Jump to content
GIGN Forum

Griibetos Sanjemt Vote


Dri
 Share

Recommended Posts

Добрый день!

Хотелось бы получить воте на вашем сервере,а именно(vote: map, kick) больше мне нечего не надо.Играю на вашем сервере уже давольно длительное время, и мне кажется я заявил себя, как хороший игрок, именно поэтому прошу рассмотреть мою кандидатуру на воте команды smile.gif .

Итак, для чего же мне это нужно? На сервере очень часто играются такие мапы, как (cs_havanna, cs_winternights, de_cheatau и другие) Народу они не особо нравятся и я частенько наблюдаю флуд типа (griibam citu mapu, nomainiet mapu..) и т.п, а вотекик хочу потому что часто играют боты, не достойные этого сервера, которые заходят слуайно, через Find Server's smile.gif

Вроде написал всё, что хотел, спасибо за внимание..

Link to comment
Share on other sites

shitas kranins man nepatik jo ,

tas vina davolno dolgo izpauzas ta ka saka spelet kaukur pirms menesa vismaz es vinu tad ieraudziju

1x novacot caur sienu saakas *** par to ka redz wh esot un vel visadi pribambasi!

Link to comment
Share on other sites

Ali, я считаю месяца вполне достаточно для того чтобы заявить себя, если играть хорошо и регулярно.

А что касается WH то просто ты меня тогда убил, через 2 стенки ХСом с АВП, что там ещё можно подумать? Сорри конечно..

Edited by Dri
Link to comment
Share on other sites

Итак, для чего же мне это нужно? На сервере очень часто играются такие мапы, как (cs_havanna, cs_winternights, de_cheatau и другие) Народу они не особо нравятся и я частенько наблюдаю флуд типа (griibam citu mapu, nomainiet mapu..)

man liekas ka shis bija viens no iemesliem ko worms mineja lai neraksta... unsure.gif

Bet then again, vinjam vote_kick iemesls ir ORIGINAALS! un sho prasiibu izvirsa worma jau iepriekspiemineetais txt.

so 50/50.

shala.

cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Итак, для чего же мне это нужно? На сервере очень часто играются такие мапы, как (cs_havanna, cs_winternights, de_cheatau и другие) Народу они не особо нравятся

Slktākais no argumentiem ko esmu dzirdējis, bet tas varbūt ka esmu Mapu dažādību cīnītājs.

Katrā ziņā tu būsi velviens pret kuru man būs jācīnās un kurš raudās:"Dj erix po4emu opjat kancel vote smiliez.de_1350.gif " baby.gif

Tad jau labāk uzreiz nēēēēēēēē

Link to comment
Share on other sites

Добрый день!

Хотелось бы получить воте на вашем сервере,а именно(vote: map, kick) больше мне нечего не надо.Играю на вашем сервере уже давольно длительное время, и мне кажется я заявил себя, как хороший игрок, именно поэтому прошу рассмотреть мою кандидатуру на воте команды smile.gif .

Итак, для чего же мне это нужно? На сервере очень часто играются такие мапы, как (cs_havanna, cs_winternights, de_cheatau и другие) Народу они не особо нравятся и я частенько наблюдаю флуд типа (griibam citu mapu, nomainiet mapu..) и т.п, а вотекик хочу потому что часто играют боты, не достойные этого сервера, которые заходят слуайно, через Find Server's smile.gif

Вроде написал всё, что хотел, спасибо за внимание..

ņūbs ar 1 mēneša pārdabisku pieredzi jau nu nebūs tas, kas spriedīs par to, kurš ir pietiekami advancēts, lai spēlētu gign. Protams, arī tā vaidēšana par wh + elitārie iemesli.

Kopsavilkums:

aizmirsti

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, shis puisis pat savulaik tika permantently nobanots par nacionaalismu/nacismu. Tas vien visu izsaka.

*permanently

Nacionālismam nav nekāda sakara ar nacismu.Tas neko neizsaka.

Link to comment
Share on other sites

nacionaalismam ir vienkaarshi 4hyj3nna liels sakars ar nacismu, e.g. tas ir salikums no nacionaalaa sociaalisma + visas nacisma ideologjijas pashaa pamataa bija aarieshu (gjermaanju) rases paaraakums, citiem vaardiem - nacionaalisms, bet tas taa. tikai tu, vbyuer, muusu lielais nacionaalists, vareeji to atziit, lai paraadiitu intelektu, nevis drst.

kas attiecas tieshi uz to dri banoshanas reizi, es gribeetu, lai puleetaajs te izsaka savu viedokli. dereetu kaut vai links uz to suudziibas topiku (atrodiet vinju kaads).

a taa vispaar man nav nekaadu pretenziju pret chali. tad jau redzees.

