Jump to content
GIGN Forum

Play R ban - admin Andr


Play R
 Share

Recommended Posts

Good men wtf? tas tak humors kur aizvainojums? nebija pat prata aizvainot tevi.domaju sapratisi ka tas ir funny.omg,piedo protams ja tevi aizvainoju bet nu savadi akd :)

un tu tu tgd nesaprati ka vinjs tikai pajokoja... :D

atvainojiet, ka te ierakstiijos, bet negribu skatities ka cilveks domaa ka banu dabuus no guudija :D

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs cirks! Jā, jau 1 minūtē var visu saprast, bet šeit, no adminu puses atbildes ir augstākajā līmenī. Jūs vēl brīnāties, ka gignā 1.6 serveri tukši, ar tādu adminu attieksmi pret spēlētājiem, (po...., ka ir čīters) neko labāku nevar gaidīt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kubi ir, bet kri parshava par stripu, samera talu...

Lai cik nozelojams vins nebutu, tomer tava attieksme un posti ir daudz nozelojamaki.. :/

P.s lai gan bezkaudibas izveidot topiku autoram pietika.

Ps. noskatijos nedaudz vairak, ka pirmo raundu. Soreiz veltiju laikam paris raundiem. Pirmais raunds loti aizdomigs, kgan ko tu runat aplinkus, aims. Parejos gan izskatas, ka nav. Tiesa nesaprotu, kapec man katru reizi, kad vins sak saut pa kadu targetu, sak lagot, respektivi viss slowmoda, pec kila viss atkal aiziet normala ritma!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Kri, вот к чему ведет твое воспитание - http://rus.apollo.lv/novosti/detskaya-igra-v-snezhki-zakonchilas-izbieniem-na-natsionalnoi-pochve/628092

Увы.

З.Ы. Сам Andr тут сидит? Интересно его мнение о моментах в демо где бан. Банили на cs.skill аж два раза, оба раза сняли, ибо посмотрели демо и все ок. Играю там уже который день и никаких проблем. Нету ни у кого таких глупостей как аим или еще чтото. Конфиги настраивать народ умеет просто.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars maniem izteikumiem ar nacionālismu? :) Tas ir kaut kāds slāvu komplekss, ja ar viņu nerunā krieviski, tad uzreiz nacionālisms?

Par konfigu runājot vienīgais, kurš tev ir "gramatno nastrojennijs", tas ir CDhackam. Ja tu turpini apgalvot, ka nespēlēji ar čītiem, tad tas tikai pierāda, ka maniem izteikumiem topika sākumā ir taisnība. Ok, varbūt ne tas pareizākais vārds izmeklēts, bet doma saprotama.

Starp citu, atceries kā tu mani serverī sauci, kad es tev "bojāju" HP. Tu jau nu točna nebūsi īstais, kurš man kaut ko aizrādīs par izrunāšanos.

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad ej tik spēlē tur tālāk.. Nesaprotu, kapēc neklapē šito ciet, jo šeit tikai notiek naida kurināšana, a pats vainīgais turpina izlikties, ka AIMU nav lietojis!

Я хочу справедливости, когда фигней страдаете говоря об айме. Тему либо закроют, либо найдется нормальный админ с многолетним опытом CS и бан будет снят.

Kāds sakars maniem izteikumiem ar nacionālismu? :) Tas ir kaut kāds slāvu komplekss, ja ar viņu nerunā krieviski, tad uzreiz nacionālisms?

Par konfigu runājot vienīgais, kurš tev ir "gramatno nastrojennijs", tas ir CDhackam. Ja tu turpini apgalvot, ka nespēlēji ar čītiem, tad tas tikai pierāda, ka maniem izteikumiem topika sākumā ir taisnība. Ok, varbūt ne tas pareizākais vārds izmeklēts, bet doma saprotama.

Starp citu, atceries kā tu mani serverī sauci, kad es tev "bojāju" HP. Tu jau nu točna nebūsi īstais, kurš man kaut ko aizrādīs par izrunāšanos.

