Jump to content
GIGN Forum

Reaals Jautaajums


ojaars
 Share

Recommended Posts

vareetu izdariit taa, ka, kad piereghistreejas, tev ir pieejama tikai viena sadalja, sadalja, kuraa atrodas tikai viens topiks, par to daunatni, un tad jameghina pieraadiit, ka tu neesi daunis (proti, nopelniit tiesiibas postot shajaa forumaa), un, ja tomeer atziist, ka tu neesi daunis, tad tev tiek pieshkjirtas tiesiibas, redzeet paareejos topikus un arii postot vinjos. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tā ideja par to "pierādi, ka nēsi daunis" ir baigi laba. Tā forši attīrītos cilvēku skaits šajā forumā. Un pie postošanas tiktu tik sakarīgi cilvēki. un būtu jautri, skatīties kā visi rakstīs ( es ceru ka arī garo krānu īpašnieki smile.gif ) šo pādromu darbu. es esmu viennozīmīgi par ! vienīgi ja taisa tad varētu uzlikt nosacījum ka jābūt tekstam vismaz 200 vārdi vai k-ko tādu

vbuyer tev ir pilnīga taisnība, tie dauņi domā, ka svarīgi ir tas cik tev stāv postu skaits pie avatera nevis tas ko tu raksti. un kad vajadzētu uzrakstīt kautko garāku tad nekas neizdotos

Link to comment
Share on other sites

Liela daļa dauņu apzinās, ka viņi ir dauņi.

nedomaju viss dry.gif ja ta butu vini netaisitu topikus ka Hazzer(kas vairak vajadzigs saja dzive vai kkads tads bulshits). lai gan tur nerastos ipasa diskusija es gribetu topiku "Krutakais smailijs" *doma vai uztaisit* smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

vareetu izdariit taa, ka, kad piereghistreejas, tev ir pieejama tikai viena sadalja, sadalja, kuraa atrodas tikai viens topiks, par to daunatni, un tad jameghina pieraadiit, ka tu neesi daunis (proti, nopelniit tiesiibas postot shajaa forumaa), un, ja tomeer atziist, ka tu neesi daunis, tad tev tiek pieshkjirtas tiesiibas, redzeet paareejos topikus un arii postot vinjos. cool2.gif

Mnja pizdata buutu ! smiliez.de_2551.gif visi daunji meeginaatu pieraadit ka vinji ir daunji !

Hazzer smiliez.de_2538.gifhappy.gif

btw Ojaar man darbu nevajag bet soory tew tiesham nav ko dariit , nestaavi neraudi seit kaa nunja izskaties seit tu peec spalvainja Hunna old.gif kr4 ojaar come on sanemies un atrodi mei4u ! french_blank.gif

Link to comment
Share on other sites

Uz iHack.lv senāk bija interesanta spēle. Saucās tā par fotogrāfiju spēli. Gan jau te ir liela daļa, kas par to būs dzirdējuši un redzējuši. Pats gan nepiedalījos, bet bija interesanti pēc tam skatīties. Noteikumi vienkārši: jānobildē bilde ar pieprasīto lietu, un blakām jābūt uzrakstītam tavam nikam.Tiesa, šajā spēlē piedalīties bez grūtībām var tikai tie, kuriem ir digitālie fotoaparāti.

Link to comment
Share on other sites

jautaajumi ar kuriem ir jaasaskaras:

1) izdomaat daunatnes kategorijas

2) es domaaju, ka katrs izpauzhaas kaa grib

3) kas ir veerteetaaji - protams, var tikai admini, var admini un moderatori, bet man liekas ka buutu korekti panemt arii kaadu memberu izlasi

4) peec kaadiem kriteerijiem notiek atlase

utt.

Link to comment
Share on other sites

btw Ojaar man darbu nevajag bet soory tew tiesham nav ko dariit , nestaavi neraudi seit kaa nunja izskaties seit tu peec spalvainja Hunna old.gif kr4 ojaar come on sanemies un atrodi mei4u ! french_blank.gif

1) pirmkaart - tava dzeja suukaa

2) tava logika taa pat kaa pirmajaa postaa suukaa

3) tu izdari secinaajumus, kas nav faktologiski pieraadiiti

atsaucoties uz pirmo punktu - tu noraadi, ka es staavot kaa hunnis, kas, ja nemaldos bija kaadas aziaatu karotaaj cilts paarstaavis. kaadaa veidaa tavs saliidzinaajums par raudaashanu ir attiecinaams uz karotaaj cilts paarstaavi no kuras baidaas visas eiropas tautinjas.

ja tu veelies dzejaa izmantot kaadu apziimeejumu (pat nenemot veeraa, ka dzeja ir drankiiga), uzzini ko tas noziimee...

+ ja shaads karotaajs raud - tas vairumaa gadiijumu tiek interpreteets kaa ceels, nevis bailju vai atstumtiibas raudiens smile.gif (to maaca 9. klasee veesturee, bet piedod, laikam otrajaa pusgadaa 18.gif

Link to comment
Share on other sites

bukuci, tu esi lols - ar visiem no tā izrietošajiem secinājumiem.

gluži vienkārši, vēsturi skolotāji izvēlas mācīt, kā pašiem ienāk prātā. viena man zināma učene māca, piemēram, kā meitenēm kļūt par ielasmeitām ārzemēs.

