Jump to content
GIGN Forum

Ridzinieku palidziba vajadziiga


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ka man tikt no WESS SELECT BMW SERVISA Mārupes nov., Mārupe, Kārļa Ulmaņa gatve 123, LV-2167 uz Maritim Park Hotel Riga Slokas iela 1

ar autobusu mikrinju ? jeb kur japarsezhas? Srochna :)

Nezinu kas tur iet, bet sēdies autiņos uz centra pusi - izkāpsi pieturā pie zelta boulinga. Nogriezies pa kreisi pāri ceļam un noej 200 metrus - maritims.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas tur iet, bet sēdies autiņos uz centra pusi - izkāpsi pieturā pie zelta boulinga. Nogriezies pa kreisi pāri ceļam un noej 200 metrus - maritims.

Precizaak runajot, kaap ieksha 22.autobusa, pietura turpat uz celja ir, blakam Statoil, un brauc lidz Zelta boulinga, ka jau mineets. Pusdzivaa karte veel precizaak parada, par ko es runaju, gribeju tev tikai vizualo ainu uzburt

Link to comment
Share on other sites

Precizaak runajot, kaap ieksha 22.autobusa, pietura turpat uz celja ir, blakam Statoil, un brauc lidz Zelta boulinga, ka jau mineets. Pusdzivaa karte veel precizaak parada, par ko es runaju, gribeju tev tikai vizualo ainu uzburt

man sabiedriskais transports it pilnīgs WTF izņemot tramvaju maršrutus un 1 autiņu :D

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu kapju 22tajaa autinjaa un laizhu lidz SLOKAS IELAS pieturai un tad pa labi :) Un cik saprotu pie taas Slokas ielas pieturas buus Zelta Boulings?

Pie Slokas ielas (pieturas) nav boulinga :D

Šitā laikam sanāk vistuvāk: https://maps.google.com/maps?saddr=Slokas+iela&daddr=Maritim+Park+Hotel+Riga+Slokas+iela+1&hl=lv&ll=56.943008,24.078555&spn=0.009258,0.01929&sll=56.944974,24.078083&sspn=0.004629,0.009645&geocode=FdzrZAMdk1hvAQ%3BFZncZAMdVnRvASE1db_ua_W8yCnDNsozItDuRjE1db_ua_W8yA&t=h&gl=lv&mra=ls&z=16

Link to comment
Share on other sites

22 autobusam pietura ir TIESHI blakus pie maritim hotel ,ko jus te d1rshat vinjam ... saucas laikam nometnu iela .. un 22 autobuss neapstajas pie zelta bolinga .. :>

Tas ir, ja viņš brauktu no centra puses. Nav šis gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Vakar tika satikts Goodijs Maritim BigBang HP Intel pasākumā. Tika ēsts un dzerts tik daudz cik katrs varēja to izdarīt. Tagad sāp galva un ir sirdsapziņas pārmetumi par izlietoto alkoholu, par daudz... par daudz....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...