Jump to content
GIGN Forum

PC Lagošana


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā sācis lagot PC.

Itkā viss ir ok, bet ir aizture ja strauji pārslēdzies pa folderiem un piemēram ierubij filmu 720p tad viņa kādu laiku rubās iekšā (kādas 3-5 sek.).

Attiecīgi firefoxā ja ir atvērti vairāki tabi, tad ierakstot vienā tabā jaunu lapu uzreiz nevar pārslegties uz citu tabu jo kompis kak buta nofrīzo.

Iepriekš šāda černe nav bijusi.

Kompis ir svaigi pārinstelēts - uzliku oriģinālu win7, 32 biti. Ielikts jauns cietnis.

Cietnī vainai nevajadzētu būt jo ar veco cieto uz viņa nosprāgšanas beigām bija tieši tā pat.

Kompis nav nekāds grandiozais, bet folderus un 720p video jau nu toč nevajadzētu tormazīt - senāk viss lidoja.

Lai arī cik interesanti, bet TF2 iet bez aizķeršanās :P

PC Parametri:

AMD Athalon 64, x2 Dual core.

4GB Rams

ATI Radeon HD3870

1TB HDD - ja nekļūdos WD

Iesakiet kaut kādu variantu kā es varu pārbaudīt kas man šos gļukus izraisa vai arī kas man jāmaina.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Cietnī vainai nevajadzētu būt jo ar veco cieto uz viņa nosprāgšanas beigām bija tieši tā pat.

Kaut ko nesapratu. Tu saki, ka vecajam cietajam nobeidzoties bija tieši tā pat kā tagad un tāpēc tai nevajadzētu būt cietā diska vainai?

Var jau brāķis arī gadīties, ja saki, ka jauns cietais.

edit: es pārlasīju vēl kārtējo reizi to teikumu. Nezinu kāpēc, bet pirms tam galīgi savādāk sapratu :D

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko nesapratu. Tu saki, ka vecajam cietajam nobeidzoties bija tieši tā pat kā tagad un tāpēc tai nevajadzētu būt cietā diska vainai?

Var jau brāķis arī gadīties, ja saki, ka jauns cietais.

OK tas nav 100% - bet cietā vainas iespējamību tas krietni samazina.

Link to comment
Share on other sites

4gb vai 3.2 GB neko neizmaina, ar 2GB pietiekoši pašam BF3 uz ULTRA.

pamēģini Firefox 21.00, pārbaudi manuāli temperatūras, ja tās nesniedzās virs 70C tad varbūt jānopērk licencēta OS(kas būs bez spyware) un jāuzstāda attiecīgie komponenšu drivers, ja tādu nav?

Link to comment
Share on other sites

"pārbaudi manuāli temperatūras, ja tās nesniedzās virs 70C tad varbūt jānopērk licencēta OS(kas būs bez spyware) un jāuzstāda attiecīgie komponenšu driveri".

Un runa nekur neiet, kā arī pēdējo postu parasti necitē. Varbūt ieteiksi nopirkt jaunu datoru?

Link to comment
Share on other sites

32bitu OS neietekmē tikai ramu , protams , ka viņš nespēj adressēt vairāk kā 4gb . 32nieks tavu dual cori uztver kā vienu vienkodolu un tāpēc abi kodoli var strādāt nesabalansēti . Piemēram viens griezties uz 100% usage , kamēr otrs strādā tikai 10%.

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir jautājums

Draudzenei ir tas eee machine mazais kompis, kurš ielien plaukstā. Perdelis baigi bremzē, itkā iztīrīju visu cik vien iespējams, palika mazliet ātrāk, bet sajūta, ka viņš pašu windows 7 pro nespēj pavilkt, vai ir kādi ieteikumi ko darīt? pārinstalācija palīdzētu?

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir jautājums

Draudzenei ir tas eee machine mazais kompis, kurš ielien plaukstā. Perdelis baigi bremzē, itkā iztīrīju visu cik vien iespējams, palika mazliet ātrāk, bet sajūta, ka viņš pašu windows 7 pro nespēj pavilkt, vai ir kādi ieteikumi ko darīt? pārinstalācija palīdzētu?

Tie perdeļi nevelk 7

Link to comment
Share on other sites

Tā negribās atkal winīti pārinstalēt :(

Par to licenzēto OS ko iepriekš kāds minēje - pirmajā postā jau rakstīju ka man ir licenzēts win7 - licezēts/nelicenzēts toč nemainīs lietas būtību.

Link to comment
Share on other sites

boring, ko tu iesaki uz tā perdeļa uzlikt?

Tikai XP, vai vispār linuxu.

ja vajag - varu uzlikt to XP ar AHCI draiveriem attiecīgajam modelim, ja pats pievedīsi\savāksi

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...