+ es esmu gatavs likt galvu ķīlā, ka latviešu valodas gramatiku, sintaksi, interpunkciju un morfoloģiju es pārvaldu krietni labāk nekā jebkurš cits no šī foruma apmeklētājiem (gluži vienkārši esmu redzējis tikai reto, kurš visu laiku nepieļautu kādas elementāras kļūdas). un tas, ko tu rakstīji, ir pilnīgs BS, jo 1) tavā iepriekšējā postā ir 6 kļūdas un 2) "laikam" lietojums ojaara teikumā ir pilnā mērā OK.

+ es, piemēram, par huņņiem iemācījos pirms 9. klases, spēlējot otros AoE. un tas par to, ka tu mētā viszinīti, ka 9. klases otrajā pusgadā par huņņiem, lūk, vēsturē nemāca, norāda uz to, ka tu vai nu mācies 9., vai 10. klasē. tas savukārt nozīmē, ka ir vienkārši respektabli debīli braukt virsū ojaaram, kurš par tevi ir aptuveni gadus 4-5 vecāks.

daunatne, bļe.

Link to comment
Share on other sites

A par drukas kljuudaam runaajot - man vienkaarshi slinkums likt tos komatus, tur kur vinjus itkaa vajag, bet jeegu bez vinjiem arii var saprast.
es nerunāju par šitiem gadījumiem, kamon. takš es pats arī nekad neesmu bijis tik filigrāns, lai katru reizi 100% saliktu visus komatus pareizi un visu to šitu. tāds man liekas tik Surrs varētu būt bijis, ja atmiņa neviļ. nu, vismaz ar corpu runājot jau toč. āij, tie vecie, labie laiki smile.gif
Link to comment
Share on other sites

kaadaa veidaa tavs saliidzinaajums par raudaashanu ir attiecinaams uz karotaaj cilts paarstaavi no kuras baidaas visas eiropas tautinjas.

laugh.giflaugh.gif ai labais.

bukuCi - skaidri redzams ka tu esi normāls daunis smile.gif

btw es nedomāju ka daunatnes kategorijas vajadzētu izdomāt. Lai gan no otras puses varētu būt "neglābjams daunis" "standarta daunis" un "pusdaunītis" happy.gif

p.s.

man atkal patīk kā bazars aiziet par sīkumiem (teiksim to vai to māca 9 klasē vai tomēr nē kas ir VITĀLI SVARĪGI JĀNOSKAIDRO tā it kā tam būtu BEZGALĪGI MILZĪGA nozīme. tip ar savu monstrīgo šī fakta zināšanu kompensēsim absolūtu nespēju saprast pārējos ojaara posta teikumus. lollīši)

Link to comment
Share on other sites

Laikam neder - ja zini tad runā. 9.klasē otrajā pusgadā to nemāca smiliez.de_2428.gif , bet kā sacīja mūsu senči "Ja nezini - tad klusē" un ar to arī viss skaidrs. 76.gif

cik nopratu no bukucha, tad rakstiit kauko forumaa var tikai tad, ja tu par to esi 100% paarliecinaats un taa noteikti ir taisniiba. Taatad

1kaart, turpmaak, ja kauko poustosi, paarliecinies, ka taa ir taisniiba, savas domas neizsaki (jo taas lielaakoties ir aplamas) un vispaar uzmanies... Par shitaa neieveeroshanu likshu tev atvaljinaajumus (pats to gribeeji)

2kaart, mosh tev nemaz nenaaksies uztraukties par 1kaart, jo apsveru iespeeju tevi izraidiit pavisam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

kategorijas

1) megadaunis -3

2) daunis -2

3) pusdauniitis - 1

4) normaala daunatne - 0

5) chibrons +1

6) for real +2

7) zupastaaaa +3

var arii nesimetrisku skalu, kuraa viss nebuutu seciigi - apmeeram taa

1) pidinsh -

2) uuberkekss +

3) kretiins -

4) daunatnis -

5) lols +

nu apmeeram taa...

Link to comment
Share on other sites

cik nopratu no bukucha, tad rakstiit kauko forumaa var tikai tad, ja tu par to esi 100% paarliecinaats un taa noteikti ir taisniiba.

mums vēstures skolotājs ( lol, atkal vēsture ) baigi stāsta, ka, izsakot hipotēzi, tevi var iesūdzēt tiesā, ja šai hipotēzei nav kaut 1 pierādījuma. Tātad izsecinot no viņa - lielākā daļa hipotēžu izsacītājiem ir tiesas draufi..

bet par tā stadijām. man patiaika ojaara 1. variants. Protams pēctam, ja šitas aizies tālāk un reāli notiksies, tad varētu izveidot smalkāku. Būs pašiem jautri.

Link to comment
Share on other sites

bija tik laba ideja un kaut kur apsiika dry.gif

ceru vismaz, ka shobriid pains vai macho censhas sho ideju realizeet (uzprogrammet vai kas tur jaadara) unsure.gif

tā bija peina ideja, lai tad viņš viņu arī kultivē.

šodien biju kebab fix - paņēmu XXL SUPER Kebabu. Apsēdos apēst un piefiksēju, ka blakus viens čalis ir paņēmis Mini Kebab komplektu. Reāli man +15, viņam -10.

Link to comment
Share on other sites

tā bija peina ideja, lai tad viņš viņu arī kultivē.

šodien biju kebab fix - paņēmu XXL SUPER Kebabu. Apsēdos apēst un piefiksēju, ka blakus viens čalis ir paņēmis Mini Kebab komplektu. Reāli man +15, viņam -10.

labs i', es par to lietu padomaashu...

Bet tu esi maita. es te seezhu un, tjip, mokos no bada, a tu tikmeer pa kebabiem staigaa... PSC sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...