Link to comment
Share on other sites

cik es atceros, ar sho esmu agraak pavadiijis DEAC serverii neskaitaamas stundas un vinsh vienmeer licies tiiri sakariigs. protams, es saprotu, ka shajaa serverii tas nebuut nav pluss, ka runaa krieviski un ne iipashi labi latviski, bet tomeer uzskatu, ka var vinjam iedot! es par

Link to comment
Share on other sites

es arii greibeeju teikt, ka vasaraa chalis meedza te paraadiities. manu asociaaciju iiss kopsavilkums:

skills - speelee pietiekoshi labi, lai sanjemtu k-kaadu tiesiibu komplektu

galva - itkaa arii visaa visumaa daudz maz pienjemams, BET, kaa jau cien. EDD's (blja muuzhiigi vinju gribas saukt par dabldii biggrin.gif ) piemineeja, es vinju nobanoju par dirshanu pa naciju teemu (imo, ar vaardu g*ns jau pietiek (zvaigzniiti pieliku "на всякий случай", ja nu arii te par to var banu noraut))

Samael - Reign of Light (iesaku)

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

DuH, теперь я вспомнил, прошу прощения за пренесённый моральный ущерб, надеюсь это всё в прошлом и всё забыто, тогда я к серверу по другому отнасился, с пох*измом, прошу прощения за фразу, а сейчас отнашусь, как к про серверу и постараюсь улучшить его в лучшую сторону...

Link to comment
Share on other sites

DuH, теперь я вспомнил, прошу прощения за пренесённый моральный ущерб, надеюсь это всё в прошлом и всё забыто, тогда я к серверу по другому отнасился, с пох*измом, прошу прощения за фразу, а сейчас отнашусь, как к про серверу и постараюсь улучшить его в лучшую сторону...

hmmm... te jau runa neklaajas par to, kaa attiecies pret serveri, bet gan par to, kaa attiecies pret citiem cilveekiem

Link to comment
Share on other sites

ANTIREC

maplistei nav ne vainas, vajag dazhaadiibu nevis vislaik speleeet vienas un tas pashas kartes...

par votekick neuzskatu nepiecieshamiibu kickot vaajaakus speeleetaajus - iesaaceejus,

jo biezhi vien vaj nu vinji pashi iziet vai arii tiek automaatiski izmesti kad naak iekshaa reg players...

Link to comment
Share on other sites

par votekick neuzskatu nepiecieshamiibu kickot vaajaakus speeleetaajus - iesaaceejus,

jo biezhi vien vaj nu vinji pashi iziet vai arii tiek automaatiski izmesti kad naak iekshaa reg players...

es tieši pretēji ik pa brīdim kādu megabotu izmetu gluži vienkārši lai saudzētu savus nervus.

un vispār mapliste man arī besī - es tāpat spēlētu visas defaultās turnīru mapes, vienīgais ik pa brīdim kad gribētos pārmaiņu uzliktu kādu nestandarta kartes. Tāpat viņās visās visi salien komandā kurā ir pārsvars (jā, jā nediršat, tipa jūs offisā vai cs_italy ejat kā kaunteri, lielie DAŽĀDĪBAS atbalstītāji). Pie standarta kartēm vēl tās dažas jaunās de_ kartes varētu piemest kuras vismaz ir sabalansētas (vostok teiksim ir ok) un tas arī viss.

īsāk sakot mapliste sūkā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bļe, es vostok tā arī vēl nēsu uzrāvis sad.gif bet vispār man šitās ziemas kartes ne sevišķi imponē. ā un par botu kikošanu esmu 100% par. pats vēl šodien meistaru izkikoju ( smiliez.de_2524.gif )

nuu es jau nedomaaju vispaar chaljus kas nezin kas ir radars bet ok, mapliste buutu ok vieniigais kad nonaaku maajas pie siltas teejas kruuzes paliek mazliet veesi speeleejot ziemas kartes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bļe, es vostok tā arī vēl nēsu uzrāvis sad.gif

nepuut mums te piiliites, atceros skaidri un gaishi kaa vel apkaart ar p90 skraidiiji un kaut kadas mulkjiibas gvelzi.

un, macho, es esmu viens no tiem idinjiem, kuri iet office un italy pie ct.

Link to comment
Share on other sites

*permanently

Nacionālismam nav nekāda sakara ar nacismu.Tas neko neizsaka.

Blj*dj, nespeeju noticeet, ka es to vaardu uzrakstiiju nepareizi, laikam aatrumaa ne taas pogas piespiedaas. Juutos pazemots.

Un par to nacionaalismu/nacismu runaajot, es taa rakstiiju tikai taapeec, ka nezinaaju preciizu iemeslu, vai tas bija nacionaalisms, vai tas bija nacisms, taapeec rakstiiju abus atdalot vinjus ar shkjeerssviitru. Laikam tu iisti nesaprati to domu, bet nu, kam negadaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pieredze un skills shim indiviidam ir pietiekams es uzskatu lai buutu admins.. bet nu par to attieksmi nezinu.. neesmu vinju biezhi redzeejis serverii lai spriestu bet nu cik redzeets iipashi neizlec kautkaa ar kaadiem apvainojumiem vai lamaashanos takaa neko sliktu pateikt nevaru ...

Link to comment
Share on other sites

Dri sorr, bet par daudz mums ir adminu. neesu augstpratigs, jo pats saku ar votenem, bet man neliekas, ka buss ok.

un ir atskiriba starp tisu speles traucesanu un netiisu. macho tas ari butu jazin, vai ne taa? ar nozelu saku, ka daudz kas nav taa kaa bija pirms servera nobruksanas.

varat nepiekrist, bet nu tadas ir manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Ну впринципе вотекик для меня не настолько важен, но всё же вотемап я всё-таки хотел бы получить.Если вы считаете, что давать не стоит я могу и так бегать, поймите я серверу добра желаю...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...