šauj nost, līdz ar to neredzu, ir aims vai nav, tāpēc specos sēžu ilgāk. 2 nobanoju, sāku spēlēt, visi saka ir vēlviens. Nobanoju 3., tad nāk ''pile, banosi vai gaidisi jauno gadu?.'', ''laikam demka foruma jaieliek, pilites aktivitate iesparda.'' un pēc tam ''pizgets, adminam vel jaludzas, lai nobano aimeri.''

Nevienu ''lūdzu'' no tevis neizlasīju.

Rupji, tiesa, nekas uz mani nenāca, bet caur sarkasmu gan.

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Ienāku serverī, visi man bļauj virsū, bano, bano. Kādi 2 cilvēki uzraksta kas notiek, ieeju specos un skatos. Tāpēc vien, ka spēlētāji saka, ka ir aims, nebanošu, jāpārliecinās taču pašam. Spēlētāji viņus šauj nost, līdz ar to neredzu, ir aims vai nav, tāpēc specos sēžu ilgāk. 2 nobanoju, sāku spēlēt, visi saka ir vēlviens. Nobanoju 3., tad nāk ''pile, banosi vai gaidisi jauno gadu?.'', ''laikam demka foruma jaieliek, pilites aktivitate iesparda.'' un pēc tam ''pizgets, adminam vel jaludzas, lai nobano aimeri.''

Nevienu ''lūdzu'' no tevis neizlasīju.

Rupji, tiesa, nekas uz mani nenāca, bet caur sarkasmu gan.

Noskaties demo.

Pizģets vārds tur nav vispār ;) Piedod, ja admins specojot nevar pateikt ka čuvakam ir aims, nesaprotu kāpēc tev acc vispār ir.

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Noskaties demo.

Pizģets vārds tur nav vispār ;) Piedod, ja admins specojot nevar pateikt ka čuvakam ir aims, nesaprotu kāpēc tev acc vispār ir.

Tie visi ir citāti, paskaties sava nika čatu. Nesagrozi faktus.

Circenis esi ? Ja raunda sākumā savējais viņu nošauj, un viņš nevienu lodi nav izšāvis, man jāsecina, ka viņam ir aims, tikai tāpēc, ka viņam ir savādāka ķivere ?

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Situācija 50/50.

Proti, uzturos serverī katru dienu, zinu arī šito Puņķi. Viņš atgādina to pašu GACHO vai s.e.r.v.e.r., kuri ir kaitinoši no tā brīža, kad paver muti vaļā vai ieraksta kko čatā.

Jāsaprot arī Tev, manson, ka Admins dara to, kas viņam jādara, nevar visu paspēt un izdarīt tā kā Tu to gribētu. Ja Tu reiz redzi, ka situācija tiek risināta, tad nevajag lieki troļļot. Šādu situāciju es nosauktu par tīrāko provocēšanu! Es neaizstāvu Pīli, es vienkārši saku kā ir, pašam ir nācies ar to saskārties!

Un jā, Pīle, iemesls ir bišku pa traku!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tie visi ir citāti, paskaties sava nika čatu. Nesagrozi faktus.

Circenis esi ? Ja raunda sākumā savējais viņu nošauj, un viņš nevienu lodi nav izšāvis, man jāsecina, ka viņam ir aims, tikai tāpēc, ka viņam ir savādāka ķivere ?

Tapec tu izsecinaji izbanot manson'u. Great decision.

Link to comment
Share on other sites

Tie visi ir citāti, paskaties sava nika čatu. Nesagrozi faktus.

Circenis esi ? Ja raunda sākumā savējais viņu nošauj, un viņš nevienu lodi nav izšāvis, man jāsecina, ka viņam ir aims, tikai tāpēc, ka viņam ir savādāka ķivere ?

Ja nu kas, tad aimeris spēlēja pa CT. Tu ne pa to runā. Un kā es admins nebūdams varu atšķirt aimeri? Tu domā, ka es redzu viņam savādāku čiveri spēlējot? Tad jau acc var dalīt kuram katram.

Situācija 50/50.

Proti, uzturos serverī katru dienu, zinu arī šito Puņķi. Viņš atgādina to pašu GACHO vai s.e.r.v.e.r., kuri ir kaitinoši no tā brīža, kad paver muti vaļā vai ieraksta kko čatā.

Jāsaprot arī Tev, manson, ka Admins dara to, kas viņam jādara, nevar visu paspēt un izdarīt tā kā Tu to gribētu. Ja Tu reiz redzi, ka situācija tiek risināta, tad nevajag lieki troļļot. Šādu situāciju es nosauktu par tīrāko provocēšanu! Es neaizstāvu Pīli, es vienkārši saku kā ir, pašam ir nācies ar to saskārties!

Un jā, Pīle, iemesls ir bišku pa traku!