За дело я готов получить по лицу, но вот без дела нет. Ты же не готов никак получить, а уж за дело так тем более. Собственно ты меня коцал, в ответ получил пару добрых фраз. Просто так не было ни слова.

Насчет CDHACK'а я готов поиграть на сервере в установленным любым античитом и игра уверяю тебя будет такой-же. Если уж говорить об опыте, то я являлся одним из создателей в ское время самых крупных серверов Латвии, а именно:

cs.cs.lv - с собственным уникальным античитом, единственный в Латвии. Было потрачено довольно много денег.

cs.hacker.lv - очень сильно раскрученный в свое время.

Ник раньше был Belij[brigada], играли по турнирам.

В CS играю со времен Half-Life, после первые версии CS 1.1, и так далее.

Сервер GIGN был довольно интересен в плане разнокалиберности игроков, но увы, столкнувшись с некоторыми из его администраторов, понял что тут не все так хорошо. А жаль.

Link to comment
Share on other sites

Сервер GIGN был довольно интересен в плане разнокалиберности игроков, но увы, столкнувшись с некоторыми из его администраторов, понял что тут не все так хорошо. А жаль

Tas bija gadus 6-7 atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Aiz neko darīt noskatījos demku. kRi uzvedās kā lēta kuce, Andr arī, respektīvi, randomā adminam pasvilpj, admins uzreiz nobano. Jautājums, par ko? Andr, Tu vari pamatot savu rīcību ar konkrētiem faktiem, kurus Tu redzēji? Es domāju, ka Tu labākajā gadījumā izvilksi demo un sāksi rakstīt visu, kas aizdomīgs. Norecoilu es neredzēju, cik sausam jābūt adminam, lai nevarētu pateikt, ka nav norecoila šaujot ar AK? Aimu var mēģināt piespēlēt kādos divos momentos, maksimums. Bet paskatoties demo kopumā, kā spēlē kopumā, tie paši momenti ir jāsāk apšaubīt. Neko vairāk neteikšu. Andr vari izpausties ar tiem momentiem, kurus Tu līdz šim neesi redzējis, sāc ķeksēt katru salmiņu un spodrināt savu tēlu citu acīs.

Link to comment
Share on other sites

  1. 00:55 lēkā mērķis, palēlinājumā var redzēt, ka ar katru lecienu precīzi nostājas uz terora galvas.
  2. 03:34 kas tas bija?
  3. 04:19 skrien kā zilonis, pēkšņi mistiski apstājās un apskatās uz kasti? Kāpēc? Lai sagaidītu, kamēr terors izlien no stūra, savādāk pavisam nesmuki būtu nagla viņu gaidīt no tā stūra
  4. 05:25 kaut kā visus iepriekšējos raundus no B baigi droši skrien nebremzējot, tagad pēkšņi, kad no mērķa pa kreisi walkā nāk terors, izdomā uzgaidīt
  5. 05:59 baigi droši skrien, it kā tūlīt griezīs, mauks uz B pusi, bet nevar. Tur jau terors slowā nāk un gaida šo.
  6. 11:07 redz cauri sienai, ka CT lec, liekas tūlīt būs, bet nē, izšauj to nelaimīgo lodi pa ātru. Labāk tīsies projām, lai neizgāžas vēlreiz.
  7. 11:43 tā "nejauši" iešauj caur kasti CT, kas nāk no C
  8. 12:26 mērķis ļoti smuki pārlec no viena CT galvas uz otru (palēlinājumā var ekselenti redzēt. Precīzi no galvas uz galvu). Interesanti, ka izvēlējās arī šaut pa pirmo to, kas aiz sienas, nevis brīvi redzams. Ak nē - viņam taču viss ir redzams.
  9. 13:37 izraksta divas galvas un pēkšņi paņem raunda vidū apstājās. Kāpēc? Interesanti, nākamajā raundā vairs tā galvā neliekas :)
  10. 15:28 nu super precīzi cauri sienai mērķis uz kvadrātu
  11. 23:15 tieši tad kad kvadrāts uzskrien mērķim, uzšauj cauri sienai

Un vēl pietiekami daudz momenti, kuros pēkšņi kaut kur apstājās, sāk skatīties uz vietām, kur fiziski neviena nevar būt, lai tikai sagaidītu, kad kāds izlīdīs no stūra, lai nebūtu baigi nagla uz viņu jāskatās.

