Jump to content
GIGN Forum

SysLogger


CROSSFADE
 Share

Recommended Posts

Labrīt vai labvakar,kā nu kuram!

Tātad man ar datoru ir neliela problēma,viņu ieslēdzot un ielogojoties man iznāk šāds te logs,pats personīgi no vajadzīgajiem datora failiem neko neesmu dzēsis arā!

Lūk bildes links:

http://imageshack.us/photo/my-images/12/q8ns.png/

Ceru uz sapratni un palīdzību!

Paldies jau iepriekš!

Edited by CROSSFADE
Link to comment
Share on other sites

nekas no šī visa nav palidzējis,nezinu ko darīt,uz garantiju nevēlos nest lai labo,mēnesi palikšu bez datora! nav jau vasara,ka bez datora var iztikt :) varbūt vēl kādam ir kāds ieteikums,vai varbūt kāds man var personīgi iedot nepieciešamos failus?

pietam esmu ievērojis to,kad sākoties ar to error'a parādīšanos man dators ir sācis lagot,pieņemsim pat CS ir nereāli paspelēt!

Edited by CROSSFADE
Link to comment
Share on other sites

Iespējams tu neesi pietiekami labi centies izlabot problēmu... Ja kuat kāda errora dēļ dod garantijā kompi bija ideja, tad man nav ko teikt par mūsdienu jaunatnes datorprasmēm...

muļķības, ir entie cilvēki, kas tā dara. un zini kāpēc? tāpēc, ka viņi nav, zadroti.

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

muļķības, ir entie cilvēki, kas tā dara. un zini kāpēc? tāpēc, ka viņi nav, zadroti.

ja tu brauc ar mašīnu, tu arī nezini kas tev tur zem kapota darās? Nezini kā riepu nomainīt vai eļļu? OFC< nahuj vajag. Salūzīšu ceļa malā nakts vidū - uzprasīšu forumā ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

jā izsaukšu autoevakuatoru, vai tev ir kāds maģisks triks kā nomainīt eļļu, ceļa malā?

Apsveicami, tu piesienies vārdiem. Tas parasti notiek, kad nav ko teikt. Un man personīgi būtu kauns saukt evakuatoru, jo tas nozīmētu ka es esmu slikts saimnieks savam īpašumam.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

sakars?

Fuck this shit. Nākamā paaudze būs dauņi, kas domās ka kartupeļi un gaļa aug lielveikalā... Logikas un atbildības līmenis ir tuvs nullei. Cerība uz to, ka kāds var par nelielu samaksu izdarīt jebko, tādēļ pašam nekas nav jāsaprot. Informācijjas uzkrāšana arī vair nav vitāla. Ir taču gūgles tante, vai ne? Guess what bitchez, kas viss šis nojobnīsies agri vai vēlu, jūs pat nedēļu neizvilksiet.!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://greatis.com/a...e32_175.dll.htm

šitas neder? mani biedē tie teksti par vīrusiem n shit.

novilku programmu,uztaisiju full scan,itkā visas kļūdas un error programma izlaboja,izlogojos no sava jūzera arā,ielogojos pa jaunam,tikuntā rāda to ka fails ir pazudis!

Bet neder tā,kad kāds man vienkārši iedod nepieciešamos dll failus?

Edited by CROSSFADE
Link to comment
Share on other sites

Tiešām ir tik grūti uzrakstīt tā, lai citam nav galva jāmežģī, mēģinot saprast, ko tu tur esi uzrakstījis?

Tas syslogger ir kaut kāda netā nokačājama programma, kurai manuprāt ar sistēmas darbību nebūtu jābūt nekāda sakara, t.i. nekas nenotiks, ja viņu atinstalēs.

Link to comment
Share on other sites

nu ja es nekļūdos tad SysLogger nav programma,bet gan mape kurā ir noteikti faili un man viņi nav! pat ar tās programmas palidzību! varbūt win8 ir pie vainas,kad nekas nesanāk!

un diezvai,kad programma spēj atlikt vietā izzudušos failus :) paldies par palidzību,bet nu redz kā,nekas nenāk pagaidām par labu...

