Jump to content
GIGN Forum

Cs Serveris Zem Linux


Recommended Posts

Kā zem Linux izveidot cs serveri var palasīt šeit.

Taču lai līdz tam tikt, vajadzētu jau gatavu ieinstalētu linuxu uz savas kastes wink.gif Jāizvēlas sev tīkamākais distribūts utt. Un jābūt vismaz minimālām zināšanām, kādas ir linuxā komandas.

Link to comment
Share on other sites

Pa distribыtiem runвjot, ja no linuxa PILNОGI neko nesajзdz, тem DEBIAN vaij MANDARKE ..tad bыs vieglвk....es jau тзmu Slackware, bet nu tas tapз ka es esmu neatlaidоgs smile.gif .... Kur dabыt linuxu? ftp.linux.lv ....aa...un gффglзз jau NOTEIKTI atradоsi kв uzinstalзt Linuxu....nu...visi jautвjumi ap un par linuxu iet http://linuxquestions.org ...good luck dude XD.gif

Link to comment
Share on other sites

fasty vis aizgaja neuzmanibas kluda +shis nau personigais PC bet gan gimenes

tapec experimentiem iegadashos jaunu kasti nu atiecigi nekadu uuubet pro bet vienkarshu uz kuru varu pamacities kas un kaa

trafiker es ari esu neatlaidigs ...

ray nemiz bundzhaa ja gribi kko iemacities jaexperimentee !

interesee sekojoshas lietas... ka piemeram

cik daudz cs serveris noslogo procesotu konkretais HLDS.exe proces

kur dabut linux serveri un ja tie no win atskiras maz kur dabut failus kuri atskiras

some 1 will help ?

Link to comment
Share on other sites

izskataas ka tu no taas lietas pilniigi neko nerubii un tev viss ir jaastaasta no nulles principa nekas jau daudz neatshkjiras dabuun cs linuxa instalu un bliez virsuu krako vajadziigo failu un tas arii viss ja esi uzlicis uz win tad uz linuxa uzlikt probleemaam nevaidzeetu buut

ir vismaz divi veidi kaa instaleet servu

1. taa pat kaa uz win ka4aa ar to update tool (vai kaa vinju tur sauca) no valves mapes krako failu un viss

2. variants (pats neesu sho darijis) dabuun gatavu instalu un uzinstalee man uz komja kkaads meetaajas 7.5 mb nez kas ar vinju sanaak bet iedeva dzeks kuram servs griezhas netaa tad jau jaaiet, kad uzinstaleets krako failu un viss

Link to comment
Share on other sites

winaa taisit servu netaisos + uz pc kurs knapi kustas pat pc uz kura tagad ir servs ar 2,8 Ghz CPU 512 ram nevelk 5x5 kur nu vel ja kkas jalabo tad vis pc jaresto bet ja uz linux resto tikai procesu !

man vaig zinat kas tiesi atskiras un vis tas mani interese

nevar but ta ka vis ir 100% tieshi tapat ka uz win !

Link to comment
Share on other sites

nu kas tad iipash var mainiities instalaacijaa? uzinstalee un viss vnkaarshi linuxam nebuus *.dll faili bet buus *.so bet tev gar tiem failiem nav nekaadas daljas ja nu vieniigi tik tas kas jaakrako. taa kaa ko tur iipashi uztraukties instalee un viss.

vieniigaa atshkjiriiba serva palaishanaa, shito raxti konsolee:

hlds ./hlds_run -game cstrike +sv_lan 1 -nomaster -insecure +map fy_iceworld2k +maxplayers 11

man proci servs noslogo 6.9%

Edited by hops
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka ieinstalē Linux...po kādu distru. Ja spēsi to...tad galu galā iejutīsies tajā vidē un spēsi pats kaut ko veidot...nerunājot par kaut kādu hlds, ko var ar aizvērtām acīm ieinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...