Jump to content
GIGN Forum

Slay


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Labas dienas!

Gribeju pieverst uzmanibu faktam, ka ir cilveki, kas nemak izmantot vinjam pieshkjirtas privelegijas.Shoreiz atteicigi par slay komandam. Nevelos, lai kads tiktu sodits vai aizskarts, bet uzskatu, ka shadam personam vispar ir nav vajadzigas slay tiesibas, ja nemak ar tam apieties.Respektivi shaja gadijumaa Zeona&Sniperjok.Kursh ar vesu pratu pec tam, kad vinju novacu man tika uzlikts slays.Vinsh protams attaisnojas ar to, ka par kemposhanu(kaut arii pec tam uzreiz devos prom), kaut arii bija vel laiks.Ja butu beidzies laiks un neesmu izpildijis misiju, tad arii liec slay, bet nevis pirms laika. Sheit arii demo , notikumi risinas pashas beigas pedejas 3 min.Un arii nakamaja kartes sakumaa seko tas pats.Pateicu, ka vinsh atbildes par tadu stulbu slay un, kas notiek, atkal tieku noslayots.

Link to comment
Share on other sites

hmm par sniperjoku, varu teikt tikaj labu, bet arii gadaas ka vinjam aiziet shtiimis, un vinsh nekontorlee sevi, slays tas ir viens, mani neskaitaamas reizes ir slajojushi par neko, taada taa dziive ir, un ja suudam uzbrauc un jautaa par ko, paarsvaraa reakcija buus taada pate atkal slay, vienkaarshi turpinaatu speelei un ingoreetu vinju, un garanteeju vinsh tevi vairs neslejotu, ja tu neseedetu vai nekempotu baazee :/

Link to comment
Share on other sites

hmm par sniperjoku, varu teikt tikaj labu, bet arii gadaas ka vinjam aiziet shtiimis, un vinsh nekontorlee sevi, slays tas ir viens, mani neskaitaamas reizes ir slajojushi par neko, taada taa dziive ir, un ja suudam uzbrauc un jautaa par ko, paarsvaraa reakcija buus taada pate atkal slay, vienkaarshi turpinaatu speelei un ingoreetu vinju, un garanteeju vinsh tevi vairs neslejotu, ja tu neseedetu vai nekempotu baazee :/

man gan taa liekas galiigi stuulba, nepamatota un neattaisnojama riiciiba likt slay ne par ko, un peec tam, un vel stuulbaa ir likt to atkaartoti, kad cilveeks tev paprasa par ko tad bija, tas slay!

sniperjokam gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

nu apskataties demku nesedeju jau nugan lidz beigam, tikko novacu shamejo taa aizvacos prom no tas vietas un tikai pec kada briza bija slejs, kad sen jau vairs tur nesedeju. Un auguma es vinjam nebraucu.Pateicu tikai, ka vinsh par to atbildes un uzreiz slays bijs ar kommentu ok...

Link to comment
Share on other sites

lai arii cik ljoti adminam ir slikts garigais vai arii cik ljoti vinjam ir veelme kaadu noslejot to taa vai taa nedriikst dariit bez iemesla. (Nu ok gigni driikst)

nevajadzeja dot tad sniperim zeonas paroli ja shis nezin kaa adminam buutu jaaizturaas..

silver par ko tad tu domaa? biggrin.gif

btw nepareizi tu tur runaa night. tu turpinaatu normaali speeli un ignoreetu kaut kaadu jaunaaku nepaziistamaaku adminu? es domaaju ka nee un tas arii buutu pareizi. sniperjoks turpinaat slayot izdariija tikai veel vairakus paarkaapumus:)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Man arī bieži vien tracina un izved visādi idiotiski lameru un pidiņi (laigan paši sevi par tādiem neuzskata un atrunājas), bet nejau tapēc es tagad sākšu vinus slejot.

Link to comment
Share on other sites

nu kad es sniperjokam zvaniiju,....

AK DIEVS. ZVANĪJI. LOL.

un vispār - ko te daudz bazarēt - tās slay tiesības jau ļaunais edds noņēma happy.gif

p.s.

slejot pretinieku komandas pārstāvi vispār ir megagudri - ķip tu REĀLI zini ko viņš dara. Lielākais ko es atļaujos ir paslapot bachi, kurš ir pretīga žurka un žurko nenormāli, lai gan jāiet uzbrukumā. Bachi ja tu šito lasi, tad zini ka es tevi ienīstu stulbā žurka smile.gif

l0ck.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...