Edited by CROSSFADE
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā - instalējat visādus "dll fixerus" un **jikserus. Pēc tam kaudze ar reklāmām izlec, vēl parāda,ka tas un tas nav kārtībā (kautgan īstenībā ir) - šis ir no pieredzes, kad jaunākais brālis tādā veidā kaut ko mēģina safixot un pēc tam brīnās, kādēļ Windows startējas ilgāk un kādēļ visāda čerņa lec laukā.

Problēma neradās pati no sevis - Tu esi kaut ko izdzēsis vai uzinstalējis kaut kādu softu, kas šo problēmu ir izraisījis. Priekš kam nest uz garantiju, ja visdrīzāk tur pateiks to, ka pats esi vainīgs. Garantijā nelabos to, kas ir noticis visdrīzāk Tavas vainas dēļ. Strādāju uz Win 8 jau kopš paša tā sākuma, un nekādu problēmu ar viņu nav bijis. Manuprāt, vieglākais variants ir uztaisīt re-instalu, kas aizņems maksimums 20 minūtes. Ja nezini kā to darīt, paprasi, lai izlīdz kāds draugs vai paziņa, kas ar datoru ir uz Tu.

courage - Nevajag būt zadrotam, lai meklētu un censtos atrisināt problēmu da jebkādā jomā. Vienkārši ir cilvēki, kas grib domāt un ir cilvēki, kas negrib.

Edited by SexySaxMan
Link to comment
Share on other sites

nu ja es nekļūdos tad SysLogger nav programma,bet gan mape kurā ir noteikti faili un man viņi nav!

Ja tu apskatītos ProgramData mapes saturu, tad redzētu, ka tur ir konkrētu programmu mapes ar to failiem. Tad pēc idejas, ja tev ir SysLogger mape tur, tad vajadzētu būt arī tādai programmai uzinstalētai. Un ieguglējot tāda programma arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā - instalējat visādus "dll fixerus" un **jikserus. Pēc tam kaudze ar reklāmām izlec, vēl parāda,ka tas un tas nav kārtībā (kautgan īstenībā ir) - šis ir no pieredzes, kad jaunākais brālis tādā veidā kaut ko mēģina safixot un pēc tam brīnās, kādēļ Windows startējas ilgāk un kādēļ visāda čerņa lec laukā.

Problēma neradās pati no sevis - Tu esi kaut ko izdzēsis vai uzinstalējis kaut kādu softu, kas šo problēmu ir izraisījis. Priekš kam nest uz garantiju, ja visdrīzāk tur pateiks to, ka pats esi vainīgs. Garantijā nelabos to, kas ir noticis visdrīzāk Tavas vainas dēļ. Strādāju uz Win 8 jau kopš paša tā sākuma, un nekādu problēmu ar viņu nav bijis. Manuprāt, vieglākais variants ir uztaisīt re-instalu, kas aizņems maksimums 20 minūtes. Ja nezini kā to darīt, paprasi, lai izlīdz kāds draugs vai paziņa, kas ar datoru ir uz Tu.

courage - Nevajag būt zadrotam, lai meklētu un censtos atrisināt problēmu da jebkādā jomā. Vienkārši ir cilvēki, kas grib domāt un ir cilvēki, kas negrib.

nu man neviens īsti pazīstams datora spečuks nav,kurš varētu izdarīt pārinstalāciju! pietam vaitad nevajag win8 disku? lai ko tādu veiktu?

Link to comment
Share on other sites

nu man neviens īsti pazīstams datora spečuks nav,kurš varētu izdarīt pārinstalāciju! pietam vaitad nevajag win8 disku? lai ko tādu veiktu?

Tukšus diskus vēl ir iespējams nopirkt veikalos. Un win var nokačāt 5 minūtēs. :tadaa:

Diska vietā var arī izmantot flešu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...