Nu ir bišk pa traku, ja admins nav spējīgs noreaģēt 3minūšu laikā.

Tapec tu izsecinaji izbanot manson'u. Great decision.

Nu tajā brīdi es biju svarīgāks par čīteri. :D

Situācija 50/50.

Proti, uzturos serverī katru dienu, zinu arī šito Puņķi. Viņš atgādina to pašu GACHO vai s.e.r.v.e.r., kuri ir kaitinoši no tā brīža, kad paver muti vaļā vai ieraksta kko čatā.

Es nevienu nesāku aiztikt, ja mani neaiztiek. ;) Un diez vai, Tu vari par mani ko teikt, ja serverī uzturos principā reti, jo svarīgāks par cs'u man ir augstskola.

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Neko aizskarošu neredzu! Kam domāts xgag? xkick?

Lab ir, bans novākts, vairāk nekaitini nevienu!Pat 4uwim tik garus banus neliekam :DD

Jocīgi kaitinu adminus :D Es pateicu vairākas reizes, adminam, ka čīteris ir serverī. Par to es saņemu banu. Un vel saka, ka es aizskaru admina jūtas? Nu es ļoti ceru, ka Pīlīte neraudāja.

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi kaitinu adminus :D Es pateicu vairākas reizes, adminam, ka čīteris ir serverī. Par to es saņemu banu. Un vel saka, ka es aizskaru admina jūtas? Nu es ļoti ceru, ka Pīlīte neraudāja.

Tu tagad pats izaicini savu likteni! Tu esi kaitinošs indivīds, kā vēl daži, tapēc, paklusē un spēlē, nevis dari adminu darbu, ja pateici, značit miers!

Link to comment
Share on other sites

Jūs to ''pizgets, adminam vel jaludzas, lai nobano aimeri.'' varbūt izlasījāt tā, kā tas ir rakstīts, bet manā galvā nolasījās kā ''dari darbu, pamuļķi''.

Lai vai kā, lai labi spēlējas. Laikam.

''dari darbu, pamuļķi'' - ja tā es būtu domājis, es tev tā uzrakstītu.

Link to comment
Share on other sites

es neko nepareizu neredzu, kapec gan admins ipasi gudrajiem nevar uzlikt sadu banu? Man piemeram tas lieka pareizi un smiekligi :D Ja admins nav parliecinats, tad vins nebano un bano, kad ir parliecinajies, speletaja teksti 100% aim, bano nederes. Ja tu esi parliecinats, ka tev ir eerglja acs labaka kaa piilei, tad kadel tu nepiesakies adminam? Kur ir problema?

good men nu 4uwim vispar banus nebutu jaliek, vins jau te kaa legenda klejo, tas pat ir smiekligi kaa shamais streso, tamdel vien ir verts iekurbulet veco cs :D

Link to comment
Share on other sites

es neko nepareizu neredzu, kapec gan admins ipasi gudrajiem nevar uzlikt sadu banu? Man piemeram tas lieka pareizi un smiekligi :D Ja admins nav parliecinats, tad vins nebano un bano, kad ir parliecinajies, speletaja teksti 100% aim, bano nederes. Ja tu esi parliecinats, ka tev ir eerglja acs labaka kaa piilei, tad kadel tu nepiesakies adminam? Kur ir problema?

good men nu 4uwim vispar banus nebutu jaliek, vins jau te kaa legenda klejo, tas pat ir smiekligi kaa shamais streso, tamdel vien ir verts iekurbulet veco cs :D

Noskaties demku un tad raksti.

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/f...7-bans-par-aim/ luk kas notiek ja tic parastajiem playeriem

cik jau gadus ir nošauts cs... šitādus čikstētājus vienmēr esmu gagojis sliktākaja gadījumā izkikojis

nu ir arī izredzētie kas ir norāvuši banu bet nu tur ir īpašam indivīdam(cw lan pro) :D kas ir iedomājušies no sevis nezin kādus "pro" kuriem jātic uz vārda.

Edited by Jameson
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/f...7-bans-par-aim/ luk kas notiek ja tic parastajiem playeriem

cik jau gadus ir nošauts cs... šitādus čikstētājus vienmēr esmu gagojis sliktākaja gadījumā izkikojis

nu ir arī izredzētie kas ir norāvuši banu bet nu tur ir īpašam indivīdam(cw lan pro) :D kas ir iedomājušies no sevis nezin kādus "pro" kuriem jātic uz vārda.

Paskaties čīteru reportu, paskaiti manus postus, varbūt tad mute aizvērsies. Un ko tu tur vari gudri runāt, noskaties demo, tur ne tikai es teicu, tur visa serverī tauta rakstīja. Tur jau ir tā problēma, ka neskatās demo, bet grib GUDRI DI***. Izcēlies ar savu rakstu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...