Bet ko tad tur, tas jau ir tikai "gramanto nastrojenijs" konfigs un viss mūžs pavadīts CSā.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Aimu var mēģināt piespēlēt kādos divos momentos, maksimums. Bet paskatoties demo kopumā, kā spēlē kopumā, tie paši momenti ir jāsāk apšaubīt. Neko vairāk neteikšu.

Tu nopietni? Es varetu tavu teikto, noraxtiit uz to ka tu biji totaalaa cukaa, un vnk gribeji izcelties...Savadaak, es nesaprotu, kaa tu vispar kljuvi par adminu! Man DEMO nav jaskatas 2tro reizi, lai parliecinatos, vai tik tiesham tur kaut kas bija vai nee...1mie 3 roundi visu jau paradija kas ir kas...Un kada velna peec tu vispar kaut ko iepikstiies pret Kri un Andr? Cilveeks nagla chiito un tu meigjini vinju aizstaveet? NOPIETNI?Kada velna pec te nekas vel nav aizklapeets ciet?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nopietni? Es varetu tavu teikto, noraxtiit uz to ka tu biji totaalaa cukaa, un vnk gribeji izcelties...Savadaak, es nesaprotu, kaa tu vispar kljuvi par adminu! Man DEMO nav jaskatas 2tro reizi, lai parliecinatos, vai tik tiesham tur kaut kas bija vai nee...1mie 3 roundi visu jau paradija kas ir kas...Un kada velna peec tu vispar kaut ko iepikstiies pret Kri un Andr? Cilveeks nagla chiito un tu meigjini vinju aizstaveet? NOPIETNI?Kada velna pec te nekas vel nav aizklapeets ciet?

Сколько лет ты играешь в CS? Сколько тебе самому лет?

Link to comment
Share on other sites

noskatijos pirmās 10min, apnika, kauns par jums palika(vismaz man :) ) Šauj pa 2-5lodēm, šauj def vietās,def laikos + radars. aimu es tur neredzēju, tāpat kā recoilu. kri rekoils tur nebija, jo paskaties ka viņš lecot šauj un kur lodes nosēžas

Bans ir novākts

Link to comment
Share on other sites

Man nav par ko atvainoties. Ja jūs manis aprakstītajos 1 un 8 momentos neredzat aimu, tad jāiet pie acu ārsta. Nerunājot jau par citiem momentiem, kas ne tuvu nav defs.

Sūdīgi admini esat, ja mākat čīteri atpazīt tikai tad, ja tiek brutāli šauts cauri sienām :)

Runājot par savu mūža pieredzi, ko viņš tur apraksta, interesanti, ka tik pieredzējis spēlētājs brīžiem nesaprot, ka viņam aiz muguras šauj. Nav jau brīnums, jo hakiem atpakaļskata spoguļu nav.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Jūs ko nopietni? Blē, es DEMO apskatīšos rītā velreiz, bet blē tas tak nav nopietni, džeks brutāli čīto, a Jūs sakat, ka tur nekā nav... Man neviena viltus bana nav bijuša, varbūt viņš slēgāja, bet tur reāli jau sākumā bija AIMS, pēc tam sanāk ka viņš izslēdza... TAK TUR IR WH POĻUBOMU!

N-tie momenti, kur viņš apstājas, līdz ko aiz kastes ir pretinieks, līdz ko neviena nav, vnk nesas visam garām...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...