Jump to content
GIGN Forum

Gadsimta Labakas Speles?


TriX
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aa nu ja sakaam jau runaat arii par ps un sega, tad:

1. Tiny Toon (sega)

2. Crash Racers (ps)

3. Quake kkaads (ps)

4. Flintstones (sega)

5. Tekken 2 (ps)

Link to comment
Share on other sites

bla nesaprotu ka to sudu vispar var spelet un kas tur ir tads sevishks.Pec manam domam pate pretigaka online spele kada vien ir izgudrota.Pat hearti internetaa ir labaki.

grafika iesuka.. pilnigi piekritu, bet ideja utml ir forsa, it ipashi lenajos serveros.

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

TES3: Morrowind - iziets 4 reizes - kopumā 100% (gaidam februāri happy.gif)

Dzirdēju, ka Oblivionītis iznāks martā.

bla nesaprotu ka to sudu vispar var spelet un kas tur ir tads sevishks.Pec manam domam pate pretigaka online spele kada vien ir izgudrota.Pat hearti internetaa ir labaki.

Es arī tā domāju, kamēr nepaspēlēju viņu.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Sadly, 90% of the kids playing video games these days are dipshits who are washed over by fancy graphics

da lol. tas vispār ir nūbisks arguments un pilnīgi jābrīnās, kāpēc maddox kaut ko tik stulbu varēja uzrakstīt. sure, spēle var būt grandiozi laba arī mūsdienās, ja tās grafika ir aizvēsturiska. bet tas, ka kaut kādi pidiņi uztaisa spēli ar stulbu sižetu un bez geimpleja, bet ar nereāli smuku grafiku (4real), tomēr ir kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

ir jau arī kaut kas. par to Ls300 mēnesī piķo smile.gif

a par tiem taviem uuberrenderiem - nafig tādus? tos es nevaru pats kontrolēt, varbūt izveidot kaut ko, sagraut kaut ko utt. there's no fun in them sad.gif

Link to comment
Share on other sites

da lol. tas vispār ir nūbisks arguments un pilnīgi jābrīnās, kāpēc maddox kaut ko tik stulbu varēja uzrakstīt. sure, spēle var būt grandiozi laba arī mūsdienās, ja tās grafika ir aizvēsturiska. bet tas, ka kaut kādi pidiņi uztaisa spēli ar stulbu sižetu un bez geimpleja, bet ar nereāli smuku grafiku (4real), tomēr ir kaut kas.

es gan tam piekrītu. Ideja jau ir nevis ka spēle sūdīga, bet ka visi ir dipshiti, smile.gif un 90% no visiem "kids" tik tiešām tādi ir

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Mans top 5 biggrin.gif

tātad ņemam veco ziliton un sega / pat tagad brīžiem labprātāk uz PC paņemu segas vai ziliton emulatoru un uzrauju kādu no vecajām spēlītēm smiliez.de_1164.gif

un nekas labāk par to garīgo neuzlabo + funs arī labs biggrin.gif

1. "ziliton" - Trog

2. "Sega" - Rock'n'Roll racing

3. "ziliton" - Yo Noid

4. "ziliton" - Darkwing duck

5. "Sega" - Earthworm Jim 2

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Viennoziimiigi Ascendancy. Kaads vinju vispaar ir speeleejis?

jā, esmu. btw, priekš 92 gada spēles ūberelīta. tiesa gan es tā arī nekad nevarēju pabeigt galaktikas, jo ar laiku tā planētu apbūve kļūst ļoti monotona, tāpat kā kaujas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...