Jump to content
GIGN Forum

sekspertu atzinums


Epix
 Share

Recommended Posts

Lētā gala portatīvais ar AMD galīgi nav labākais variants... Konkrētais procis ir vienkārši briesmīgs ( kādi būs arī visi celeroni/pentium).

Es ieteiktu meklēt kautko ar vismaz Pentium B970 proci ( tādā cenā var vēl atrast un kompis vismaz būs normāli lietojams) -

vai arī palielināt budžetu līdz šādam variantam, var teikt, ka ideāla cenas/jaudas attiecība.. : (un nē, es nestrādāju tera.lv :)

http://www.tera.lv/LV/datortehnika/portativie_datori/dell&good=4TER429267

Link to comment
Share on other sites

Surrounder, lēta gala kompīši kā Packard Bell ir uzmanības cienīgi?

Packard Belliem ir 3 gadu garantija, nodrošina jēdzīgākais serviss - servicenet. Tā ka jā - pašiem laptopiem nav ne vainas, viss atkarīgs no iekšām.

Būtībā PackardBell ir tie paši Emachines - Acer nopirka PackardBell brendu un sāka emachines laist ārā zem tā.

Link to comment
Share on other sites

Intel HD, no way, nekad un ne muzham, suds, pilnigs suuds, totali izslegts, bez variantiem. Tas pats attiecas uz Celeron procesoriem, nekad un ne par ko, suds suda galaa.

terabaits cietais jau ari nav vajadzigs, pilniba butu ok ari ar 300-500gb, kompis nav paredzets ne nesasanai apkart, ne datu uzglabasanai. Vajag vienkarsi caur ko komunicet pie vajadzibas. Tapec ari ir taa, ka 220LVL jau ir maksimalais, ko esmu gatavs izmest.

Kas ir ar to leto AMD proci mana varianta? Vins karst nezeligi? vai bremze pat feisbuku?

Link to comment
Share on other sites

Duriks tu esi :)

labi, tu, dirsej, vareji te nelist ar savam pargudribam, tu esi precizi nekas, lai es tev atskaititos kapec es nevelos intel hd.

primari man intereseja amd procis, uz ko tas monstrs ir spejigs. Neka labaka taja cenu kategorija tapat nav, cik skatos.

good men redzi 70-90, raustas tatad atseviskas cs kartes daljaas, teicu, ka suds, bet anyway speles uz vina netiks dragatas.

http://www.dateks.lv/cenas/3/82344_acer_packard_bell_easynote_te69kb_15_6_amd_e1_1_4ghz_2gb_500gb_linux.php

uzgaju vel šādu, arī procis mistiskais :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Intel HD, no way, nekad un ne muzham, suds, pilnigs suuds, totali izslegts, bez variantiem. Tas pats attiecas uz Celeron procesoriem, nekad un ne par ko, suds suda galaa.

Kopš HD4000 šis apgalvojums nav spēkā. Agrākiem modeļiem, piekrītu, bet tie arī nebija domāti spēlītēm.

Tev sliktas atmiņas.

Vēl jāpiebilst, ka draiveri uzticamāki kā nvidia/radeon.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...