Jump to content
GIGN Forum

CS:GO "Salasīšanās"


Recommended Posts

Tātad vēlos neoficiāli ielūgt Jūs uz go:gign.lv serveri šo piektdien (11.10) un sestdien (12.10) plksten 20:30 uz kopsaspēli.

Kapēc? Gigns ir pacenties un uztaisījis serveri. Bet, aktivitāti es pilnīgi neredzu. Lai serveris nebūtu tukšs, vēlos lūgt Jūs kaut 1 reizi salasīties "čupiņa", lai saspēlētos normāli. Laiks manuprāt ir ideāls. Tas nav ne pārāk agri, ne pārāk vēlu... Takā pacenšamies vienreiz ieslēgt savas spēles un kopā draudzīgi paspēlēt CS:GO.

Personīgi es Jūs gaidīšu.

Mēģinam visi Salasīties laika posmā no 20:25 - 20:40. Gaidīšu!

GO:GIGN.LV

Un pievienojies : http://steamcommunit.../groups/csgolv#

Un būtu jauki, ja varētu tos botus noņemt uz 5dienas, 6dienas vakaru, lai neizbiedē kādu :)

Un lūdzu, tie kuri plāno ierasties - uzraksta šeit!

Edited by Zivele
Link to comment
Share on other sites

Cerēsim kad vismaz 8 spēlētāji būs :D.

Nebiju cerējis uz tādu atsaucību. Biju domājis kad būs tikai 1/2 pieteicies šeit. Bet 100% ir vēl kādi klusētāji, kuri neko neziņo šeit.

Cerēsim kad viss noritēs labi un saspēlēsimies kārtīgi. Vēlams, ja admini arī pačekotu ik pa reizei serveri... Jūs zinat.. Un es ceru kad tas nenotiks, kad visi spēlēs godīgi 4 fun.

Link to comment
Share on other sites

Labi, rīt gaidam pirmos cilvēkus, ceram kad vismaz pāris būs. Ja nekas nenotiks, tad nespēlēšu..

Rīt no 20:30 - 20:40 būšu. Ja šajā laikā nesanāks mazliet cilvēku, darīšu ko citu :).

Bet lielāks uzsavrs tieši uz svētdienu tiek likts.

Link to comment
Share on other sites

Ha! Nekā šodien nesanāca arī pašam!

Gaidu visus rīt! Tātad rīt gan pecenšamies visi ierasties :). Pats solijos, solijos šodien ierasties a neko. Domāju kad neviens arī tā nebija ienācis.

Sestdien (12.10.) visiem lūdzu atnākt uz kopsaspēlēšanos 20:30-20:40. Pats gaidīšu šajā laika posmā dažus spēlētājus. Ja nebūs nekas liels, sorre!

Bet vismaz 4 būtu jātnāk no 20:30 - 20:40, lai kaut ko sāktu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...