Jump to content
GIGN Forum

Ekrānšāviņi


Recommended Posts

Vecīt matchmaking ir bomžu lieta. Tur tik čīteri n citi scrubi spēlē. Īsti vīri šauj ESEA/CEVO or faceit.. Pārējais ir zemē metams mesls..Ja pro pat netiek augstāk par LEM (meikalele nekad nav bijis augstāk) tapēc, ka viņi reali trenējas uz 128 tickiem un pusi no shotiem uz 64 tick netrāpa.

Link to comment
Share on other sites

Spriest pēc viena cilvēka nav gudri, kamēr pārējie bez problēmām šauj @Global Elite/Supreme.

Ja pro pat netiek augstāk par LEM (meikalele nekad nav bijis augstāk)

Par čīteriem piekrītu, bet man tie 128tick +maksāšana par 100% faceit u.c potenciālu izmantošanu nav vajadzīga, jo competitive spēlēju reti. Ja maikelele netrāpa pusi no shotiem, tad tā ir viņa problēma, ne citu. Man par tiem tickiem ir pohuj, jo viņi sapisās tikai retos brīžos.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Man par tiem tickiem ir pohuj, jo viņi sapisās tikai retos brīžos.

Iedomājies tu netrāpi katru otro trāpijumu kuru tev būtu jāptrāpa + pa defu tavs spray vienmēr nav precīzi uz čali.

Sanāk 128 tick to nosprejo čali viņš normist. 64tick tas pats spray tam čalim paliek 40hp..

Link to comment
Share on other sites

Iedomājies tu netrāpi katru otro trāpijumu kuru tev būtu jāptrāpa + pa defu tavs spray vienmēr nav precīzi uz čali.

Sanāk 128 tick to nosprejo čali viņš normist. 64tick tas pats spray tam čalim paliek 40hp..

not šūr if sīrious.

also, re vecs kaut kāds skrīnšots no aizpagājušajiem ziemassvētkiem. pirms nieka gada, unique players last month 1.5ļimaki.

da0930108368f1d971a1757cad90660f.jpg

Link to comment
Share on other sites

cevo ir silveri

faceit ir novas

esea ir dmg

Matchmaking nespēlēju dēļ 64tick un čīteriem, kuri ir teju katrā spēlē, savu globālo sūdu esmu dabūjis tādēļ valve matchmaking mani neinteresē, jo fun viņu spēlēt man nu tiesām nav. Galvenokārt spēlēju ESEA jo var sastapt labākus spēlētājus, intereesantāk, 128tick un nav jāuztraucās par čīteriem, tādēļ arī to spēlēējot man ir vairāk fun.

runājot par slaistu, lai jau cilvēks priecājas pa saviem rankiem, posto screenshotus un liek savā signatūrē visus savus profilus, tam jau sis topiks domāts, bet to ka viņs ir daunis vai totāls trollis pats to neapzinoties es jau sapratu spēlējot ar viņu mm 1x, abus sameta vienā komandā.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Play mm they said, its gona be fun they said

Gan čalis manā komandā, gan pretinieku saņem VAC banus

02poqaQ.jpg

Enemy ragequits un surrender, jo pie mums kuberis

KS4fCzd.jpg

Vismaz savi plusi ir, spēle ar device no TSM

eeQHu6L.jpg

EDIT: Next spēle atkal aimeris =)

Edited by Pauly
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Atlaides, viņi teica. MM nerādos ~2 nedēļas pēc CS atlaidēm. Nav vērts iet pret vai ar čīteri kopā spēlēt, jo vienu viņš gandrīz vai vienmēr būstos, kas kick variantu izslēdz.

Varētu likt banus tiem, kurus būsto čīteris. Respektīvi, viens ar spinhacku, bet kad komanda liek votekick čīterim, tad čītera draugs uzspiež NO un spēle turpinās līdz 16:0...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Semkiftw paaicinaja uzspelet kaut kada turnira.. :D

Musu team - "You should learn to do backflip."

3d1ea09aa8.png

GAME 1 BO1 - YOU SHOULD LEARN TO DO BACKFLIP vs VeryTīm

Cache (16:6)

GAME 2 BO1 - YOU SHOULD LEARN TO DO BACKFLIP vs Hoodie Ninjas

Inferno (16:9)

FINAL BO3 - YOU SHOULD LEARN TO DO BACKFLIP vs nowarmup

Inferno (16:6)

Cache (16:6)

Season ----

400827c55b.jpg

fa37efc184.jpg

Finala speles skrinshotus nesaglabaju, piemirsu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...